REKLAMA
Albanija  Albanija

TOP kelionių kryptys, kurios neprivers per daug išlaidauti

Kelionės po užsienio kurortus vilioja daugelį, vis dėlto, neretai sklando įsitikinimas, jog keliauti gali tik pasiturintys ir daug uždirbantys žmonės. Kelionių įmonės „NoriuNoriuNoriu“ išvykstamojo turizmo skyriaus vadovė Redvita Pumputytė skuba paneigti šį mitą ir dalijasi kelionių kryptimis, kurios bus patrauklios norintiems sutaupyti.
Kelionės 2024-01-22

Lietuviai šaltuką keičia į saulėtus paplūdimius: pasakė, kokios kryptys populiariausios

Kol šaltukas Lietuvoje žnaibosi vis stipriau, daugelis lietuvių žvarbų orą ir sniegą skuba keisti į saulėtus paplūdimius ir šilumą – renkasi Egipto kurortus, Tenerifę, Tailandą. Kelionių agentūrų atstovai tikina, kad lietuviai kasmet keliauja vis daugiau, o ir kelionėms į egzotišką šalį žiemą negaili pakloti ir kelių tūkstančių eurų.
REKLAMA
Tvarumas  Tvarumas

„Novaturas“ pristatė keliautojams tvaresnių viešbučių pasirinkimo galimybę

„Novaturas“ pirmasis iš didžiųjų kelionių organizatorių Baltijos šalyse savo klientams pristatė naujovę. Planuodami savo keliones, viešbučius jie jau gali rinktis ne tik pagal lokaciją, kambarių tipą ar kitus patogumus, bet ir tvarumo ženklinimą. Atnaujintoje bendrovės internetinėje svetainėje tokie viešbučiai išskiriami žyma „Tvarus pasirinkimas“, kuri informuoja, jog apgyvendinimo vieta veikia atsakingai ir skiria dėmesį socialinių ir aplinkos poveikių valdymui.
Kelionės 2023-12-21
REKLAMA
„Žalgirio“ arenoje – įspūdingas „Novaturo“ gimtadienis:  gausus būrys svečių ir Jessicos Shy koncertas  „Žalgirio“ arenoje – įspūdingas „Novaturo“ gimtadienis:  gausus būrys svečių ir Jessicos Shy koncertas

„Žalgirio“ arenoje – įspūdingas „Novaturo“ gimtadienis: gausus būrys svečių ir Jessicos Shy koncertas

Ką tik prabėgusį savaitgalį didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ savo ilgamečius partnerius iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių, kelionių agentūrų atstovus bei darbuotojus pakvietė į nuotaikingą ir ryškią 24-ojo gimtadienio šventę. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame renginyje dalyvavo gausus būrys svečių, kurių laukė įspūdingas Jessicos Shy koncertas bei kitos staigmenos.
Kelionės 2023-12-18

Estijos premjerė Kallas: Europa turi didinti investicijas į gynybą

Briuselyje vykusiame Europos Vadovų Tarybos valstybių ir vyriausybių vadovų susitikime kalbėdama Estijos ministrė pirmininkė Kaja Kallas penktadienį sakė, kad būtina didinti investicijas į Europos gynybos pramonę ir jos pajėgumus, kad būtų sustiprintas ES ir Ukrainos karinis atsparumas. „Rusijos agresyvus karas prieš Ukrainą privertė mus imtis ryžtingesnių veiksmų ir mes darome pažangą“, – sakė ji.
Europa 2023-12-16
Į viršų