motinos diena

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „motinos diena“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „motinos diena“.

Tragiška influencerės sūnaus mirtis: nuskendo baseine

Gegužės 18 dieną Malaizijos influencerė Jasmine Yong socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo žinia, kad jos dvejų metų sūnus Enzo mirė dėl nelaimingo įvykio.   Moteris socialiniame tinkle rašė: „Šeštadienį, gegužės 11 dieną mūsų trijų asmenų šeima apsistojo viešbutyje švęsti Motinos dienos. Sekmadienį Enzo gulėjo mūsų viešbučio lovoje. Jis, kaip įprasta, buvo prisiglaudęs prie mūsų, nes gėrė pieną ir užmigo.
2024-05-26

Motinos dienai gėlių gavusi šiaulietė liko šokiruota: tokio radinio nesitikėjo

Motinos dienos proga užsienyje gyvenantis sūnus tikėjosi mamai ir močiutei padaryti siurprizą. Pavyko – didžiulės puokštės pasiekė moteris, tačiau laukė dar vienas siurprizas. Praskleidus gėles, visu „gražumu“ pasirodė supelijusi rožė. Šiauliečiai nusivylę, o puokštes kūrusios įmonės atstovai tikina esą nekalti – už gėlių priežiūrą atsakingi klientai.
2024-05-17

Kaune – išskirtinis Motinos dienos minėjimas: lankytojai nustebo

Botanikos sode Kaune su mažyliais vežimėliuose keliaujančios mamos traukė ne vieno smalsuolio žvilgsnį. Taip pirmąją savo Motinos dieną šiemet paminėjo būrys kauniečių. Netradicinei šventei jas subūrė kaunietė gidė. Mamos dalijosi pirmųjų metų su mažyliu patirtimi  ir džiaugėsi bendryste. Neregėtas vaizdas Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode – tarp žydinčių augalų besišnekučiuodamos vežimėlius su mažyliais stumia kone pusšimtis mamų. Taip kaunietės drauge mini Motinos dieną.
Aktualijos 2024-05-05

Motinos dieną Pakruojo dvare – milijonai tulpių žiedų: žmonės rinkosi iš visos Lietuvos

Net 5 milijonai žiedų šį savaitgalį džiugino mamas Pakruojo dvare. Čia orkestras maršu pasitiko svečius šį šventinį savaitgali. Pasigrožėti galybe žiedų tautiečiai čia vyko su mamomis ir šalia tradicinės puokštės dedikavo joms visus 5 milijonus žiedų.  Lietuviai į Pakruojo dvarą atvažiavo Motinos dienos proga: „Atvažiavom Mamos dienos proga, pabūti, pasigrožėti gamta, pažiūrėti kaip gražiai čia Pakruojo dvaras išsilaikęs.“ „Mamos dienos proga mamą atsivežiau.

Jennifer Aniston per Mamos dieną kasmet gauna gėlių: priežastis privers nubraukti ašarą

„Draugų“ žvaigždė Jennifer Aniston (54 m.) ir komikas Adamas Sandleris (56 m.) artimai bendrauja jau apie du dešimtmečius ir yra kartu vaidinę keliuose filmuose. Duodama interviu žurnalui „The Wall Street Journal“ ji pasidalijo, koks ypatingas yra jų ryšys.  Jennifer Aniston, kuri pasirodė žurnalo rudens moterų mados numeryje, leidiniui pasakojo, kad Adamas Sandleris ir jo žmona Jackie Sandler kiekvieną Motinos dieną jai pristato į namus gėlių.
2024-05-05

Merūnas Vitulskis su sūnumis nustebino Eriką: Motinos dienos proga – ypatinga dovana

Atlikėjas Merūnas Vitulskis su sūnumis Ajumi ir Herkumi nusprendė pradžiuginti mamą Eriką Vitulskienę Motinos dienos proga. Dovana – gerai apgalvota. Merūnas Vitulskis apie Motinos dienos reikšmę prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. „Vaikai tik dabar pradeda suprasti tos šventės esmę. Vyresnėlis sakė, kad jau tauposi pinigus, kad galėtų nupirkti mamai dovanėlę Motinos dienos proga. Pagalvoju, kad viskas gerai, einame į gerą pusę“, – šypsojosi Merūnas.
184 2024-05-05

Oksana Pikul prabilo apie ryšį su sūnumi Dominyku: nieko nėra mieliau už atviruką su jo įdėta širdele

Verslininkė Oksana Pikul atvira – Motinos dienos reikšmė įgavo kitą prasmę tada, kai pati tapo mama. Prabilusi apie itin stiprų ryšį su sūnumi Dominyku, ji paminėjo ne vieną juos jungiantį pomėgį bei charakterio bruožą. Oksana Pikul naujienų portalui tv3.lt sutiko papasakoti apie Motinos dieną ir jųdviejų su sūnumi Dominyku draugystę. „Nesuvoki tos šventės tokios ypatingos svarbos, kol pati netampi mama.
2024-05-04

Apdovanota 12 vaikų užauginusi Danguolė: „Ir dabar jau 15 anūkų yra, ir kiekvienas ir mylėtas, ir prižiūrėtas“

Šiandien, mamos dienos išvakarėse, valstybiniai apdovanojimai įteikti maždaug pusei šimto mamų iš visos Lietuvos. Jos sulaukė įvertinimo už savo pasišventimą vaikams – tiek biologiniams, tiek ir globojamiems. Kai kurios dorais Lietuvos piliečiais užaugino net 12 ar 10 vaikų. Valstybės padėkos sulaukusios moterys sako, kad nors ir būta bemiegių naktų, bet visos pastangos to vertos ir atsiperka sulaukus anūkų.

Tatjana Lavrinovič – apie ryšį su mama ir augančius vaikus: „Paleisti sunku, bet reikia“

Pirmąjį gegužės sekmadienį Lietuvoje tradiciškai minima Motinos diena. Keturių vaikų mama, tituluota gražuolė Tatjana Lavrinovič (39 m.) neslepia, kad iki šiol palaiko stiprų ryšį su savo mama ir tikina, kad nemažai vaikų auklėjimo ypatumų perėmė būtent iš jos. Nors daugelis šeimų puoselėja skirtingas šventines tradicijas, turbūt Motinos diena daugelyje namų išlieka gan paprasta ir nekintanti.  „Motinos diena turbūt žymiai svarbesnė vaikams, aš vaikams jos neakcentuoju.
2024-05-03
REKLAMA
Branginkite ne dovanas, o dėmesį: kokybiškos ir neįtikėtinai pigios gėlės – tik iš „Lidl“  Branginkite ne dovanas, o dėmesį: kokybiškos ir neįtikėtinai pigios gėlės – tik iš „Lidl“

Branginkite ne dovanas, o dėmesį: kokybiškos ir neįtikėtinai pigios gėlės – tik iš „Lidl“

Jau šį sekmadienį pasitiksime vieną gražiausių ir džiugiausių pavasario švenčių – Motinos dieną. Tūkstančius mamų visoje Lietuvoje pradžiugins rožių, tulpių, narcizų ir kitų gėlių žiedai. Didžiulį šių įvairiaspalvių ir kokybiškų gėlių pasirinkimą visą šventinį savaitgalį – nuo pat penktadienio iki sekmadienio – siūlo mažų kainų prekybos tinklas „Lidl“. Šios savaitės pažiba – 7 vnt. tulpių puokštė, kurią nuo penktadienio įsigysite net trečdaliu pigiau – vos už 2,29 Eur.
2024-05-02
REKLAMA
REKLAMA

Nemokamai pagražins dvi mamas: kauniečiai ieško, kas norėtų

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje, tačiau ne kiekviena turi finansų, kad kiekvieną mėnesį galėtų lankytis grožio salonuose ir atiduoti save į specialistų rankas. Artėjančios Motinos dienos progai – kauniečiai Gertrūda Otaitė ir Airidas Žuravliovas nusprendė suteikti 2 nepasiturinčioms mamoms šį stebuklą ir jas nemokamai pagrąžinti. 24-erių Gertrūda yra visažistė ir šia veikla užsiima dvejus metus.
2024-04-29

Veronika Montvydienė atskleidė, kaip mini Motinos dieną: turi 1 tradiciją

Pavasariškas renginys, skirtas artėjančiai Motinos dienai, sudomino ne vieną žinomą moterį. Viešnios ne tik domėjosi grožio naujienomis iš Provanso, bet ir dalinosi savo mintimis apie šią nuostabią šventę, vykstančią bene pačiu gražiausiu metu, kai viskas aplinkui žydėte žydi.
2024-04-29

Atskleidė, kiek kainuoja sutvarkyti kapą Motinos dienai: paslauga populiarėja žaibiškai

Artėjant Motinos dienai visi susirūpina kapaviečių tvarkymu. Dažnas pats imasi kastuvėlio ir sodina gėles, tačiau vis labiau populiarėja užsakomos kapų tvarkymo paslaugos. Dėl to naujienų portalas tv3.lt pakalbino kapaviečių priežiūros paslaugomis užsiimančios įmonės „Pamenu.lt“ vadovę Laurą Liutkauskienę. Pašnekovė papasakojo, kokių norų Motinos dienos kapaviečių tvarkymui turi lietuviai, kokie žmonės dažniausiai renkasi tokias paslaugas bei kiek gali kainuoti ši paslauga.
2024-04-29

Gėlių pardavėjas Kęstas atskleidė, ką Motinos dienai perka lietuviai: viena gėlių rūšis dominuoja

Pirmąjį gegužės sekmadienį gyventojai šturmavo gėlių pardavėjus: savo mamoms bandė surasti pačią gražiausią puokštę gėlių. Gyventojai pasidalino, kaip mini Motinos dieną, o pardavėjai atskleidė, kokios gėlės šiemet populiariausios ir ką geriausia dovanoti mamai. Vilnietis Aistis iš Konarskio gėlių turgelio išeina su puokštėmis gėlių. „Čia mamai, čia žmonai, čia uošvienei, čia žmonos sesei, o čia dukrai.
Aktualijos 2023-05-07

Gitanas Nausėda sveikina mamas Motinos dienos proga: „Jūs esate tikrasis įkvėpimo ir stiprybės šaltinis“

Šalies vadovai pasveikino mamas su Motinos diena, minima pirmąjį gegužės sekmadienį. „Šiandien noriu labai nuoširdžiai padėkoti mamoms už tą begalinį atsidavimą. Už drąsą, atiduotas jėgas, dvasios stiprybę. Už kantrybę skiepijant vertybes, už tvirtus pagrindus, padėtus vaikų gyvenimo kelyje.

Motinos dienai artėjant: kaip išsirinkti šviežias gėles, kad jos džiugintų kuo ilgiau?

Jau šį sekmadienį minėsime vieną gražiausių pavasario švenčių – Motinos dieną, ir nors šilelių bei kitų šlaitų jau nebepuošia žydinčios žibuoklės, savo mamas pradžiuginti galima kitokiais pavasariniais žiedais. Kaip tinkamai išsirinkti gražiausias gėles ir kaip jas kuo ilgiau išlaikyti šviežias pataria daržininkė, verslininkė ir „Lidl“ sodo bei daržo ambasadorė Solveiga Pranckūnė.
2023-05-05

Šventiniai pusryčiai mamai: 3 receptai, prie kurių ruošimo noriai prisidės ir mažieji kulinarai

Sekmadienį dėmesiu apdovanosime mamas, o vienas meilę ir rūpestį parodančių gestų gali būti ir šventiniai pusryčiai, nuteikiantys džiugiai dienai. Elektroninė maisto ir kasdienių prekių parduotuvė „Barbora“ dalijasi 3 pusryčių idėjomis – iš pažiūros paprasti ir lengvi, pusryčiai taps šventiški juos dailiai papuošus, patiekus su meile ir lydint sveikinimams.
2023-05-05

Prezidentas Gitanas Nausėda beveik pusšimtį moterų apdovanojo už nuopelnus motinystei ir globai

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį įteikė valstybės apdovanojimus už nuopelnus motinystei ir globai. Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai buvo įteikti 45 moterims už atsakingumą ir įkvepiantį pavyzdį. „Atiduodamos labai daug, kartais rizikuodamos visu savo gyvenimu, mamos kartu įgauna milžinišką galią – auginti ir ginti savo vaikus, padėti tvirtus pagrindus jų kelyje. Net ir nebūdamos šalia, mamos turi galią globoti, saugoti savo vaikus visą gyvenimą.

Du sūnus auginanti Erika Vitulskienė – apie Mamos dieną: namuose netrūksta gėlių ir dėmesio

Verslininkė, žinoma nuomonės formuotoja Erika Vitulskienė Motinos dieną dar nuo vaikystės ir darželio laikų atsimena tik šviesiausiomis spalvomis. Ji visada mielai įsitraukdavo į rankdarbių, kuriuos su bendraamžiais gamindavo savo mamoms pasveikinti, darymą, o dabar jau pati sulaukia sentimentalių, rankų darbo dovanų nuo savo dviejų sūnų – Ajaus ir Herkaus.
2023-05-04

Prezidentas beveik pusšimtį moterų apdovanos už nuopelnus motinystei ir globai

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį įteiks valstybės apdovanojimus už nuopelnus motinystei ir globai. Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai bus įteikti 45 moterims už atsakingumą ir įkvepiantį pavyzdį. Anot Prezidentūros, tarp apdovanotųjų – 13 vaikų, devynias dukras ir keturis sūnus, pagimdžiusi ir išauginusi Antanina Paulauskienė iš Šilalės rajono. Praėjus 16 metų nuo santuokos sudarymo vyrui palikus šeimą, A. Paulauskienė liko viena su gausiu būriu vaikų.
REKLAMA
TOP10 geriausių „Iki“ akcijų šią savaitę: sutaupys ir grilintojai ir besiruošiantys Motinos dienai  TOP10 geriausių „Iki“ akcijų šią savaitę: sutaupys ir grilintojai ir besiruošiantys Motinos dienai

TOP10 geriausių „Iki“ akcijų šią savaitę: sutaupys ir grilintojai ir besiruošiantys Motinos dienai

Pavasario orai nenuspėjami, bet viena aišku – vis ryškiau šviečianti saulė kviečia dažniau kaisti grilį, o šį sekmadienį švęsime ir gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną. Ypatingi prekybos tinklo „Iki“ pasiūlymai padės tam pasiruošti pigiau ir greičiau. Anot Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, specialios nuolaidos parduotuvėse lauks tiek besiruošiančių gaminti patiems, tiek ieškantiems jau paruoštų patiekalų ar dovanų.
Aktualijos 2023-05-03

Ruošiamės Mamos dienai: 5 idėjos, kaip nustebinti mamas

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų. Leiskite mamai atsikvėpti Apgalvota dovana, kurios mamai reikia – puiki idėja, kaip ją nustebinti Mamos dienos proga. Tačiau norint parodyti mamai savo meilę ir rūpestį, visai nebūtina pirkti prabangių dovanų.
2023-05-02

Mamos diena – jau čia pat: 5 idėjos, kaip nustebinti mamas

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama Motinos diena. Šiemet tai bus gegužės 7 d. Artėjant šiai gražiai šventei, dalijamės paprastomis ir originaliomis idėjomis, kaip nustebinti mamą, pradžiuginti, padėkoti ir parodyti meilę. Tai galima padaryti ir neperkant brangių dovanų, rašoma pranešime žiniasklaidai.  Leiskite mamai atsikvėpti Apgalvota dovana, kurios mamai reikia – puiki idėja, kaip ją nustebinti Mamos dienos proga.

Motinos diena: idėjos, kaip nustebinti mamą

Motinos diena – puiki proga dar kartą parodyti savo Mamai, kaip ją mylite ir branginate, apsupti ją rūpesčiu ir švelnumu. Ir nors būtent tai ir laikoma pačia brangiausia dovana, vis dėlto norisi įteikti kažką, kas teiktų ir naudą, ir džiaugsmą, tad dalinamės keliomis dovanų idėjomis 1. Gėlės. Jos gali būti tiek skintos, tiek vazoninės ar dirbtinės, padarytos Jūsų pačių rankomis. Ilgai ir neblogai išsilaiko rožės, lelijos, gvazdikai, chrizantemos ir jurginai.
2023-04-23

Kaune senjorės Motinos dieną paminėjo nemokamame kino seanse: tarp svečių – ir laidų vedėja Larisa Kalpokaitė

Gegužės 3 d. Kauno senjorės rinkosi į nemokamą „Kino pavasario“ filmo „Mažytė mama“ seansą. Trečius metus organizuojamą renginių ciklą „60+ kine“ šį kartą lydėjo šūkis „Mamos širdis myli stipriausiai“ – renginys vyko kino teatre „Cinamon“ ir buvo skirtas paminėti praėjusią Motinos dieną, atkreipti dėmesį į kokybišką senjorų gyvenimą bei hipertenzijos problemą pasaulyje ir mūsų šalyje.
2022-05-04

Inga Stumbrienė prabilo apie santykius su mama: iš jos perėmė vieną savybę

Sekmadienį Lietuvoje šventėme Motinos dieną. Naujienų portalo tv3.lt kalbinta verslininkė Inga Stumbrienė papasakojo apie savo santykius su mama Laima ir atskleidė, kaip ši ją auklėjo.  „Motinos diena – viena gražiausių švenčių metuose, juk tuomet sveikiname patį brangiausią žmogų, kuris mus atvedė į šį pasaulį – mamą. Kai tapau mama, supratau, koks tai sunkus ir atsakingas darbas, tačiau tik šis darbas labiausiai įprasmina mūsų gyvenimus.
2022-05-02

Paaiškėjo, kokią gėlę lietuviai daugiausia pirko Motinos dienai: ne, tai ne tulpė

Vėluojanti pavasario šiluma sutrukdė anksti pražysti gėlėms mūsų šalies soduose ir daržuose. Dėl to pirkėjai dažniau gėlių ieško prekybos vietose. Prekybos tinklas „Maxima“ šiemet artėjant Motinos dienai pasiūlė  itin platų skintų gėlių asortimentą iš viso pasaulio, tačiau pirkėjai liko ištikimi rožėms. Gėlių pardavimai Motinos dienos savaitgalį šiemet buvo apie keturis kartus didesni nei ankstesniais balandžio savaitgaliais.
2022-05-02

Mama Rock‘n‘Roll – apie vėlyvą motinystę ir iššūkius: viskas ne taip, kaip įsivaizdavau

Prieš kiek daugiau nei metus pirmagimio susilaukusi dainininkė Laima Tamulytė-Stončė, geriau žinoma vardu Mama Rock‘n‘Roll šiandien gyvena kitokiu ritmu. „Pasirodo, galima eiti miegoti 9 vakare ir keltis 5 ryto. Po metų labai norisi miego“, – juokiasi ji. Atlikėja papasakojo apie motinystės džiaugsmus, išmoktas pamokas ir ryšį su savo mama, su kuria santykį vis labiau ir labiau vertina. „Šiemet net nespėjau suprasti, kad atkeliavo Motinos diena.
2022-05-01

Net 18 vaikų Eglę vadina mama ir jai skiria tik nuostabiausius žodžius: „Nebejaučiu, kad kažko neturiu“

Šį sekmadienį sveikiname savo brangiausią žmogų – mamą. Specialioje motinos dienai skirtoje „TV Pagalbos“ laidoje į studiją atvyko ir širdį paliečiančiais pasakojimais apie mamą pasidalijo 18 vaikų. Tiesa, šiuos 18 likimų sieja ne tik panašios istorijos – jų visų globėja yra ta pati moteris, priėmusi juos į savo glėbį jiems sunkiausiu gyvenimo momentu. Moterį, kurią šiandien vadina mama, Deimantė sutiko dar būdama vaikų namuose, kai jai buvo dvylika metų.
2022-05-01

Atlikėjos Giulijos dukra prakalbo apie ryšį su mama: šiandien jai linki 1 dalyko

Pirmąjį gegužės savaitgalį visa Lietuva mini itin gražią pavasario šventę – Motinos dieną. Neretai šią dieną pas savo mamas į gimtąjį kraštą grįžta dauguma lietuvių, sveikina siųsdami gėles, paskambindami telefono skambučiu. Tačiau kitaip nei dauguma kitų, Motinos dieną operos solistė Monika Falcon (34) kartu su mama Giulija Baužiene (56) dažniausiai mini kartu būdamos ant scenos.
2022-05-01

Šalies vadovai pasveikino mamas ir globėjas su Motinos diena

Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino Lietuvos mamas ir globėjas Motinos dienos proga. „Motinos meilė – tai dovana ne tik konkrečiam vaikui, bet ir visuomenei, kurioje jam lemta užaugti“, – savo sveikinime sako prezidentas. Prezidentūros išplatintame sveikinime mamas su švente sveikino ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė.
Aktualijos 2022-05-01

Motinos dienos proga Doveika siunčia žinią: „Mama yra pats gražiausias Dievo sukurtas kūrinys“

Pirmasis gegužės sekmadienis ypatingas, nes šiandien visa meilė ir dėmesys skiriamas Mamoms. Kunigas Ričardas Doveika sako, kad Mama – gražiausias Dievo kūrinys ir šią dieną ragina ne tik pasveikinti mamas, tačiau nebijoti jomis pasidžiaugti garsiai. „Mama yra daugiau nei religija, įsitikinimai ar filosofijos.
2022-05-01

Oksana Pikul – apie motinystę ir brangiausią žmogų: mūsų santykiuose buvo visko

Jau šį sekmadienį sveikinsime savo mylimas mamas ir močiutes Motinos dienos proga. Ne išimtis ir Oksana Pikul – jos ryšys su mama Laima yra nepaprastai stiprus ir glaudus.  Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo, kaip jai pavyksta išlaikyti artimą santykį su mama ir išdavė, kaip jos požiūris pasikeitė susilaukus sūnaus Dominyko.
2022-04-30

Šiemet gėlių Motinos dieną bus mažiau – pardavėjai įvardino kainas

Šaltas pavasaris pašykštėjo gėlių žiedų Motinos dienai, kai prekyba skintomis gėlėmis aktyviausia. Gėlininkai sako, kad gerokai mažiau pražydo narcizų, tulpės taip pat nespėjo išskleisti žiedų. Pasak augintojų, trūko geros savaitės šiltesnių orų. O Motinos diena šiemet kaip tik anksti – gegužės pirmąją. Radviliškio rajone gėles auginanti Aurelija skina gražiausius žiedus narcizų lauke. Visi jie keliaus į gėlių salonus, prekyvietes Motinos dienai.

Pasakė, kokias gėles geriausia pirkti Motinos dienai: pasinaudokite patarimais

Motinos dieną dauguma žmonių skuba pas savo mamas su pačiomis gražiausiomis gėlėmis. Tačiau, ką daryti, kad jos ilgiau džiugintų akis ir širdį? TV3 televizijos laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristė Kristina Rimienė atskleidė, ką daryti, kad gėlės ilgiau išliktų šviežios ir ką renkasi lietuviai. Pirmiausiai gavus gėles K. Rimienė siūlo jas išpakuoti iš popieriaus ar plastiko, nes taip bus lengviau stebėti, kokie procesai vyksta vazoje.
2022-04-29

Ingrida Martinkėnaitė – apie motinystę ir dukrų auklėjimą: atskleidė, kokia yra namuose

Artėjant Motinos dienai, garsiausios Lietuvos moterys mielai atveria namų duris ir papasakoja, kaip pasikeičia gyvenimas tapus mama. Ne išimtis ir Ingrida Martinkėnaitė – moteris augina dvi dukras ir juokiasi, jog būti griežta tiesiog...nemoka.  „Mama man yra vienas svarbiausių žmonių gyvenime, ji visada padės, paguos. Nežinau mamos, kuri nemylėtų savo vaiko. Mano mamai mūsų apsilankymas per šią šventę – didžiausia dovana.
2022-04-28

Vitalija Katunskytė – atvirai apie ryšį su dukra, ilgesį ir santykius

Energingoji ir pozityvo niekada nestokojanti estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė šiandien kalba su nostalgija ir geromis emocijomis. Ji laukia iš Londono atvyksiančios dukros Monikos, kurią matė daugiau nei prieš metus. Moteris prabilo apie ryšį su dukra ir ilgesį, kurio negali pažaboti skambučiai. Artėjanti Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių. Nors savo mamos jau neturi, V. Katunskytė pasakoja, kad ji buvo itin stipri ir pozityvi moteris.
2022-04-28

Motinos dienos proga – 3 dukrų staigmena: slapta nusprendė atnaujinti mamos virtuvę

TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“ staigmenų netrūksta, tačiau šįkart ji taps ypatinga. Šio penktadienio laidos herojės, trys seserys, artėjančios Motinos dienos proga ruošia ypatingą dovaną brangiausiam žmogui. Nieko nežinančiai mamai mylimos dukterys ketina slapta atnaujinti jau net ketvirtą dešimtmetį skaičiuojančią virtuvę. Ar staigmena pavyks? Tikriausiai visų mamų svajonės sutampa – jos trokšta, kad vaikams nieko netrūktų.
2022-04-28

Įspėja kapinėse nekartoti šių klaidų: tai žinoti privalo kiekvienas

Jau šį sekmadienį bus minima Motinos diena, daug žmonių, jau nebeturinčių gyvų mamų, prieš šią šventę skuba aplankyti kapines – tvarko po žiemos likusius lapus, prikritusias šakas, ravi, sodina pavasarines gėles, uždega žvakes. Ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“ pastebi prieš ir po šios datos minėjimo kasmet išaugančius atliekų kapinėse kiekius, primena aktualias rūšiavimo taisykles.
2022-04-27

Sujudimas prie turgelių ir parduotuvių – Motinos dieną žmonės plūsta gėlių

Sujudimas prie turgelių ir parduotuvių – Motinos dieną žmonės plūsta gėlių. Vieni tikina, kad mamas lankys, nes šios – skiepytos, kiti atviri – keliones pas brangiausią žmogų planuoja ir be skiepo. Atsirado ir tokių, kurie nusprendė pasveikinti ne savo mamas ir gėles perdavė senelių namuose gyvenančioms vienišoms moterims. Graži iniciatyva plito dešimtyje miestų. Motinos dienos proga sveikina ir Prezidentas su pirmąja ponia. Prie gėlių turgelio sostinėje – tikras sujudimas.
Aktualijos 2021-05-02

Narkutei Motinos diena – ypatinga: susilaukė antrosios atžalos

Šiemet Motinos diena atlikėjai Ieva Narkutei – ypatinga, moteris antrąjį kartą tapo mama. Su mylimuoju Mindaugu Šeduikiu pora susilaukė dukros, kurią pavadino Elena. Džiugią žinia I.Narkutė pranešė socialiniuose tinkluose. „Mamos diena dar niekada nebuvo tokia, kokia ji man šiandien. Dar niekad mamos dienos nesu sutikusi su šiuo vaizdu už lango. O gražumas! Sprogsta iš meilės širdys ir galvos mūsų šeimoj, nes į Mamos dieną spėjo Elena.
2021-05-02

Sužinokite: kokią dovaną mamos pageidauja gauti per Motinos dieną

Mamos dieną minime kiekvienų metų pirmąjį gegužės savaitgalį. Tai – puiki proga prisiminti ir nustebinti savo mamas, tačiau nedaugelis žino, ką mamos labiausiai pageidauja gauti dovanų šios šventės proga. Būtent tokį klausimą šeštadienį TV3 žaidime „galvOK“ išgirdo laidos dalyvės – atlikėja Giulija Baužienė ir jos dukrą Monika.
2021-05-01

Nepamirškite savaitgalio didžiosios šventės: atskleidė, kokias gėles verta rinktis

Jau šį savaitgalį viena iš gražiausių pavasario švenčių – Motinos diena. Kokias gėles reikėtų dovanoti mamoms ir kiek jos kainuoja, naujienų portalui tv3.lt pasakoja ekonomikos mokslų daktarė, floristė ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimienė. Kasmet per Motinos dieną žmonės nori atsidėkoti savo mamoms už meilę ir šilumą. Dauguma renkasi pirkti ir dovanoti gėles.
2021-04-30

Simoną papiktino Mamos dienai užsakyta puokštė: gavo ne tą, ką užsisakė

Pirmasis gegužės sekmadienis ypatingas ne tik mamos, bet ir visas jas sveikinti skubantiems vaikams. Tie, kurie negali gyvai apkabinti mamos ir įteikti simboliškos gėlių puokštės dažnai pasikliauja gėlių į namus pristatymu besiverčiančiomis įmonės. Anglijoje gyvenanti Simona buvo viena iš jų, tačiau, nors ir puokštė pradžiugino mamą, pati mergina neliko patenkinta užsakymu. Norėdama nustebinti mamą Simona užsakė tulpių puokštę mamai „Interflora“ įmonėje.
2020-05-04

Koronavirusas keičia Motinos dienos tradicijas: daugėja prašymų gėles pristatyti į namus

Lietuvoje sekmadienį švenčiant Motinos dieną, dėl koronaviruso grėsmės mamas norintys pasveikinti lietuviai gerokai dažniau prašo pristatyti gėles į namus, teigia verslininkai. „Skambučių pagausėjimas yra tris kartus didesnis nei įprastai“, – BNS sekmadienį sakė į namus gėles pristatančios įmonės „Floravitas“ vadybininkas Justas Jasenka.
2020-05-03

Prieš Motinos dieną brangsta gėlės: bijūno žiedas – 5 eurai

Karantine švenčiamos Motinos dienos išvakarėse gėlių pardavėjai šoka viliotinį – vienur pirkėjams siūlo kaip niekada ankstyvus bijūnų žiedus, ar vėlyvesnes tulpes. Gėlių ūkiai parduoda ne tik pavasarines, bet ir vasarą žydinčias gėles. Kai kurie verslininkai sako bent jau Lietuvoje augintų gėlių nebrangins, tuo metu už įvežtines skintas gėles šiemet pirkėjai mokės brangiau. Verslininkai neslepia, net ir tai nepadės gelbėjantis nuo dėl karantino patirtų nuostolių.

Ką mamai dovanoti praktiško ar jaukaus neišleidžiant daug pinigų

Artėjant Motinos dienai, vis dažniau susimąstome, kaip jas pradžiuginti. Nors sakoma, kad geriausia dovana tokia proga yra vaikų dėmesys, ne paslaptis, kad daugelis mamas nori palepinti įteikdami bent simbolinę dovaną. Mamos diena jau šį sekmadienį, tad portalas tv3.lt nusprendė pasidairyti internete ir pasidomėti, ką būtų galima nupirkti mamai už sumą iki 10 eurų.
2020-05-01

Vilnius perspėja apie eismo pokyčius artėjant Motinos dienai

Artėjant Motinos dienai Rokantiškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose numatyti eismo organizavimo pakeitimai, jau nuo praėjusio savaitgalio automobilių srautus reguliuoja policija. Gegužės 2 – 3 d. Karveliškių, Rokantiškių ir Kairėnų kapinių prieigose, šalia viešojo transporto stotelių, apsisukimo žiedų ir kapinių įėjimo bus draudžiamas automobilių stovėjimas, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Aktualijos 2020-04-30

Premjeras apie Motinos dieną: kapines lankyti galima, kitur – geriau nevykti

Premjeras Saulius Skvernelis, artėjant Motinos dienai, teigia, kad laikantis saugumo reikalavimų kapines aplankyti galima, tačiau ragina laikytis rekomendacijos ir savaitgalį nevažiuoti sveikinti mamų. „Kapai yra viena situacija – laikantis tam tikrų saugumo sąlygų, kad nebūtų masinis antplūdis, taip. O vykti pas mamas kiekvienas pasirinks, bet yra gydytojų, epidemiologų rekomendacija nelankyti, tai tokios rekomendacijos reikia laikytis“, – žurnalistams Seime sakė Vyriausybės vadovas.

Gėlių augintojai neviltyje: žydinčius augalus siūlo už savikainą

Artėjant Motinos dienai gėlių augintojams prasideda pats pavasarinio sezono įkarštis. Tad Covid-19 krizė gėlininkams stojo pačiu blogiausiu metų laiku. Jų šiltnamiuose jau žydi tūkstančiai našlaičių daugiausiai skirtų kapams papuošti, bet parduoti sekasi sunkiai, mat prekyba tokia vangi, kad vargiai duos kokį nors pelną. Per karantiną visiškai sustojo ir skintų gėlių verslas. Tulpių, narcizų, žydrių augintojai nebesitiki visai užsidirbti. Visuotinis karantinas rodos apėmė ir šalies kapines.
Į viršų