Voldemars Petersons pristato vaizdo klipą, kurį filmuojant buvo apvogtas: kai nesiseka, tai nesiseka visu pajėgumu

Atlikėjui Voldemars Petersons antrojo karantino metas kaip niekad sėkmingas ir produktyvus. Negana to, kad užėmė trečiąją vietą Eurovizijos finale su daina „Never Fall For You Again“, jis dar ir pilnu pajėgumu ėmė dirbti savo debiutinio albumo išleidimo link, rašoma pranešime spaudai.

12

Kol naujos dainos bręsta studijose, Voldemars pristato savo autorinės dainos „Švyturys“ vaizdo klipą. O klipo atsiradimas tikrai labai spalvingas ir vertas filmo scenarijaus.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Voldemars Petersons pristato vaizdo klipą, kurį filmuojant buvo apvogtas: kai nesiseka, tai nesiseka visu pajėgumu

Viskas prasidėjo dar 2020 metų rugpjūtį. Voldemars, kaip ir įprastai, praeiviams koncertavo Šventosios alėjoje. Tuo metu dainavo jausmingą dainą ir buvo užsimerkęs. Kai atsimerkė, pamatė, kad prieš jį susirinkusi didelė minia susižąvėjusių ir besišypsančių žmonių, o šalia šoka jauna mergina ir tą darė labai gerai. 

„Aš taip įsijaučiau į tą netikėtą pasirodymą, kad viskas virto magiška vientisa harmonija“, – maloniu prisiminimu dalijasi atlikėjas.

Po pasirodymo, aidint ovacijoms, Voldemars priėjo prie žavios šokėjos ir pasiūlė nusifilmuoti jo naujausios dainos vaizdo klipe. Gabriela Ravoit (toks šokėjos vardas) mielai sutiko ir taip prasidėjo kūrybinis procesas.

Kadangi dainininkas draugauja su daugybe meno sričių, klipą režisuoti ir filmuoti ėmėsi pats. Filmavimui pasirinko tokias vietas kaip pramogų ir poilsio centrą „Belmontaas“, nuostabųjį Vilniaus senamiestį, o taip pat nepamiršo ir savo gimtojo miesto Kauno. Būtent šio miesto vaizdais ir prasideda muzikinis klipas.

Vaizdo klipo filmavimai truko tris dienas. Tiesa, neapsieita ir be incidentų. Pirmąją dieną, befilmuojant Vilniaus senamiečio Pilies gatvėje, iš kišenės buvo meistriškai pavogtas Voldemaro, ką tik prieš porą mėnesių įsigytas, naujutėlaitis išmanusis telefonas.

„Tądien pusdienį praleidau su pareigūnais aiškinantis vagystės aplinkybes ir tvarkant draudimo dokumentus, o galiausiai, prasidėjus stipriam lietui, darbus teko nutraukti. Parvežiau Gabrielą namo už Vilniaus ir pasukus atgal ėmė temti, navigacija parodė keistą maršrutą, tamsoje teko važiuot per siaurus miškų keliukus, kol galiausiai pasiklydau atsidūręs prieš tuščią pievą. Pasirodo, kad navigacijoje buvau nustatęs maršrutą pėsčiomis. Jau kai nesiseka, tai nesiseka visu pajėgumu“, – juokėsi Voldemars”.

REKLAMA

Bet tąkart viskas išsisprendė – atlikėjas liko nakvoti Vilniuje pas draugus ir per porą dienų baigė filmuoti klipą, o telefoną draudimas pakeitė į naują. Pabaigus filmuoti klipą, perspektyvioji šokėja Gabriela pasidalino, jog ji su Voldemaru susipažino tik lažybų dėka. Tą vakarą Šventojoje, kai vaikinas grojo, beeinant pro šalį ji su mama susilažino, kad išdrįs prieiti ir sušokti šokį visų akivaizdoje. Lažybas mergina laimėjo, todėl ir gimė šis nuostabus bendras projektas.

„Žmogus užsiimantis bet kokia veikla iš širdies, nešantis tai visiems ir negalvojantis ką kiti pasakys yra kaip tas kelrodis švyturys naktyje, įkvepiantis, motyvuojantis, išsklaidantis baimes. Paskui tokius žmones visada norisi sekti iš jų mokytis ir patiems tapti ta ryškia šviesa kitiems. Tą vaizdo įraše ir simbolizuoja Gabrielos šokantis personažas. Tikiuosi daina ir klipas patiks tautiečiams – atviravo atlikėjas“.

Voldemaro dainos „Švyturys“ vaizdo klipą pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų