• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų.

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Leiskite mamai atsikvėpti

Apgalvota dovana, kurios mamai reikia – puiki idėja, kaip ją nustebinti Mamos dienos proga. Tačiau norint parodyti mamai savo meilę ir rūpestį, visai nebūtina pirkti prabangių dovanų. Džiaugsmą teikia ne daiktai, o dėmesys ir rūpestis.

REKLAMA

Pavyzdžiui, per Mamos dieną nustebinkite mamą palepindami ją. Tegul šiandien ji nesirūpina namų ruoša, maisto gamyba ir namų tvarkymu. Pagaminkite šventinius pusryčius, kad mama galėtų neskubėdama pradėti šį šventinį sekmadienio rytą mėgautis jai skirta diena. Arba pakvieskite mamą vakarienės ir taip leiskite jai atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir namų ruošos.

REKLAMA
REKLAMA

Pradžiuginkite prisiminimais

Kiekviena mama atsimena pirmuosius savo vaikų žingsnius, pirmą ištartą žodį ir daugybę pirmų kartų. Visi šie prisiminimai yra tiesiog neįkainojami. Mamos diena – puiki proga pasimėgauti šiais priminimais, kartu leistis į patirtas emocijas, pasijuokti ar nubraukti ašarą.

Mamos dieną galite mamai padovanoti savo nuotrauką, nuotraukų albumą arba ant drobės perkeltą nuotrauką iš vaikystės. Tegul tokia dovana bus simbolinė padėka už mamos rūpestį ir meilę nuo pirmųjų dienų, kai Jūs išvydote šį pasaulį. Prie arbatos puodelio kartu su mama pavartykite senus nuotraukų albumus, kuriuos galbūt jau seniai kada ir buvote paėmę į rankas, o gal kažkur archyvuose yra kadrų, kurie jau buvo pamiršti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Palepinkite rūpesčiu

Kiekviena mama nusipelnė laiko sau. Mamos diena – puiki proga tai įgyvendinti. Jeigu norite nustebinti mamą šios dienos proga, pagalvokite apie tai, kaip galite palepinti ją rūpesčiu. Pavyzdžiui, galbūt puiki dovanos idėja būtų kuponas į SPA centrą ar masažo saloną. O gal mama jau seniai svajojo apie kokią nors grožio procedūrą, kurios vis nedrįso įsigyti. Tokia dovana ne tik nudžiugins mamą, bet ir leis jai suprasti, kad esate dėkingi už visą jos rūpestį ir kiekvieną kartu praleistą bemiegę naktį, o dabar laikas ir jai pasimėgauti kokybišku poilsiu ir rūpesčiu.

REKLAMA

Dovanokite laiką kartu

Nėra geresnės dovanos už laiką, praleistą kartu. Kiekviena mama pasakys, kad laikas su vaikais yra didžiausia dovana. Mamos dienos proga padovanokite mamai buvimą drauge. Pagalvokite, kaip galite turiningai praleisti kartu šią dieną. Galbūt šiltas pavasaris yra puiki proga nusivežti mamą į netoliese esantį kurortą? Pavasarį ypač daug lankytojų sulaukia Birštonas, kur galite visą dieną mėgautis gražia gamta ir buvimu gryname ore. Mamos dienos proga čia, Birštone, gegužės 7 d. kaip tik vyks dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės koncertas „Visada tave mylėsiu – Whitney Houston!“. Kartu su mama nepraleiskite progos pasimėgauti renginiu ir kokybišku laiku kartu.

REKLAMA

Nustebinkite netikėtumu

Deja, tačiau ne kiekvienas galime Mamos dieną būti šalia savo mamų. Daugybė žmonių svarsto, kaip nustebinti mamą, nebūnant šalia, kai nėra galimybės mamos apkabinti ir pasakyti jai „myliu“. Tačiau tai nereiškia, kad negalite pasveikinti mamos. Nustebinkite ją užsakydami jai staigmeną į namus. Tai gali būti gėlių puokštė, saldainių dėžutė ar mėgstamas jos kavos rinkinys. Ir nepamirškite, kad net ir telefono ar vaizdo skambutis yra puikus būdas pasveikinti mamą šios gražios dienos proga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų