Viena turtingiausių Lietuvos moterų Stonienė – pirmąkart atvirai apie pažintį su milijonieriumi vyru: net nežinojau, kas jis toks

„Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina verslininkę, Žiežmarių gėlių karaliene tituluojamą Rasą Stonienę. Beveik 70 milijonų eurų vertės turtą su vyru Rimandu Stoniu valdanti moteris pirmąkart viešai ryžosi papasakoti savo meilės istoriją. Lygiai prieš šešiolika metų juodu suvedė verslo reikalai. Rasa tuomet dirbo nekilnojamojo turto srityje, o Rimandas, buvęs didžiausias įmonės „Dujotekana“ akcininkas ir Kauno termofikacinės elektrinės savininkas, ieškojo sklypo. Moteris tikina iš pradžių nežinojusi, nei kas jis toks, nei ką veikia, bet nuo pirmų akimirkų buvo sužavėta Rimando džentelmeniškumu.

„Tada irgi buvo toks šaltas, sniegu užverstas vasaris. Susitikom apžiūrėti sklypo, bet iki jo reikėjo nemažai bristi per pusnis. Aš ėjau pirma, o Rimas iš paskos ir tik girdžiu - „Ponia, Rasa, ar nesušlapsite ir nesušalsite kojų?“ Man net ašaros susikaupė akyse... Tik pagalvojau, kodėl mano sutuoktinis niekad nėra paklausęs, ar nesušalsiu, ar man viskas gerai? Toks dėmesys tikrai paliko šiltą įspūdį,“ – prisiminimais dalijasi Rasa.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rasos Stonienės gyvenimo akimirkos

Visgi viena turtingiausių Lietuvos moterų atvira – jos ir Rimando jausmai užgimė sudėtingomis aplinkybėmis. Abu turėjo šeimas ir įsipareigojimų. Tiesa, Rasa su pirmuoju vyru išsiskyrė greitai, nes, kaip pati sako, neturėjo vaikų ir iš namų išėjo tik su savo asmeniniais daiktais, o štai Rimando atveju skyrybos užtruko.

„Aš nuo pat pradžių elgiausi sąžiningai ir atvirai – pasakiau Rimandui, kad nesiruošiu būti meilužė. Buvau ištekėjusi moteris, todėl jeigu į mūsų santykius žiūrime rimtai, tai ir gyventi turime rimtai. Žaisti kažkokių žaidimų, slaptų romanų tikrai nebuvau nusiteikusi. Mudu viską padarėme absoliučiai garbingai tiek jo šeimos atžvilgiu, tiek mano,“ – teigia moteris.

REKLAMA

Nors prieš 16 metų Rimando sūnus ir dukra jau buvo pilnai suaugę, išsiskirti jam nebuvo paprasta. Rasa atvirai sako, kad santykiai su vyro vaikais iš pirmosios santuokos iki šiol sudėtingi – ypač su sūnumi. 

„Rimandas per skyrybas yra ne kartą klausęs, koks mano požiūris į visas tas turto dalybas, kaip jam elgtis ir kaip dalinti viską, kad niekas nebūtų nuskriaustas. Aš nuoširdžiai vyrui pasakiau, jog šioj situacijoj kištis negaliu, nes tai yra jūsų užgyventas turtas, tai yra jūsų užgyventa istorija ir privalai padaryti viską taip, kad tavo sąžinė būtų rami. Tai, kas bus užgyventa mūsų, spręsime jau mes dviese. Kaip nori dalinti, taip dalink: nori vaikams, nori žmonai, bet elkis taip, kad atsikėlęs kitą rytą jaustumeisi ramus. Dėl to aš pati šiandien gyvenu absoliučiai ramia sąžine,“ – sako Rasa.

Visą interviu su R. Stoniene žiūrėkite vaizdo įraše.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
N
Neaišku
2021-02-16 17:22:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin kiek teigiamų emocijų eiliniams žmogeliams suteikia milijonierius Lietuvoj ? Ar švariai viskas pasiekta ,kaip valstybinis turtas atsidūrė prichvatizatorių rankose?
Atsakyti
-14

.
...
2021-02-16 17:33:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras kaip tokio amžiaus gana simpatiškas. Jei nenuskriaudė pirmos šeimos su turtų dalybom...tegul gyvena laimingai, vaikas auga.
Atsakyti
-17

c
cha
2021-02-16 17:37:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu tikrai ne pirma karta, jau kelinta syki ,net per tv rode,
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų