REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
60
Kino salės atidarymas (nuotr. Tomas Foto)

Kaune prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ atidaryta pirmoji Baltijos šalyse kino salė, skirta vaikams „Cinamon kids“. Jos atidarymo šventės nepraleido ir žinomi pramogų pasaulio atstovai bei jų atžalos, kurie pirmieji turėjo galimybę išvysti animacinį filmą „Adamsų šeimynėlė 2“ ir išmėginti lazerių žaidimus.

60

Kaune prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ atidaryta pirmoji Baltijos šalyse kino salė, skirta vaikams „Cinamon kids“. Jos atidarymo šventės nepraleido ir žinomi pramogų pasaulio atstovai bei jų atžalos, kurie pirmieji turėjo galimybę išvysti animacinį filmą „Adamsų šeimynėlė 2“ ir išmėginti lazerių žaidimus.

REKLAMA

Trečiadienio vakarą žinomi pramogų pasaulio atstovai kartu su vaikais rinkosi į Kaune esantį prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“, kuriame buvo pristatyta ir atidaryta pirmoji Baltijos šalyse kino salė „Cinamon kids“, skirta būtent mažiausiems kinomanams – vaikams.

Ši mintis kilo karantino laikotarpiu, kuomet šeimos daugiau laiko leido namuose ir kino centrai svarstė kaip išlaikyti auditorijos susidomėjimą kino teatru, rašo pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

„Visą laiką jautėme, kad šeimos myli kino teatrą ir filmai, skirti šeimoms, sutraukia didžiąsias sales, didžiąsias auditorijas. Smagu ir tai, kad kinas yra ne tik pramoga, jis suvienija šeimą. Idėja atidaryti vaikams skirtą salę kilo tuomet, kai mus visus ištiko karantinas. Bijojome, kad visi įpras namuose žiūrėti filmus ir kinas pasidarys nebemadingas. Tuomet pradėjome galvoti, jog jeigu smagu žiūrėti filmą namuose ant sofos su šeima, tai kaip mums tuos žiūrovus paskatinti pakilti nuo sofų ir ateiti į kiną“, – teigia „Cinamon“ vadovė Asta Norvilienė.

REKLAMA

Naujojoje kino salėje stovi ir didžiulė spragėsių dėžė-čiuožykla, kurioje tiek vaikai, tiek jų tėveliai gali prieš filmo seansą pačiuožinėti. Greta čiuožyklos kino salėje įrengtos ir papildomos pramogos vaikams. Viena jų – interaktyvių lazerių erdvė, kurioje mažieji žiūrovai galės smagiai praleisti laiką iki filmo seanso.

„Tam, kad būtų gera emocija, reikia, kad vaikai ir visa šeima praleistų gerai laiką. Norėjome, kad kinas būtų visapusiška, praturtinta pramoga, todėl greta salės įrengėme interaktyvią erdvę, kurioje vaikai gali pasijusti it diskotekoje. Mūsų partneriai „Water Laser Show“ įkūrė lazerių zoną, kuriose galima žaisti su šviesomis, bėgioti labirintu, spirti kamuoliuką į šviesos srautą arba net groti pianinu. Kuomet testavome šią pramogą, vaikams labiausiai patiko žaidimas, kuriuo metu lazeris nukopijuoja kūną, sekioja paskui. Su lazeriais galima žaisti futbolą, tai nėra erdvinis kūnas, bet dūmų ir šviesų efektų pagalba sukuriama forma“, – pasakoja A. Norvilienė.

REKLAMA
REKLAMA

Šios atidarymo šventės nepraleido ir žinomi tėveliai su savo vaikais: dainininkės Goda Alijeva su sūnumi Amiliu ir dukra Tėja, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha su dukra Adrija ir sese Angela, dainininkė ir televizijos laidų vedėja Irūna Puzaraitė- Čepononienė su vyru Roku, dukra Glorija ir sūnumi Toru, aktorės Sandros Daukšaitės-Petrulėnės vyras verslininkas Aurimas su dukra Elze, aktorė, laidų vedėja Justė Zinkevičiūtė su mažaja pussesere Urte, šokėjas Tomas Slausgalvis su dukromis Vakare ir Gabriele, bei Saulius Skambinas su žmona Živile ir vaikais Mila ir Majumi, interjero dizainerė Donata Liaukevičienė su sūnumis Rocco ir Adriano, „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu, verslininkė Natalija Martinavičienė su vaikais Matu ir Sandra, olimpiečių Sauliaus ir Rugilės Binevičių šeima su atžalomis Dalieliumi ir Izabele bei daugelis kitų. Renginį vedė Andrius Žiurauskas.

„Ši salė netradicinė ir tuo, kad žiūrėti filmus galima ne tik kino krėsluose, bet ir patogiuose minkštuose „Pušku Pušku“ sėdmaišiuose. Toks sprendimas pasirinktas neatsitiktinai, mat labai norėjome sukurti jaukią, smagią erdvę, jog čia norėtųsi ne tik praleisti savaitgalio popietes, bet ir švęsti gimtadienius, paminėti kitas šeimoms svarbias šventes, pasivaišinti gėrimais, traškiais spragėsiais ir pasinerti į kino pramogas“, – teigia A. Norvilienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų