REKLAMA
Sozopolio pajūris (nuotr. Shutterstock.com) Sozopolio pajūris (nuotr. Shutterstock.com)

Renesansą išgyvenanti Bulgarija: Prancūzijos Rivjerai prilygstantis grožis, kurį sau leisti gali kiekvienas

Europos keliautojų vis dažniau atrandama bei sparčiai populiarėjanti Bulgarijos Rivjera vadinama beveik 400 km ilgio pakrantė tarp šiaurės Rumunijos ir pietinės Turkijos dalies.
REKLAMA
Konradas Kazlauskas. (R. Daskevičiaus ir A. Solomino nuotr.) ir Miglė Bielinytė (Audrius Gavėnas nuotr.)  Konradas Kazlauskas. (R. Daskevičiaus ir A. Solomino nuotr.) ir Miglė Bielinytė (Audrius Gavėnas nuotr.)

Filmų ir serialų įkvėptos kelionės: kokias vietas rekomenduoja aplankyti kinomanai?

Pasaulyje sparčiai populiarėja kino turizmas – ekrane išvysti vaizdai neretai įkvepia naujoms patirtims ir atostogoms. Vis daugiau keliautojų iš viso pasaulio ryžtasi sekti sinefilų pavyzdžiu ir leistis į kine matytas vietas: nuo dievų sala tituluojamo Balio iki gastronominius atradimus dovanojančios Ispanijos, nuo atvirukus primenančių Turkijos paplūdimių ar Graikijos salų iki žygių po kalnus Italijoje bei Sacharos dykumą Tunise.
Kelionės 2023-03-15
REKLAMA
Antalija  Antalija

Antalijoje gyvenanti Diana apie lietuvių neatrastą Turkijos pusę: nuo žygių po kalnus iki skrydžių sraigtasparniu

Turkija – viena populiariausių krypčių pavasario ir vasaros atostogoms, tad sezonui prasidedant keliautojai vėl laukiami pagrindiniuose šalies pajūrio kurortuose. Didžiausio kelionių organizatoriaus Baltijos šalyse „Novaturo“ atstovė Diana Alisoglu, jau dešimt metų gyvenanti Antalijoje, teigia, kad šiltasis sezonas jau įsibėgėja, tad viešbučiai aktyviai ruošiasi lietuvių sutikimui.

Gražiausi pažintiniai takai Vilniuje: vaizdai čia atima žadą

67
Vilniuje vietų, kurias galima ištyrinėti tikrai nestinga: nuo žavingų senamiesčio gatvelių ir šiuolaikinio Paupio iki sodrios Vingio parko žalumos ir vaizdingos Vilnelės upės pakrantės Bernardinų sode. Nepaisant to, kad jau ištyrinėta didžioji dalis to, ką gali pasiūlyti miestas, Ėjimas komanda sudarė mėgstamiausių vietų maršrutus, kuriose galima neskubant pasivaikščioti, sąrašą. Šios vietos arba nustebino komandą, arba paliko norą į jas sugrįžti vėl ir vėl.
REKLAMA
Tunisas yra viena lyderiaujančių vasaros atostogų krypčių. Asociatyvi Shutterstock nuotr.  Tunisas yra viena lyderiaujančių vasaros atostogų krypčių. Asociatyvi Shutterstock nuotr.

Vilnietė pasidalino atostogų planavimo patarimu: kylant kainoms tai padės sutaupyti

Nors už lango orai vis dar žiemiški, daugelis naujų potyrių ir šilumos pasiilgusių keliautojų renkasi pavasario bei vasaros atostogų kryptis. Būsimų kelionių planavimas ne tik praskaidrina nuotaiką, bet kylant kainoms padeda sutaupyti, nes ieškant atostogų pasiūlymų iš anksto galima tikėtis didžiausių nuolaidų, plačiausio viešbučių asortimento ir kitų patogumų. Vilnietė Dovilė dalinasi savo patirtimi, kaip kylant kelionių kainoms gauti geriausią pasiūlymą ir tinkamai pasiruošti atostogoms.
Į viršų