Motinos dienai artėjant: kaip išsirinkti šviežias gėles, kad jos džiugintų kuo ilgiau?

Jau šį sekmadienį minėsime vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną, ir nors šilelių bei kitų šlaitų jau nebepuošia žydinčios žibuoklės, savo mamas pradžiuginti galima kitokiais pavasariniais žiedais. Kaip tinkamai išsirinkti gražiausias gėles ir kaip jas kuo ilgiau išlaikyti šviežias pataria daržininkė, verslininkė ir „Lidl“ sodo bei daržo ambasadorė Solveiga Pranckūnė.

Šventiniai pusryčiai mamai: 3 receptai, prie kurių ruošimo noriai prisidės ir mažieji kulinarai

Sekmadienį dėmesiu apdovanosime mamas, o vienas meilę ir rūpestį parodančių gestų gali būti ir šventiniai pusryčiai, nuteikiantys džiugiai dienai. Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ dalijasi 3 pusryčių idėjomis – iš pažiūros paprasti ir lengvi, pusryčiai taps šventiški juos dailiai papuošus, patiekus su meile ir lydint sveikinimams.
Mamos diena 2023-05-05

Du sūnus auginanti Erika Vitulskienė – apie Mamos dieną: namuose netrūksta gėlių ir dėmesio

Verslininkė, žinoma nuomonės formuotoja Erika Vitulskienė Motinos dieną dar nuo vaikystės ir darželio laikų atsimena tik šviesiausiomis spalvomis. Ji visada mielai įsitraukdavo į rankdarbių, kuriuos su bendraamžiais gamindavo savo mamoms pasveikinti, darymą, o dabar jau pati sulaukia sentimentalių, rankų darbo dovanų nuo savo dviejų sūnų – Ajaus ir Herkaus.

Ruošiamės Mamos dienai: 5 idėjos, kaip nustebinti mamas

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų. Leiskite mamai atsikvėpti Apgalvota dovana, kurios mamai reikia – puiki idėja, kaip ją nustebinti Mamos dienos proga. Tačiau norint parodyti mamai savo meilę ir rūpestį, visai nebūtina pirkti prabangių dovanų.
Mamos diena 2023-05-02

Motinos diena: idėjos, kaip nustebinti mamą

Motinos diena – puiki proga dar kartą parodyti savo Mamai, kaip ją mylite ir branginate, apsupti ją rūpesčiu ir švelnumu. Ir nors būtent tai ir laikoma pačia brangiausia dovana, vis dėlto norisi įteikti kažką, kas teiktų ir naudą, ir džiaugsmą, tad dalinamės keliomis dovanų idėjomis 1. Gėlės. Jos gali būti tiek skintos, tiek vazoninės ar dirbtinės, padarytos Jūsų pačių rankomis. Ilgai ir neblogai išsilaiko rožės, lelijos, gvazdikai, chrizantemos ir jurginai.
Mamos diena 2023-04-23

10 taisyklių, kurių laikosi laimingos mamos

Laime spinduliuojančios mamos būna skirtingos - vienos jaučia pilnatvę leisdamos laiką namuose, kitos nenustygsta vietoje ir nuolat lekia, trečios susilaukia būrio vaikų, tačiau, atrodytų, nė trupučio nepasikeičia. Jų gyvenimo būdas, požiūris į šeimą ar vaikų auklėjimą gali skirtis, tačiau jos tikrai laikosi kelių pagrindinių taisyklių. 1. Paprašykite pagalbos Laimingos mamos puikiai supranta, kad jos nėra tobulos ir dėl to nė kiek nesijaudina.
Mamos diena 2023-04-20

Rūta Ščiogolevaitė ruošiasi įgyvendinti ilgai atidėliotą svajonę: „Galiausiai atsirado drąsos“

Iš JAV kilusi Whitney Houston žinoma visame pasaulyje. Muzikos istorijoje ji paliko ryškius pėdsakus – klausytojus prikaustančią kūrybą ir kiekvienam puikiai žinomas jos dainas. Tragiško likimo dainininkės jau nebeišgirsime gyvai. Tačiau Lietuvos klausytojai šį pavasarį turės galimybę pasiklausyti gyvai atliekamos Wh. Houston muzikos. Tokią galimybę koncertuose dovanoja išskirtinio balso savininkė Rūta Ščiogolevaitė.

Eugenijus Chrebtovas pristatė naują dainą: kiekviena diena yra mamos diena

Dainininkas, operos solistas, Eugenijus Chrebtovas pavasarį pasitinka su jautria premjera ir pristato dainą „Labas, mama“. Idėja sukurti kūrinį apie mamą, nukeliantį į vaikystę, saugią erdvę, kurioje visuomet jauku ir gera, kilo jau seniai. Ilgai brandintą mintį nuoširdžiai palaikė ir muziką sukūrė pianistas ir kompozitorius Vitalijus Neugasimovas, o jautrų tekstą parašė Viktorija Gegužė.  „Mama yra mūsų visų pradžia ir mamos dieną galima švęsti kasdien.

Šį obuolių pyragą Audronė kepa kasmet: išbandykite Mamos dienai

„Šį pyragą kepiau sau ne vieną sykį, jis neparastai gardus. Jo receptas nepaprastai lengvas, tad su malonumu pasidalinsiu 100% pasiteisinusiu receptu, nes net neabejoju, kad jis jums patiks“, – sako tinklaraščio „Gamink su Audrone“ autorė. Reikės: 3 kiaušinių, 180 gr cukraus, 180 gr varškės, 180 gr miltų, 100 gr tirpinto sviesto, 1 a.š. kepimo miltelių, obuolių. Obuolių pyrago receptas Kiaušinius su cukrumi mikserio pagalba gerai išplakiau.
Mamos diena 2022-04-30
Į viršų