mamos diena

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mamos diena“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mamos diena“.

Šiukštu nedovanokite to Mamai: teks raudonuoti iš gėdos

Motinos diena – tai ypatinga šventė, skirta pagerbti ir padėkoti mūsų mamoms už jų meilę, rūpestį ir auklėjimą. Kiekvienais metais ši šventė suteikia galimybę parodyti savo dėkingumą už jų nepakartojamą indėlį į mūsų gyvenimus. Visgi kaip nesuklysti renkant dovaną svarbiausiam žmogui? Dovanų meistrė Odeta Plakienė pasakoja, kokias dovanas mamoms derėtų dovanoti ir kokių reikėtų vengti, kad nekiltų bereikšmių nesusipratimų.
2024-05-02

Radžis Aleksandrovičius prakalbo apie mamą: „Ačiū, kad esi“

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius atvirai prakalbo apie mylimą moterį, kuriai skyrė jautrius žodžius. R. Aleksandrovičius jausmingą įrašą parašė feisbuke, kuriuo sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Mama, tu esi tarsi rasos lašelis, spindintis saulės spinduliuose.  Mama, tu tarsi tyras vanduo, tekantis gražiausia mūsų gyvenimo upe.  Mama, tu atvedei mus į šį gražiausią kelią, kuriuo dabar einame kartu.
170 2023-05-08

Aplankiusi Mamos kapą Vilma ragina atsibusti lietuvius: „Kreipiuosi į visus“

„Šiandien minima Mamos diena. Vaikai sveikina mamas, apkabina jas ir siunčia gražiausius sveikinimus. Daugelis net nesusimąsto, kokia laimė yra turėti mamą. Nesupratau ir aš, kol vakar nepriklaupiau prie jos kapo“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Vilma. Mamos netekau prieš pat šventas Kalėdas. Viskas įvyko taip greitai ir netikėtai, kad net nesuvokiau, jog vieną dieną dar kalbėjomės ir planavome Kūčių vakarienę, o po kelių dienų aš jau stovėjau prie jos urnos.
2023-05-07

Giulija skyrė jautrius žodžius savo mamai: spaudžia ašarą

Iš „Tėvai paprastai“ studijos tėtis Simonas sveikinasi 33-iąjį kartą. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale. Šiandien švenčiama Motinos diena. Šį kartą studijoje vieši estrados atlikėja, dainų autorė ir dainininkė Giulija su dukra Monika, operos soliste, sopranu, dainuojančia garsiausiose pasaulio operos scenose.
2023-05-07

Garsiojo Tauragės ketvertuko mama nesulaiko ašarų: vaikų poelgis veria širdį

Tauragėje gyvenanti Lina Strangienė viena augina keturias dukrytes bei du vyresnius sūnus. Net šešių vaikų mama užkariavo lietuvių širdis kartu su savo dukrytėmis, kurios sparčiai auga ir jau žengė į pirmą klasę. Mamos diena Linos namuose – ypatinga. Ji neslepia, kad jau formuojasi tradicijos, kurias kuria vaikai ir jau dabar, vien pagalvojus apie Mamos dieną, jai kaupiasi ašaros.
2023-05-06

Gyventojai ruošiasi mamos dienai: vardija, kokios dovanos šiemet populiariausios

Artėjanti mamos diena daugeliui mamų bus ne tik labai gėlėta, bet ir be galo saldi. Mat lietuviai, pasak vieno prekybos centro, savo mamas įgudo lepinti tortais – daugiau nei per mamos dieną jų nuperkama tik per Kalėdas. O štai gyventojai sako, kad pinigų mamų dovanoms neskaičiuoja: „Puokštė būtinai turi būti, bet dar ir gėlių į sodą.“ „Mano mamai būtent tai knyga.“ „Desertai, bet visada tik laikas. Kažkur nusivežti, kažkur pabūti.
Aktualijos 2023-05-05

Motinos dienai artėjant: kaip išsirinkti šviežias gėles, kad jos džiugintų kuo ilgiau?

Jau šį sekmadienį minėsime vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną, ir nors šilelių bei kitų šlaitų jau nebepuošia žydinčios žibuoklės, savo mamas pradžiuginti galima kitokiais pavasariniais žiedais. Kaip tinkamai išsirinkti gražiausias gėles ir kaip jas kuo ilgiau išlaikyti šviežias pataria daržininkė, verslininkė ir „Lidl“ sodo bei daržo ambasadorė Solveiga Pranckūnė.
2023-05-05

Šventiniai pusryčiai mamai: 3 receptai, prie kurių ruošimo noriai prisidės ir mažieji kulinarai

Sekmadienį dėmesiu apdovanosime mamas, o vienas meilę ir rūpestį parodančių gestų gali būti ir šventiniai pusryčiai, nuteikiantys džiugiai dienai. Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ dalijasi 3 pusryčių idėjomis – iš pažiūros paprasti ir lengvi, pusryčiai taps šventiški juos dailiai papuošus, patiekus su meile ir lydint sveikinimams.
2023-05-05

Šventinis Gian Lucos pokalbis su Italijoje gyvenančia mama: išdavė, koks jis buvo vaikystėje

Daugelis jau ne kartą galėjo įsitikinti, kad italų virtuvės šefui Gian Lucai Demarco šeima yra svarbiausias dalykas gyvenime. Tokia pat reikšminga jam yra ir viena gražiausių švenčių metuose – Motinos diena. O šį sekmadienį, norėdamas nustebinti TV3 laidos „La maistas“ žiūrovus, Gian Luca jiems paruoš staigmeną – pagaliau supažindins su savo mama. Tiesa, kadangi virtuvės šefo mama gyvena Italijoje, šį kartą jos pažintis su laidos žiūrovais įvyks tik virtualiai.
2023-05-05

Gėlių augintojai pataria, ką sodinti kapinėse Mamos dienos proga: „Kitos dar gali nušalti“

Artėjant Motinos dienai įsibėgėja didysis kapų tvarkymas. Tiesa, šiemet, dėl naktimis prognozuojamų šalnų žmonės atsargesni – neskuba kapų apsodinti gėlėmis, baimindamiesi, kad nušals. Prekeiviai prognozuoja, kad didysis antplūdis kapinėse bus Motinos dienos išvakarėse ar per pačią šventę. Gėlių augintojų teigimu, dėl prognozuojamų šalnų labiausiai kapams graibstomos našlaitės, mat jos atspariausios šalčiams. Aplankyti artimųjų kapų prieš Motinos dieną Dalina su vyru atvyko iš Utenos.
REKLAMA
REKLAMA

„Il Senso“ Motinos dienos proga atgaivino legendinę senosios estrados dainą

Pirmąjį gegužės sekmadienį jaunųjų operos solistų grupė „Il Senso“ kviečia pasveikinti mylimas mamas ir skirti joms savo laiką, dėmesį ir meilę.  „Il Senso“ (liet. k. – „prasmė“) nariai Indrė Anankaitė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis Motinos dienos proga dovanoja nostalgija alsuojančią, širdžiai mielą 1974-ųjų senosios estrados dainą „Atsiliepk dainoj“, kuriai muziką parašė kompozitorius Rimvydas Racevičius, eiles – poetas Stasys Žlibinas.
2023-05-02

Ruošiamės Mamos dienai: 5 idėjos, kaip nustebinti mamas

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų. Leiskite mamai atsikvėpti Apgalvota dovana, kurios mamai reikia – puiki idėja, kaip ją nustebinti Mamos dienos proga. Tačiau norint parodyti mamai savo meilę ir rūpestį, visai nebūtina pirkti prabangių dovanų.
2023-05-02

Prieš 8-erius metus žuvusio sūnaus vis dar tebelaukianti mama: štai, kas neduoda ramybės

Kitą sekmadienį bus švenčiama Motinos diena, tačiau ne visos mamos šią šventę ištveria lengvai. Psichologas Andrius Kaluginas sako, kad motinos netekusios savo vaiko netekties skausmą nešiojasi amžinai ir Motinos diena vėl sužadina begalinį sielvartą.  „Kiek aš esu šnekėjęs su tokiomis mamomis, įvairia pergyvena, įvairios nuotaikos, bet dažniausiai yra liūdesys, kadangi tokia diena, tai natūralu, kad sužadina tą išgyventą, begalinį sielvartą dėl netekties.
Aktualijos 2023-04-30

Mamos diena – jau čia pat: 5 idėjos, kaip nustebinti mamas

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Leiskite mamai atsikvėpti Apgalvota dovana, kurios mamai reikia – puiki idėja, kaip ją nustebinti Mamos dienos proga.

Motinos diena: idėjos, kaip nustebinti mamą

Motinos diena – puiki proga dar kartą parodyti savo Mamai, kaip ją mylite ir branginate, apsupti ją rūpesčiu ir švelnumu. Ir nors būtent tai ir laikoma pačia brangiausia dovana, vis dėlto norisi įteikti kažką, kas teiktų ir naudą, ir džiaugsmą, tad dalinamės keliomis dovanų idėjomis 1. Gėlės. Jos gali būti tiek skintos, tiek vazoninės ar dirbtinės, padarytos Jūsų pačių rankomis. Ilgai ir neblogai išsilaiko rožės, lelijos, gvazdikai, chrizantemos ir jurginai.
2023-04-23

10 taisyklių, kurių laikosi laimingos mamos

Laime spinduliuojančios mamos būna skirtingos - vienos jaučia pilnatvę leisdamos laiką namuose, kitos nenustygsta vietoje ir nuolat lekia, trečios susilaukia būrio vaikų, tačiau, atrodytų, nė trupučio nepasikeičia. Jų gyvenimo būdas, požiūris į šeimą ar vaikų auklėjimą gali skirtis, tačiau jos tikrai laikosi kelių pagrindinių taisyklių. 1. Paprašykite pagalbos Laimingos mamos puikiai supranta, kad jos nėra tobulos ir dėl to nė kiek nesijaudina.
2023-04-20

Lietuviai sveikina savo mamas: atskleidžia, kad gelėms eurų neskaičiuoja

Tautiečiai švenčia vieną gražiausių pavasario švenčių – Mamos dieną ir skuba pradžiuginti savo mamas. Nuo ankstyvo ryto gėlių turgeliuose sujudimas – žmonės plūsta pirkti gražiausių žiedų ir dovanoti jas savo brangiausioms – ne tik mamoms, bet ir močiutėms, sesėms. O pirkėjai tikina, kad gyventojai linkę išlaidauti – plačiai atveria pinigines ir eurų neskaičiuoja.

Pirmąsyk Ieva Zasimauskaitė prabilo apie tai, ką reiškia būti mama: globotinės atsiradimas pakeitė atlikėjos gyvenimą

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Ievą Zasimauskaitę. Dainininkė ryžosi pirmą kartą viešai papasakoti apie savo globėjos patirtį. Daugiau nei dvejus metus ji su vyru Simu rūpinosi paaugle Austėja, priėmė į savo namus ir atstojo tėvus. Ieva tikina niekada negalvojusi apie vaiko globą, todėl ši patirtis jai pačiai buvo labai netikėta.
2022-05-01

Motinos dienos proga Doveika siunčia žinią: „Mama yra pats gražiausias Dievo sukurtas kūrinys“

Pirmasis gegužės sekmadienis ypatingas, nes šiandien visa meilė ir dėmesys skiriamas Mamoms. Kunigas Ričardas Doveika sako, kad Mama – gražiausias Dievo kūrinys ir šią dieną ragina ne tik pasveikinti mamas, tačiau nebijoti jomis pasidžiaugti garsiai. „Mama yra daugiau nei religija, įsitikinimai ar filosofijos.
2022-05-01

Mamai gėlių nupirkusi dukra liko priblokšta: tokio vaizdo nesitikėjo

Anglijoje įsiutę žmonės socialiniuose tinkluose pasidalino savo nusivylimu dėl to, kad parduotuvėse parduodamos nuvytusios gėlės, o kai kurie užsakymai taip ir neatvyksta. Didžiojoje Britanijoje savaitgalį buvo švenčiama Motinos diena – tačiau daugeliui britų ji buvo sugadinta, nes prekybos centrai jiems pardavė nuvytusių gėlių puokštes. Socialiniuose tinkluose žmonės skundėsi bespalviais parduotuvėse įsigytais žiedais, rašoma mirror.co.uk.
2022-03-29

Indonezijoje švenčiama mamos diena: vietoj tulpių puokštės įteikia visai kitokią dovaną

Kitaip nei likusiame pasaulyje, Indonezijoje mamos diena minima – prieš pat didžiąsias metų šventes. Skiriasi ir tradicijos. Jeigu Lietuvoje įprasta savo mamoms teikti gėles, tai Indonezijoje vaikai joms gatvėse ir mokyklose plauna ir masažuoja kojas. Indonezijos sostinės Džakartos gatvėje, suklupę prie motinų kelių, šimtai vaikų joms susikaupę plauna ir masažuoja kojas. Didžiulėje musulmoniškoje šalyje taip pažymima gruodžio pabaigoje minima motinos diena.
2021-12-23

Šylant orams žmonės prieš Motinos dieną suplūdo į kapines

Kas skuba tvarkyti artimųjų kapų po žiemos, kas naudojasi panaikintais judėjimo ribojimais ir važiuoja lankyti kapų kone per visą Lietuvą. Rankomis trina gėlėmis prekiaujantys verslininkai – prie kapinių vos spėja sukti. Našlaitėmis ir skintomis chrizantemomis prie senųjų Panevėžio kapinių vartų prekiaujanti Teresė vos spėja suktis. Pirkėjai vieną po kitos dėžutėmis perka gėles kapams sodinti. „Šiandien pati perkamiausia diena, tikriausiai saulutė viską daro.
Aktualijos 2021-05-01

Lietuvės dovana mamai virto pajuoka: bet blogiausia – ne tai

Lietuvė Jovita (redakcijai pavardė žinoma) gyvena Jungtinėje Karalystėje. Mamos dienos proga panorusi pradžiuginti savo mamą, gyvenančią Naujojoje Akmenėje, ji ne juokais įsiuto.  Užsakiusi gėlių puokštę internetu, ji liko it musę kandusi – šventė, deja, buvo sugadinta. Apie savo karčią patirtį moteris papasakojo naujienų portalui tv3.lt. „Mamą norėjau nudžiuginti gėlių puokšte. Ją išrinkau internetu. Tai buvo net ne puokštė, o 11 eustomos šakelių.
2019-05-07

Lietuvos daugiavaikės mamos atskleidė sėkmingo auklėjimo paslaptis

Prezidentūroje pasveikintos daugiavaikės mamos papasakojo, kaip augino savo atžalas. Štai 10-ies vaikų mama tikino, kad svarbiausia sėkmingo auklėjimo paslaptis – skiepyti savo atžaloms, kad gyvenime reikia be paliovos mokytis. O ką mano apie tokį auklėjimą patys vaikai? Teresė Genčienė iš Klaipėdos rajono įteiktas medalis „Už nuopelnus Lietuvai“: juo džiaugėsi visi – ir Teresė, ir jos vaikai. Į aštuntą dešimtį įkopusi moteris pagimdė ir užaugino net vienuoliką atžalų.
REKLAMA
Aida Hughes, Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose lankosi jau devyneri metai. (Ugnės Savickaitės nuotr.)  Aida Hughes, Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose lankosi jau devyneri metai. (Ugnės Savickaitės nuotr.)

Mamos savanorės: „Atnešame ir išsinešame glėbius meilės“

Gražų gegužės sekmadienį, kai maži ir suaugę vaikai sveikina savo mylimas mamas, norime supažindinti su trimis moterimis, kurios, užauginusios ar tebeauginančios savo vaikus, motinišką meilę dalija ir kitiems vaikams, turintiems įvairių negalių.
2019-05-05

Gėlės šluojamos nesiderant – artėjant šventei masiškai tvarkomos ir kapinės

Artėjanti Motinos diena tuština gėlių pardavėjų atsargas. Pasirodo, kapinėse taip populiarios našlaitės bent jau sostinėje pastarosiomis dienomis tapo kone deficitinės. Žmonės perka jau net ne vienetais, o dešimtimis dėžių. Mamų kapų tvarkytojų gausumu pastarosiomis dienomis stebisi ir kapines priežiūrinčių įmonių atstovai, vos spėjantys vežti šiukšles. Vos sulaukusi lietaus, Karveliškių kapinėse pluša vilnietė Janina.
Aktualijos 2019-05-03

Tobula dovana mamai pagal Zodiako ženklą: štai kas tikrai patiks

Netrukus švęsime vieną gražiausių pavasario švenčių – mamos dieną. Vis dar nežinote, ką padovanoti savo mamai, sukate galvą, kad dovana tiktų ir patiktų? Siūlome jums išsamų dovanų idėjų sąrašą pagal Zodiako ženklą. helisttv.com pateikia šūsnį idėjų. Išrinkite tinkamiausią ir padovanokite savo mamai. Avinas Po Avino ženklu gimusios mamos labai vertina laiką, skirtą sau. Padovanokite mamai masažo kuponą arba mėgstamą knygą, kad ji galėtų bent kelias valandas skirti sau.
2018-05-03

Po J.Jankevičiaus idėjos mamos dienai vaikai griebėsi už galvos

Artėjant mamos dienai vaikai „Rimtuose pokalbiuose“ paaiškino, kokios yra mamų pareigos. „Eiti į darbą, tvarkytis“, - iškart sako vienas pašnekovų. Išradingi vaikai žino, kaip mamos dienos proga pasveikinti mylimiausią žmogų: „Viena diena slapčia pasiėmiau 5 eurus ir nuėjau nupirkti rožių ir tulpių“, - aiškino berniukas.
2017-05-03

Net sunki liga – ne kliūtis būti mylinčia mama

Praėjusį savaitgalį visi šventė Mamos dieną, o neįgalios mamytės savo šventę turėjo pirmadienį. Renginio Vilniuje organizatoriai teigia: negalia nėra kliūtis būti mylinčia ir rūpestinga mama. „Motinos meilė pati didžiausia jėga, kuri nugali net ligas, ji daro stebuklus. Tai varomoji jėga, be kurios pasaulis nebūtų toks spalvingas ir gražus. Mes norime, kad visa Lietuva atkreiptų dėmesį į neįgalias mamytes ir vertintų jas lygiai taip pat kaip ir kitas mamas.
2016-05-03

Vita Jakutienė parodė, iš ko paveldėjo pritrenkiančią išvaizdą

Vita Pliadytė-Jakutienė šiemet Mamos dieną sutiko itin džiugiai – moteris laukiasi trečiosios atžalos. Šia proga, ji atskleidė, iš ko paveldėjo nepriekaištingą išvaizdą: savo socialiniame tinkle žinoma moteris pasidalino savo mamos Jūratės nuotrauka. Prieš savaitę trečiojo vaikelio besilaukianti Vita nuotraukoje pademonstravo stebinančiai lieknas kūno linijas. Nėščia moteris komentare prisipažino, jog ji jau skaičiuoja 8 mėnesį.
2016-05-02

Darželinukai dalijasi išmintimi: kaip mažieji sveikins mamas?

Šiauliuose darželinukai išskirtinai ruošiasi Motinos dienai - sukuria didžiulį gėlyną. Iš šiemet kalvelė prie ežero sužydo milžiniškais žiedais. Tam darželinukai ruošėsi vos nutirpus sniegui – ne juokas pasodinti šimtus žiedų ir išmokti eilėraščių mamai. Auklėtoja sako, kad dirbdami vaikai vis galvojo apie mamas. Sako, mažyliai, nors ne visada moka pasakyti, tikrai mato, kokias rūpestingas mamas turi.
Aktualijos 2016-04-28

Nepavydite Victorijai Beckham vyro? Persigalvosite

Ar galite patikėti, kad Davidas ir Victoria Beckamai susituokę jau per 16 metų? Tai dar ne viskas. Futbolo genijus ir mados ikona bei buvusi „Spice girls“ narė vis dar karštai vienas kitą myli. Ir tai yra bene nuostabiausias tobulos šeimos pavyzdys. Savaitgalį britai šventė mamos dieną. Šventės, žinoma, nepraleido ir Beckhamų šeima. Šešių asmenų šeima šia progą nusprendė pažymėti namuose. Garsus futbolininkas socialinėje erdvėje pasidalijo labai žavia šeimyniška akimirka.
2016-03-07

Lietuvos žvaigždės savo mamas lepins dėmesiu ir gėlėmis

Artėjant Motinos dienai, vienai gražiausių pavasario švenčių, daugelis ima planuoti, kaip kuo gražiau pasveikinti mylimas mamas. Šiai šventei neabejingi ir žinomi Lietuvos žmonės. Dainininkai Arvydas Martinėnas-Vudis, grupės „4 roses“ narė Eglė Keturkė ir Edgaras Lubys sutaria, kad visų svarbiausia yra dėmesys ir gražūs žodžiai. Būtent taip jie sekmadienį ir planuoja palepinti savo mamas. A. Martinėnas-Vudis yra įsitikinęs, kad bene geriausia dovana mamai yra tiesiog buvimas kartu.
2015-05-02

Kino teatras „Pasaka“ mamoms dovanoja nemokamus bilietus į kiną

Sekmadienį, gegužės 4 d., kai Lietuvoje bus minima Mamos diena, kino teatras „Pasaka“ skuba į pagalbą visiems ieškantiems originalaus pasveikinimo ir skelbia šventišką akciją „Pakviesk mamą į kiną“. Visoms į kino teatrą savo vaikų atlydėtoms mamoms tądien bilietai į visus kino filmus bus nemokami. Akcija galios visoms mamoms, kurias į kino teatrą atsives jų vaikai, kartu žiūrėsiantys filmą.
2014-04-30

Dainuodami Motinos dienos proga atlikėjai galvoja apie savo mamas

Pirmą gegužės sekmadienį, gegužės 4 d., 16 val., Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Didysis Motinos dienos koncertas, kuriame pasirodys didžiulis būrys lietuviškos scenos žvaigždžių - Vaidas Baumila, Mantas Jankavičius, Kastytis Kerbedis, Karina Krysko, Evelina Sašenko, Rūta Ščiogolevaitė ir daugelis kitų. Žinomi atlikėjai ruošia pačių gražiausių dainų puokštę, kurią dedikuos visos šalies mamoms, nepamiršdami ir savo pačių motinų.
2014-04-23

Žymiausi Lietuvos atlikėjai mamoms ruošia kelionę laiku

Lietuvos scenos žvaigždės Motinos dieną, kuri šiemet bus gegužės 4-ąją, Vilniaus „Siemens“ arenoje brangiausioms gyvenimo moterims – mamoms – ruošia ypatingą kelionę laiku. Kasmetiniame ir šiemet 10-ąjį jubiliejų švenčiančiame koncerte „Tau, mama!“ skambės dešimtys specialiai šiam koncertui aranžuotų žymiausių per kelis dešimtmečius sukurtų kūrinių. „Tradicija Motinos dienos proga į vieną sceną suburti ryškiausias Lietuvos muzikos padangės žvaigždes įsižiebė dar 2005 metais.
2014-04-22

D. Zvonkus ir V. Lukočius suvienys jėgas koncerte „Tau, mama!“

Pirmąjį gegužės sekmadienį LNK ir „Biovela“ kvies už rūpestį ir šilumą padėkoti savo mamoms. Renginyje „Tau, mama!” garsiausi Lietuvos atlikėjai sveikins mamas laiko pripažintais lietuviškais ir užsienio šalių hitais. Pagrindinė koncerto idėja – kelionė per skirtingus dešimtmečius. Savo mėgstamas dainas ir jaunystės šlagerius išgirs įvairaus amžiaus moterys, bus atgaivintos 7-ojo, 8-ojo, 9-ojo dešimtmečio bei šių dienų dainos, tapusios hitais.
2014-04-08

Parodykime Mamai, kad jos meilė vaikams – svarbiausia

Žodis mama – tai besąlygiškos meilės, nuolatinio rūpesčio ir šilumos sinonimas. Kiekviena moteris trokšta savo vaikui sukurti jaukius namus ir saugią aplinką, duoti viską, kas geriausia.
2014-04-07

Gražiausios mintys apie mamą

Mamos dienos proga norime pasidalinti gražiomis, kartais tiesiog džiaugsmo ašarą spaudžiančiomis mintimis apie Jus... apie Mamas. Gražaus skaitymo, būtinai panaudokite ir smagios šventės metu pačios pasveikinkite (jeigu kitos galimybės jau nebėra, tai bent mintimis) savo Mamytes, Močiutes, Krikšto mamas, Tetas, Mokytojas ir visas Moteris, kurių rankų ir širdies švelnumas Jus augino tam, kad tokį pat gerumą Jūs vėliau skirtumėte savo mažyliams.
2013-05-05

Motinos diena lietuviams yra svarbi šventė

Pirmąjį gegužės sekmadienį Lietuvoje minima Motinos diena. Gražiausi pavasario žiedai, dovanos, koncertai šiandien skiriami mamoms. Kaip praneša LTV naujienų tarnyba, dar nuo senų senovės lietuviams žinoma šventė – Motinos diena – ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme. Kaip žemė išaugina derlių, taip motina vaikus. Taigi pavasarį, kai pagerbiama atbundanti žemė, nepamirštamos ir motinos. Šią dieną motinas sveikina vaikai, vyrai, atlikdami už jas visus darbus.

Mamos dienai: „Ar aš tau nesakiau?“

„Ar aš tau nesakiau?..“ – dar ir dabar kartais užverčiu akis į viršų ir nenoriu girdėti šių žodžių. Teisybė akis bado. Bet, ko gero, nėra nei vieno užaugusio vaiko, kuris iš savo mylinčios mamos nebūtų išgirdęs šios frazės. Kai sulaužiau savo mėgstamiausią skėtį, žaisdama su juo neatsargiai: apvertus įsivaizdavau, kad tai yra laivas, ir įsėdus į jį supausi.
2012-05-06

Pirmąjį gegužės sekmadienį – gražiausi žodžiai ir gėlės mamoms

Pirmąjį gegužės sekmadienį Lietuvoje švenčiama Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, kai dar maži ir jau suaugę vaikai sveikina savo mamas ir močiutes. Mūsų šalyje ši diena oficialiai minima nuo 1928 metų. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tradiciškai tapatinama su žeme: kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių.

„Žvaigždžių duetus“ paliko Sasha Song ir V. Suktukė

Vaikų dainų vakare suknyte vilkintis Merūnas, su Rūta Pentiokinaite sudainavęs linksmą dainelę apie dvi besipykstančias drauges, tapo šio šeštadienio lyderiu. Šiai porai žiūrovai skyrė daugiausia balsų, o komisija – balų. Prasčiausiai vaikiškos tematikos laidoje sekėsi Jarmo su Ruslanu – pasirinkę teletabių įvaizdį, jie liko paskutiniai. Šį šeštadienį buvo sumuojami trijų šeštadienių rezultatai.
2011-05-01

Ką žvaigždės dovanos mamoms

Sakinį „Aš myliu savo mamą, nes...“ viena iš kastingo agentūros „Face bureau“ įkūrėjų, renginių vedėja Eglė Kernagytė pabaigia taip: „mano mama yra nuostabiausia pasaulyje mama, nes mano mama yra pati geriausia mano draugė, nes mamos meilė man, broliui ir mūsų vaikams yra begalinė, nes mano mama yra tarsi namų židinys, kuris suburia mus visus kartu, nes mano mama kepa patį skaniausią obuolių pyragą ir šiaip yra be galo žavinga moteris.
2010-04-30

„Tele Bim-Bam“ jau sulaukė per 1000 vaikų svajonių

Gegužės 2 d., Mamos dieną, jubiliejinio „Tele Bim-Bam“ gimtadienio metu, „Siemens“ arenoje bus apdovanoti mažieji svajotojai, kurių svajonės pelnė daugiausia televizijos žiūrovų ir kūrybinės grupės simpatijų.
2010-04-26
Į viršų