Žygis Stakėnas atskleidė, ar jį ir Virgį Stakėną iš tiesų kažkas sieja: šis klausimas persekioja visą gyvenimą

TV3 laidos „Tėvų darželis“ vedėjas Žygis Stakėnas pats tėvu tapo vos būdamas 23 metų ir tai visuomet laikė privalumu. Vis dėlto Žygis neslepia – nepaisant to, kad jo vaikai subrendo kur kas greičiau, nei jis pats, mamai su Žygiu problemų vaikystėje būdavo kur kas daugiau, nei jam pačiam su jo vaikais.

Apsilankęs laidoje „Gero vakaro šou“ Žygis ne tik papasakojo apie savo paties vaikystės išdaigas bei vaikus, bet ir atsakė į nuolat jį persekiojantį klausimą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žygis Stakėnas atskleidė, ar jį ir Virgį Stakėną iš tiesų kažkas sieja: šis klausimas persekioja visą gyvenimą

Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus paklaustas apie svarbiausias tėvystės pamokas, Žygis juokėsi, mat viena svarbiausių – gebėjimas susiturėti. Pats TV veidas augina du sūnus – vienam 15 metų, kitam – 11.

„Nežinau, kada laida rodys, gal jau bus 17. Šiais laikais brendimo laikotarpis yra žiauriai pasikeitęs, netgi balsai mutuoja jau 11-12 metų vaikui. Tai būdamas 15-os, mūsų paauglys jau praėjo paauglystę. Dabar paauglystė yra nuo 11-os metų“, – kalbėjo žinomas vyras.

Žygis neslėpė, kad kitaip nei kitos poros, jiedu su žmona ir taip gauna progą dažnai namuose pabūti dviese, mat vaikai vis turi kokios veiklos kitur. „Mes net į Nidą, galvojome, kad išvažiuosime su šeima. Nuvažiavome, vienas savaitę gyveno pas draugą kempinge, o kitas pareidavo pernakvoti ir ryte išeidavo. Visas atostogas su šeima mes praleidome dviese su žmona“, – juokėsi jis.

O štai paklaustas, ar vyresnysis sūnus jam jau pristatė kokią merginą, Žygis išmaniai išsisuko nuo klausimo: „Nenoriu veltis į šitas kalbas, nes gal žiūri vaikas, gal žiūri jo mergina (juokiasi). Neturėčiau apie tai kalbėti.“

TV veidas laidoje atviravo, kad visuomet vertino faktą, jog yra jaunas tėtis: „Kažkada su kolega važinėjome po Lietuvą, ir aš tada jau buvau 23 metų tėtis. Mes kalbėjome ir jis sakė, kad iš pradžių norėtų pagyventi, o tada jau turėti vaikų. O aš pasakiau, kad aš dabar turiu vaikų, o tada jau pagyvensiu. Ir taip yra iš tiesų, nes mano vaikai jau dideli, o aš esu jaunas – man dar tik bus 40 metų.“

Ir vis dėlto, nepaisant pasikeitusių laikų, Ž. Stakėnas įsitikinęs, kad jo vaikai nė iš tolo neprikrėtė tiek šunybių, kiek jų prikrėtęs buvo jis pats. Pasakodamas vieną iš jų žinomas vyras netgi tikėjosi, kad tėvai šios „Gero vakaro šou“ laidos nežiūrės ir jo išpažinties neišgirs. 

„Mano vaikai tokio lygio nėra pasiekę. Kai būdamas mažas buvau sodyboje, radau didelį tokio kupolo dangtį. Pažiūrėjau ir pagalvojau, kad būtų geri sparnai. Atsinešiau įrankius, pasidariau skylutes, prasikišau virvutes, užsinešiau į antrą namo aukštą ir šokau“, – pasakojo jis.

Ne ką mažiau jį domino ir netikėtos lenktynės mieste, kurios visuomet pasibaigdavo taip pat: „Netgi su troleibusais turiu tokią istoriją, kad kartu su kiemo draugu žaisdavom tokį žaidimą – eidavome lenktyniauti su troleibusais. Gyvenome prie Lietuvos kino teatro ir lenktyniaudavome, kas pirmas nuvažiuos iki stoties. Jis visuomet lipdavo į pirmą troleibusą, o aš – į antrą. Ir aš visada pralaimėdavau.“

REKLAMA

Galiausiai Žygis atsakė ir į klausimą, kuris, tikriausiai, kilo ne vienam – ką reiškia būti atlikėjo Virgio Stakėno sūnumi?

„Nežinau, jo sūnaus paklauskit (juokiasi). Šitas klausimas mane persekioja visą gyvenimą – visose poliklinikose, absoliučiai visur, kur tik reikėdavo pasakyti pavardę. Bet aš nesu Virgio Stakėno sūnus“, – galiausiai laidos vedėjams atsakė Žygis.

Visą ištrauką iš laidos „Gero vakaro šou“ su Žygiu Stakėnu pamatysite peržiūrėję ištrauką straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų