VSAT: pasienyje su Baltarusija neapgręžtas nė vienas migrantas

Sekmadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 25 tokius asmenis, o Lenkijos pareigūnai praneša šeštadienį apgręžę 62 užsieniečius.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Šeštadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienio tarnyba tokių asmenų taip pat nefiksavo, o Lenkijos pareigūnai pranešė penktadienį apgręžę 71 užsienietį.

Pasienyje su Baltarusija fiksuotas vienas neteisėtas migrantas

Lietuvos pasienyje su Baltarusija fiksuotas vienas neteisėtai į šalį patekti bandęs migrantas, pirmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pareigūnai sekmadienį apgręžė 22 migrantus, o Lenkijos pareigūnai šeštadienį į šalį neįleido 119 sieną bandžiusių kirsti užsieniečių. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 238 neteisėtiems migrantams.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Ketvirtadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasieniečiai fiksavo 21 tokį asmenį, o Lenkijos pareigūnai praneša trečiadienį apgręžę 165 užsieniečius.

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą nefiksuota neteisėtai į šalį patekti bandžiusių migrantų, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pareigūnai trečiadienį apgręžė 16 migrantų, o Lenkijos pareigūnai antradienį į šalį neįleido 251 neteisėtai sieną bandžiusio kirsti užsieniečio. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 226 neteisėtiems migrantams.

Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą nefiksuota neteisėtai į šalį patekti bandžiusių migrantų, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pareigūnai antradienį apgręžė tris migrantus, o Lenkijos pareigūnai pirmadienį į šalį neįleido 181 neteisėtai sieną bandžiusio kirsti užsieniečio. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 226 neteisėtiems migrantams.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Pirmadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasieniečiai fiksavo 53 tokius asmenis, o Lenkijos pareigūnai praneša sekmadienį apgręžę 151 užsienietį.

Pasienyje su Baltarusija apgręžti devyni neteisėti migrantai

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą buvo apgręžti devyni neteisėti migrantai, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Anksčiau šią savaitę nebuvo nefiksuota bandymų užsieniečiams neteisėtai patekti į šalį.  Latvijos pareigūnai šeštadienį nenustatė neteisėtų migrantų, Lenkijos kolegos penktadienį į šalį neįleido 258 neteisėtai sieną bandžiusius kirsti užsieniečius.

Pasienyje su Baltarusija grupė migrantų užpuolė lenkų karius – du sužeisti

Lenkijos sienos apsaugos tarnyba penktadienį pranešė, kad grupė užsieniečių, įtariamų migrantų iš Baltarusijos, trečiadienį užpuolė sieną saugančius Lenkijos karius. Po operacijos jie tą pačią dieną buvo išleisti iš ligoninės. „Agresyvūs užsieniečiai, įsitaisę už techninės užtvaros, kelis kartus puolė Lenkijos tarnybų pareigūnus, – sakė sienos apsaugos spaudos biuro atstovas Michalas Bura.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Ketvirtadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 20 tokių asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša trečiadienį apgręžę 291 užsienietį.

Į Baltarusiją grąžinami Kubos piliečiai nesutinka išvykti, stabdo eismą Medininkuose

Per Medininkų kontrolės punktą į Baltarusiją grąžinami septyni Kubos piliečiai, tarp jų – du nepilnamečiai, prieš kelias savaites atvykę tuo pačiu keliu ir paprašę prieglobsčio Lietuvoje, jie atsisako išvykti.

Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą nefiskuota neteisėtų migrantų, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pareigūnai trečiadienį apgręžė 27, o Lenkijos pareigūnai antradienį – 198 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 193 neteisėtiems migrantams. Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Pasienyje su Baltarusija apgręžti du neteisėti migrantai

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti du neteisėtai patekti į šalį bandę migrantai, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pareigūnai antradienį apgręžė keturis, o Lenkijos pareigūnai pirmadienį – 166 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 193 neteisėtiems migrantams.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Pirmadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 13 tokių asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša sekmadienį apgręžę 249 užsieniečius.

VSAT: per parą į šalį neįleisti trys migrantai

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje per praėjusią parą apgręžti trys neteisėtai sieną kirsti bandę migrantai, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 16 tokių asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša šeštadienį apgręžę 205 užsieniečius.

Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą nefiksuota bandymų neteisėtai patekti į šalį, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pareigūnai antradienį apgręžė tris, o Lenkijos pareigūnai pirmadienį – 269 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 185 neteisėtiems migrantams. Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Penktadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Taip pat pastarąją parą neteisėtų migrantų nefiksavo ir Latvijos pasienio tarnyba. Lenkijos pasienio pareigūnai praneša, kad ketvirtadienį apgręžė 190 neteisėtų migrantų.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Pirmadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną neteisėtai bandžiusių kirsti migrantų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 34 tokius asmenis, o Lenkijos pareigūnai praneša sekmadienį apgręžę 141 užsienietį.

Pasienyje su Baltarusija apgręžti aštuoni neteisėti migrantai

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžti aštuoni neteisėti migrantai, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pareigūnai pirmadienį apgręžė 17, Lenkijos pareigūnai sekmadienį neįleido 95 migrantų. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti beveik 200 neteisėtų migrantų. Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija septintą parą iš eilės nefiksuota bandymų neteisėtai patekti į šalį, šeštadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pareigūnai penktadienį apgręžė 19, Lenkijos pareigūnai ketvirtadienį neįleido 142 migrantų. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti 161 neteisėtam migrantui.

VSAT: pastarąją parą į šalį neįleisti trys migrantai

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje antradienį sulaikyti trys sieną ketinę kirsti migrantai, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 16 tokių asmenų o Lenkijos pareigūnai praneša pirmadienį apgręžę 120 užsieniečių. Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos neleido įsibrauti 2 643 asmenims, šiemet – 153. Iš viso nuo Baltarusijos sukeltos migracijos krizės pradžios į šalį neįleista 22,1 tūkst.

VSAT šalies pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksavo

Sekmadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną ketinančių kirsti migrantų, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 47 tokius asmenis, o Lenkijos pareigūnai praneša šeštadienį apgręžę 296 užsieniečius. Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos neleido įsibrauti 2 643 asmenims, šiemet – 150. Iš viso nuo Baltarusijos sukeltos migracijos krizės pradžios į šalį neįleista 22,1 tūkst. neteisėtų migrantų.

Pasienyje su Baltarusija apgręžti du neteisėti migrantai

Lietuvos pasienyje su Baltarusija ketvirtadienį apgręžti du neteisėti migrantai, penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Pastarąjį kartą migrantai apgręžti kovo 20-ąją. Tuo metu Latvijos pareigūnai ketvirtadienį apgręžė 23, Lenkijos pareigūnai trečiadienį – 89 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 136 neteisėtiems migrantams.

Lietuvos pasienyje su Baltarusija – jau savaitė be neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija per pastarąją parą neteisėtų migrantų vėl nefiksuota, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Pastarąjį kartą migrantai apgręžti kovo 20-ąją. Tuo metu Latvijos pareigūnai trečiadienį apgręžė 11, Lenkijos pareigūnai antradienį – 148 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 134 neteisėtiems migrantams.

VSAT: Lietuvos pasienyje su Baltarusija pastarąją parą migrantų neapgręžta

Pastarąją parą Lietuvos pasieniečiai neapgręžė nė vieno asmens, bandžiusio kirsti valstybės sieną ir neteisėtai patekti į šalį, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 16 tokių asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša pirmadienį apgręžę 95 užsieniečius.

VSAT: Lietuvos pasienyje su Baltarusija pastarąją parą migrantų neapgręžta

Pastarąją parą Lietuvos pasieniečiai neapgręžė nė vieno asmens, bandžiusio kirsti valstybės sieną ir neteisėtai patekti į šalį, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 20 tokių asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša sekmadienį apgręžę 155 užsieniečius.

Lietuvos pasienyje su Baltarusija vėl nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija per pastarąją parą neteisėtų migrantų vėl nefiksuota, pirmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tarnybos duomenimis, Latvijos pareigūnai sekmadienį apgręžė aštuonis, o Lenkijos pareigūnai šeštadienį – 90 migrantų. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 134 neteisėtiems migrantams.

VSAT: Lietuvos pasienyje su Baltarusija pastarąją parą nebuvo apgręžtas nei vienas migrantas

Lietuvos pasienyje pastarąją parą, penktadienį, nebuvo apgręžtas nei vienas migrantas, bandęs neteisėtai kirsti valstybės sieną ir iš Baltarusijos patekti į Lietuvą. Kaip šeštadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), kaimyninės Latvijos pasienyje su Baltarusija pareigūnai sustabdė 18 migrantų. Lenkijos pasienio pareigūnai ketvirtadienį į savo šalį ketvirtadienį turėjo stabdyti 201 migrantą.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Pastarąją parą Lietuvos pasieniečiai neapgręžė nė vieno migranto, bandžiusio kirsti valstybės sieną ir neteisėtai patekti į šalį, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 32 tokius asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša trečiadienį apgręžę 76 užsieniečius.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neapgręžtas nė vienas migrantas

Antradienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną ketinančių kirsti migrantų, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 12 tokių asmenų, o Lenkijos pareigūnai praneša pirmadienį apgręžę 40 užsieniečių. Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos neleido įsibrauti 2 643 asmenims, šiemet – 33. Iš viso nuo Baltarusijos sukeltos migracijos krizės pradžios į šalį neįleista beveik 22 tūkst.

Pasienyje su Baltarusija toliau nefiksuojama neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija per pastarąją parą neteisėtų migrantų nefiksuota, antradienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pareigūnai pirmadienį apgręžė 14, Lenkijos pasieniečiai sekmadienį – 52 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 33 neteisėtiems migrantams. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija neapgręžtas nė vienas migrantas

Trečiadienį Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną ketinančių kirsti migrantų, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo penkis tokius asmenis, o Lenkijos pareigūnai praneša antradienį apgręžę 37 užsieniečius.

VSAT: Šalčininkų pasienio punkte kiek padidėjo lengvųjų automobilių eilė

Praėjusią savaitę Lietuvai uždarius dar du pasienio punktus su Baltarusija, likusiuose dviejuose vilkikų ir lengvųjų automobilių išlieka panašios, kaip ir pastarosiomis dienomis, teigia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).   Tuo metu pasienyje su Lenkija, ties buvusiu Kalvarijos ir Budzisko punktu eilių nėra.

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų toliau nefiksuojama

Lietuvos pasienyje su Baltarusija per pastarąją parą neteisėtų migrantų nefiksuota, trečiadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tarnybos duomenimis, padidėjęs migrantų srautas išlieka Latvijos ir Lenkijos pasienyje su Baltarusija: Latvijos pareigūnai antradienį apgręžė 28, Lenkijos kolegos pirmadienį – 68 migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 33 neteisėtiems migrantams.

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Lietuvos pasienyje su Baltarusija per pastarąją parą neteisėtų migrantų nefiksuota, sekmadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tarnybos duomenimis, padidėjęs migrantų srautas išlieka Latvijos ir Lenkijos pasienyje su Baltarusija: Latvijos pareigūnai šeštadienį apgręžė 15, Lenkijos kolegos penktadienį – 21 migrantą. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 33 neteisėtiems migrantams.

VSAT: pasienyje su Baltarusija apgręžti šeši neteisėti migrantai

Pasienyje su Baltarusija pastarąją parą į Lietuvą neįleisti šeši neteisėti migrantai, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienyje antradienį apgręžtų migrantų nebuvo, į Lenkiją pirmadienį neteisėtai bandė patekti 23 užsieniečiai. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 31 neteisėtam migrantui. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų ir toliau nefiksuojama

Pasienyje su Baltarusija pastarąją parą vėl neapgręžtas nė vienas neteisėtas migrantas, pirmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Latvijos pasienyje sekmadienį apgręžti aštuoni migrantai, į Lenkiją šeštadienį bandė patekti vienas migrantas. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 22 neteisėtiems migrantams. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

Pasienyje su Baltarusija vėl nefiksuota neteisėtų migrantų

Pasienyje su Baltarusija septintą parą iš eilės neapgręžtas nė vienas neteisėtas migrantas, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Jų nebuvo ir Latvijos-Baltarusijos pasienyje, tuo metų į Lenkiją antradienį neteisėtai bandė patekti keturi užsieniečiai. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso dešimčiai neteisėtų migrantų. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

Pasienyje su Baltarusija vėl nefiksuota neteisėtų migrantų

Pasienyje su Baltarusija šeštą parą iš eilės neapgręžtas nė vienas neteisėtas migrantas, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Jų nebuvo ir Latvijos-Baltarusijos pasienyje, tuo metų į Lenkiją pirmadienį neteisėtai bandė patekti 6 užsieniečių. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso dešimčiai neteisėtų migrantų. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

VSAT: šalies pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota penktą parą

Penktą parą iš eilės Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje nefiksuota sieną ketinančių kirsti migrantų, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tokių asmenų taip pat nefiksavo ir Latvijos tarnyba. Tuo metu Lenkijos pasienio pareigūnai praneša sekmadienį apgręžę 18 užsieniečių.

Pasienyje su Baltarusija trečią parą nefiksuojama neteisėtų migrantų

Pasienyje su Baltarusija trečią parą iš eilės neapgręžtas nė vienas neteisėtas migrantas, sekmadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Jų nebuvo ir Latvijos-Baltarusijos pasienyje, tuo metų į Lenkiją penktadienį neteisėtai bandė patekti keturi užsieniečiai. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso dešimčiai neteisėtų migrantų. Tai ilgiausias sąlyginės ramybės laikotarpis nuo 2021 metų vasaros, kai prasidėjo neteisėtos migracijos banga.

Pasienyje su Baltarusija toliau nefiksuojama neteisėtų migrantų

Pasienyje su Baltarusija toliau nefiksuojama neteisėtų migrantų, penktadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Remiantis statistika, neteisėtų migrantų pareigūnai nefiksuoja nuo sausio 15-osios, kai vienintelę dieną šį mėnesį buvo apgręžti keturi atvykėliai. Neteisėtų migrantų ketvirtadienį tai pat nenustatyta ir Latvijos pasienyje, Lenkijos pareigūnai trečiadienį apgręžė 13 jų.

VSAT: pastarąją parą šalies pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota

Pastarąją parą Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje neteisėtų migrantų nefiksuota, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tokių asmenų taip pat nefiksavo Latvijos ir Lenkijos pasienio tarnybos. Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos neleido įsibrauti 2 643 asmenims, šiemet – 4. Iš viso nuo Baltarusijos sukeltos migracijos krizės pradžios į šalį neįleista daugiau kaip 21,9 tūkst. neteisėtų migrantų.

Pasienyje su Baltarusija jau daugiau kaip savaitė nefiksuota neteisėtų migrantų

Pasienyje su Baltarusija jau aštuonias paras iš eilės nefiksuota neteisėtų migrantų, trečiadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Neteisėtų migrantų antradienį nefiksuota ir Latvijos pasienyje, o Lenkijos pareigūnai pirmadienį apgręžė penkis migrantus. Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti keturiems neteisėtiems migrantams.

Trys ginkluoti Baltarusijos pasieniečiai įžengė į Lietuvos teritoriją

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) antradienį pranešė, kad Ignalinos rajone trys ginkluoti Baltarusijos pareigūnai iš savo šalies įžengė į Lietuvos teritoriją iki pustrečio metro. Pasak VSAT, paėję prie Lietuvos pusėje įrengto fizinio barjero jie grįžo atgal. Tarnyba teigia, kad šis įvykis buvo stebimas ir kontroliuojamas reaguoti pasirengusių Lietuvos pasieniečių.

Pasienyje su Baltarusija septintą parą nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija septintą parą iš eilės nefiksuojama bandymų neteisėtai kirsti sieną, antradienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Šiemet pareigūnai į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso tik keturiems neteisėtiems migrantams. Latvijoje pirmadienį neteisėtų migrantų taip pat nenustatyta, Lenkijos pareigūnai sekmadienį jų taip pat nefiksavo.

Pasienyje su Baltarusija šeštą parą nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija šeštą parą iš eilės nefiksuojama bandymų neteisėtai kirsti sieną, pirmadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Šiemet pareigūnai į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso tik keturiems neteisėtiems migrantams. Latvijoje sekmadienį neteisėtų migrantų taip pat nenustatyta, Lenkijos pareigūnai šeštadienį jų taip pat nefiksavo.

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota 12 parą iš eilės

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota dvyliktą parą iš eilės, šeštadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Pasienyje su Latvija penktadienį migrantų taip pat nefiksuota, Lenkijos pasienyje ketvirtadienį registruoti septyni neteisėti bandymai kirsti sieną. VSAT pažymi, kad šiemet iš viso nėra fiksuota bandymų neteisėtai kirsti Lietuvos sieną iš Baltarusijos pusės.

VSAT: Lietuvos pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota devintą parą

Pastarąją parą, sausio 10-ąją, šalies pasienyje buvo ramu – neapgręžtas nė vienas užsienietis, bandęs neteisėtai kirsti valstybės sieną ir iš Baltarusijos patekti į Lietuvą, trečiadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tokių asmenų taip pat nefiksavo Latvijos ir Lenkijos pasienio tarnybos. Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos neleido įsibrauti 2 643 asmenims.

Pasienyje su Baltarusija aštuntą parą nefiksuota neteisėtų migrantų

Jau daugiau kaip savaitę pasieniečiai nefiksuoja nė vieno bandymo patekti į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) duomenimis, pirmadienį nei Lietuvos, nei Latvijos pasieniuose, nei sekmadienį Lenkijos pasienyje nepastebėta bandymų nelegaliai kirsti sienas.
Į viršų