Zuokienės žinutė užminė dar daugiau mįslių: 1993 metų Mamontovo daina – praktiškai apie tą patį

Po trečiadienio vakarą pasirodžiusios mįslingos Agnės Zuokienės žinutės, kurioje kalbama apie netikėtai pastojusią merginą, socialiniai tinklai ne juokais sujudo. Daugelis ėmė aptarinėti, ką Agnė iš tiesų turėjo omenyje. Dar viena mįsle tapo prisiminta 1993 metų grupės „Fojė“ daina, kurioje kalbama taip pat apie netikėtai pastojusią merginą.

Kol internautai socialiniuose tinkluose diskutavo apie Agnės žinutę, kai kurie prisiminė 1993-aisiais grupės „Fojė“ parašytą dainą „Nakties balsai“. Joje dainuojama apie merginą, kuri mylėjo du vyrus.

„Viena mergina, kurios vardo nenoriu aš prisiminti, gyveno be galo įdomų gyvenimą. Ji turėjo du vaikinus, vienas iš jų ruošėsi tapti jos vyru ir, naiviai pasitikėdamas ja, rūpinosi jų jau beveik artėjančiu šeimyniniu gyvenimu. Antrasis, antrasis apie tai nežinodamas buvo iki ausų ją įsimylėjęs, o ji negalėdavo nuspręsti, kuris yra tinkamesnis, geresnis. Mylėdavosi tai su vienu, tai su kitu ir vieną dieną pasijutusi nėščia jau nebežinojo, kuris yra tėvas“, – dainuojama dainoje.

Šią dainą sukūrė tuometinis grupės „Foje“ narys Andrius Mamontovas. Naujienų portalui tv3.lt su atlikėju susisiekti nepavyko, tačiau kiti grupės nariai pasidalijo tų laikų prisiminimais.

Arnoldas Lukošius teigė, kad tik A.Mamontovas galėtų atsakyti tiksliai, ar ši istorija išgalvota, ar ne:

„Galiu tik papasakoti, kad tuomet jis dirbo radijo laidoje „Nakties balsai“. Ten dirbdavo naktimis ir kalbėdavosi su žmonėmis. Galbūt jis išgirdo panašią istoriją ir sukūrė dainą. 

Aš negaliu teigti, kad ji parašyta apie konkretų asmenį, reikėtų paties jo klausti. Gal pati laida jį įkvėpė parašyti šią dainą. Jis daug kalbėjo ir mąstė. Gal ir bus kažkiek improvizacijos. Laidoje jis sulaukdavo skambučių ir išgirsdavo istorijų, tačiau konkrečiai įvardyti aš negalėčiau ir pasakyti ar tai tikra istorija.“

Arnoldui antrino ir kitas buvusios grupės „Fojė“ narys Algis Kriščiūnas:

„Andriaus galvoje gimė ši daina, galbūt tai buvo jo kažkokie išgyvenimai. Tikrai nežinau, kaip gimė šios dainos žodžiai, ne aš ją rašiau.“

Mįslinga žinutė

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad trečiadienio vakarą A.Zuokienė pasidalijo keistu įrašu, kuriame kalbama apie merginą, kuri netikėtai pastojo. Jai, esą, nebuvo aišku, kieno tai vaikas – A. Zuoko ar Andriaus Mamontovo:

REKLAMA

„Prisiminimai apie vasario mėn. savaitgalius.Viena mergina netikėtai pastojo ir nežinojo, kas vaiko tėtis A.Zuokas ar A.Mamontovas.Ji skambindavo man kiekvieną vakarą pasitarti. Lyg į psichologinę pagalbą, nes tais laikais (1990 m.) tokios pagalbos nebuvo. Aš raginau merginą vaikutį išsaugoti. Kas bebūtų tėtis“, – rašė moteris.

Ketvirtadienio rytą A.Zuokas pasidalijo įrašu, kuriame pranešė, kad jo žmonai reikia pagalbos: „Nežinau, ką ir kaip rašyti, bet žinau, kad turiu kažkaip bandyti paaiškinti ar pasiaiškinti. Visą naktį ir rytą kalbuosi su savimi...

Agnei reikia pagalbos, kurios, deja, nei aš, nei dauguma artimųjų nebegalime suteikti. Prašau, palaikyti ją, nors tai ir nėra lengva. Per ilgą laiką artimųjų GAILESTIS virto NUOLAIDŽIAVIMU, o Agnei – paskata nesikeisti...

Vėliau susidūrėme su įstatymais, kurie išaukštindami „asmens paslaptį‘‘ sukuria būtent tokias situacijas, kuriose asmuo, kuriam labiausiai reikia pagalbos, paliekamas vienas su savo „paslaptimi‘‘. Ir tai vadinama žmogaus teise, nors ji veda į pražūtį. Sakoma, negalima kitam perimti žmogaus naštos. Galima tik žmogui padėti ją nusimesti, bet tik jam pačiam to norint. Kaip pasiekti ar pažadinti tą norą!

Prašau, nerašyti piktų ir užgaulių komentarų po Agnės įrašais, kurie yra apsvaigimo būsenos vaisius. Prašau, jei galite, rašykite: „Agne, tu gali padėti sau. Dėl savęs, ir dėl tų, kurie tave myli‘‘ – juk taip daug metų raginai moteris rūpintis savo sveikata. Būtent taip buvo parašyta ant rožinio autobusėlio, kurį aplankė šimtai tūkstančių moterų. Mielos moterys, prašau, dabar jūsų eilė paraginti Agnę susirūpinti savo sveikata.“

Drama šeimoje

Antradienio popietę Zuokų namuose Vilniuje, Užupyje, kilo konfliktas, į kurį teko įsikišti policijos pareigūnams. Susisiekus su buvusiu Vilniaus meru, šis tikino, kad jokio konflikto nebuvo, tačiau Agnės Zuokienės advokatas patvirtino, kad nesutarimų tikrai būta.

REKLAMA

Prabilta net apie smurtą, tačiau A. Zuokas tai neigė. Nepaisant to, trečiadienio vakarą, kai jau atrodė, kad aistros nurimo, buvusio sostinės mero žmona „Facebook“ paskyroje pasidalino keistais prisiminimais.

Primename, kad bendrasis pagalbos centras antradienį po 16 val. sulaukė pagalbos skambučio, kurio metu moteris pranešė, kad smurtauja vyras. Buvo prašoma policijos pareigūnų pagalbos ir vaikų teisių atstovų, nes namuose buvo nepilnamečių. Medikų pagalbos atsisakyta.

A. Zuokienės advokatas Kęstutis Švirinas portalui tv3.lt patvirtino, kad antradienio popietę sulaukė savo klientės skambučio, kuri pranešė apie konfliktinę situaciją.

„Paskambino man klientė ir pranešė, kad nėra įleista į namus ir negali susitikti su namuose esančia nepilnamete dukra“, – sakė advokatas.

Advokatas negalėjo pasakyti, kas iškvietė policiją ir pakomentuoti daugiau detalių.

„Negaliu pasakyti, kas ten toliau vyko ar nevyko, nes pats nedalyvavau ir daugiau nieko negaliu pasakyti“, – teigė K. Švirinas.

Atvykę į vietą pareigūnai priėmė pareiškimą, tyrimas perduotas 3 Policijos komisariatui.

Paklaustas, ar tiesa, kad į A. Zuoko namus buvo iškviesta policija, nes ten kilo konfliktas, A. Zuokas kalbėjo taip:

„Nežinau, negaliu atsakyti, ne man čia klausimą reikia užduoti. Šiuo metu su vaiku esu parduotuvėje ir perkame maistą. Viskas yra gerai. Visa tai tikrai yra netiesa. Jokio konflikto nebuvo – juo labiau prieš vaiką, ar dar moterį. Tikrai ne. Tas, kas kviečia policiją – tai su tais ir kalbėkite.“

A. Zuokas BNS neigė smurtavęs.

„Tik Dievas ir Agnė gali atsakyti. Jokio smurto niekada nėra buvę ir nebus“, – teigė jis, paklaustas, kas įvyko antradienį.

Daugiau apie Zuokų skyrybų procesą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2020-02-20 18:32:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sudetinga situacija . As suprantu Agne ,kad tai labai jai skausmingos skyrybos .Manau ,kad ji turi istikimu draugiu kurios galetu padeti isgyventi si laikotarpi,nuraminti kazkur kartu pavaiksciotu ,ilgiau su ja pabutu .Linkiu Agnei stiprybes ir nepaluzti .Gyvenimas trumpas .
Atsakyti
-10

O
Ona
2020-02-20 16:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slykstu klausytis
Atsakyti
-3

O
Ona
2020-02-20 16:20:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slykstu nesinori klausytis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų