Merūnas prabilo apie Zuokų konfliktą: brangieji, neteiskime

Trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė mįslingas Agnės Zuokienės įrašas apie 1990-uosius. Moteris pasakojo apie merginą, kuri netikėtai pastojo. Agnei nebuvo aišku, kieno tai vaikas – A. Zuoko ar Andriaus Mamontovo. Po pasirodžiusio įrašo žmonės ėmė dalytis savo mintimis apie šią istoriją. Vieni tyčiojosi iš A.Zuokienės, kiti tikino, kad nesupranta įrašo esmės, o kiti ją palaikė. 

13

Šis įrašas sulaukė daugybės komentarų bei pasidalijimų socialiniame tinkle, o savo poziciją išsakė ir operos solistas Merūnas Vitulskis.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merūnas prabilo apie Zuokų konfliktą: „Brangieji, neteiskim“

Trečiadienio vakarą socialiame tinkle pasirodė mįslinga Agnės Zuokienės žinutė, kurioje kalbama apie nežinomybę, kas yra vaiko tėtis: „Prisiminimai apie vasario mėn. savaitgalius.Viena mergina netikėtai pastojo ir nežinojo, kas vaiko tėtis A.Zuokas ar A.Mamontovas.Ji skambindavo man kiekvieną vakarą pasitarti. Lyg į psichologinę pagalbą, nes tais laikais (1990 m.) tokios pagalbos nebuvo. Aš raginau merginą vaikutį išsaugoti. Kas bebūtų tėtis.“

Po šio įrašo garsus šalies tenoras Merūnas Vitulskis teigė, kad linki stiprybės moteriai: „Brangieji, neteiskime ir neduok viešpatie, bet kam iš mūsų taip iš rankų paleisti šeimos likučius... O kaip dar patikėt kad viskas kas buvo mūsų akimis pasaka yra iš tikro netiesa ir, deja, pabaiga... Stiprybės Agnei Zuokienei atsistot pakelta galva.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad antradienio popietę Zuokų namuose Vilniuje, Užupyje, kilo konfliktas, į kurį teko įsikišti policijos pareigūnams. Susisiekus su buvusiu Vilniaus meru, šis tikino, kad jokio konflikto nebuvo, tačiau Agnės Zuokienės advokatas patvirtino, kad nesutarimų tikrai būta. Prabilta net apie smurtą, tačiau A. Zuokas tai neigė.

Primename, kad bendrasis pagalbos centras antradienį po 16 val. sulaukė pagalbos skambučio, kurio metu moteris pranešė, kad smurtauja vyras. Buvo prašoma policijos pareigūnų pagalbos ir vaikų teisių atstovų, nes namuose buvo nepilnamečių. Medikų pagalbos atsisakyta.

A. Zuokienės advokatas Kęstutis Švirinas portalui tv3.lt patvirtino, kad antradienio popietę sulaukė savo klientės skambučio, kuri pranešė apie konfliktinę situaciją.

REKLAMA

„Paskambino man klientė ir pranešė, kad nėra įleista į namus ir negali susitikti su namuose esančia nepilnamete dukra“, – sakė advokatas.

Advokatas negalėjo pasakyti, kas iškvietė policiją ir pakomentuoti daugiau detalių.

„Negaliu pasakyti, kas ten toliau vyko ar nevyko, nes pats nedalyvavau ir daugiau nieko negaliu pasakyti“, – teigė K. Švirinas.

Atvykę į vietą pareigūnai priėmė pareiškimą, tyrimas perduotas 3 Policijos komisariatui.

Paklaustas, ar tiesa, kad į A. Zuoko namus buvo iškviesta policija, nes ten kilo konfliktas, A. Zuokas kalbėjo taip:

„Nežinau, negaliu atsakyti, ne man čia klausimą reikia užduoti. Šiuo metu su vaiku esu parduotuvėje ir perkame maistą. Viskas yra gerai. Visa tai tikrai yra netiesa. Jokio konflikto nebuvo – juo labiau prieš vaiką, ar dar moterį. Tikrai ne. Tas, kas kviečia policiją – tai su tais ir kalbėkite.“

A. Zuokas BNS neigė smurtavęs.

„Tik Dievas ir Agnė gali atsakyti. Jokio smurto niekada nėra buvę ir nebus“, – teigė jis, paklaustas, kas įvyko antradienį.

Daugiau apie Zuokų skyrybų procesą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
M
Milda
2020-02-21 14:12:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriai žemas lygis kai skiriasi išsilavinę žmonės, o viešinasi kaip pradinės nebaigę. Negerbiate nei savęs, nei savo vaikų.
Atsakyti
-5

S
Saule
2020-02-21 14:44:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fu, kaip žema, p., Agne, kam šitaip purvinate savo šeimą. Esate puiki MOTERIS. Tvardykitės. Jei jau tiek metų gyvenote, mylėjote ir atleidote, vadinasi tai turėjo likti amžiams viskas praeityje. Esate abu puikūs, jauni ir energingi žmonės. Tyliai savo skaudulius išsigydykite....auga vaikai juk.
Atsakyti
-10

L
Leonija
2020-02-21 15:13:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Agne,jūs visi linksminotės,ir matyt, smarkiai. Tai buvo seniai ir jūs buvote dar nevedę. Reikėjo su Zuoku nesiženyti, o dabar,kai užauginti trys vaikai,tamstai sukilo kažkokie prisiminimai,ir dar Mamontovą įkišai. Sakyčiau,ponia labai negarbinga juodinti savo vaikų tėvą,su kuriuo gyvenai ir vargo nematei,kaip ne kurie neturėdami kuo pasipuošti,po renginius vaiščioti ir gyventi prabangiuose namuose. ZUOKUI tiesiog nuoširdi užuojauta,jo dar manau laukia nelinksma ateitis...
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų