„TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė prisiminė jautrią istoriją nutikusią filmavimo metu: įstrigo iki širdies gelmių

TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė jau 12 metų dirba televizijoje. Anot moters, ji gali drąsiai sakyti, kad išsipildė jos sena svajonė.

20

Naujienų portalui tv3.lt G. Žemaitė papasakojo apie išsipildžiusią svajonę bei jautrią istoriją.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žemaitė atvirai – apie šokiruojančias situacijas, kuomet tenka gintis: jei ne ašarinės dujos, nežinau, kaip būtų pasibaigę

Pašnekovė džiaugėsi, kad jau 12 metų dirba televizijoje, o didžiausia jos svajonė buvo tapti TV3 televizijos dalimi.

„Kai tik pradėjau pirmuosius žingsnius televizijoje, tuomet daug dirbau už kadro. Visada turėjau svajonę – būti TV3. Ši svajonė išsipildė. Nors niekada negalėjau pagalvoti, kad taip bus. 

Visada svajojau ir žinojau, kad noriu būti scenoje: aktore, atlikėja, vedėja. Tai buvo 1 iš mano svajonių, kuri jau išsipildė. Be galo džiaugiuosi, kad esu būtent TV3“, – džiaugėsi G. Žemaitė.

Anot moters, visi artimieji bei draugai palaikė ją ir skatino siekti šios svajonės: „Mano kelyje pasitaikė tokie žmonės, kurie nuolatos mane palaiko. Tikrai niekas nesakė, kad einu ne tuo keliu ir nebandė atkalbėti.“

Kalbėdama apie darbą „TV pagalboje“, ši neslėpė, kad 1 istorija ilgam įsirėžė į atmintį.

„1 istorija iš „TV pagalbos“ man yra įstrigusi iki širdies gelmių – istorija jaunos mamos. Ji 9-tą mėnesį buvo nėščia ir gyveno gatvėje. Pirmas vaikutis jos buvo pas jos mamą. Ja jau niekas nebetikėjo ir jai buvo vienintelis kelias – miegoti laiptinėse. Mama jos nebetikėjo, nes ji buvo įklimpusi į narkotikus ir t.t. Vienintelė aš pasitaikiau jos kelyje ir ja patikėjau. Dabar ji yra susigražinusi ir pirmąjį vaikutį ir augina dukrytę. Dalyvavau net jos gimdyme. Dar iki dabar palaikome tą ryšį, o tai mergytei yra jau 6-eri. Man ši istorija iki šios dienos paliko neišdildomą įspūdį“, – viltingai kalbėjo ji.

Tiesa, ne visos istorijos buvo liūdnos. Pasak G. Žemaitės, televizijoje nutinka ir kuriozinių situacijų. „Tikrai ne visos istorijos būna liūdnos. Kartais būna tokių situacijų, kuomet mus iškviečia žmogus ir papasakoja savo istoriją. Mes surandame faktus ir suprantame, kad tiesa yra visai kitokia. Tuomet jis slepiasi nuo kamerų, o mes pradedam jį vytis. Nes jis supranta, kad mes jį „išrišome“, – juokėsi ji.

„TV pagalba“ – kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 16 val. 30 min. tik per TV3 televiziją!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų