Kasdienis gyvenimas kai kuriems pamažu atsibosta. Tad jei norite jį šiek tiek „paskaninti“ ir, remdamiesi paplitusiu įsitikinimu, imti kontroliuoti naudojant užkeikimus, mokytojų išmintį ar tam tikrus pratimus, galite rinktis iš daugybės teorijų ir atšakų. Listverse.com pateikia sąrašą, kuriame rasite įvairių dvasinių judėjimų – nuo visiškai nežalingų iki labai keistų.
10. Susipažinkite su Izide
Šios bendruomenės centras yra Clonegal pilyje Airijoje, jai priklauso apie 24 tūkst. narių visame pasaulyje. Izidės bendruomenės tikslas yra garsinti „dieviškąjį moteriškumą“ ir formuoti savitą ryšį su deive. Nariai į bendruomenę įšventinami tam tikro ritualo metu (didelis atstumas nėra problema, nes nariai susisiekia ypatingu dvasiniu ryšiu) ir gali aktyviai veikti tiek, kiek patys nori. Taip pat egzistuoja „Izidės kolegijos“ – centrai, kuriuose galima daugiau sužinoti apie deivę, ir daug mažesnės grupės, kuriose nariai derina savo įsitikinimus su Izidės bendruomenės manifesto principais. Atrodo, kad ši bendruomenė yra draugiška ir buriasi apie Olivia Robertson.
9. Vudu galia
Pristatome Vudu autentiškos kultūros centrą. Čia aiškinami vudu užkeikimai ir stengiamasi patarti bei padėti tiems, kurie savo vudu lėles subadė netinkamose vietose. Vudu religijoje yra vienas Dievas ir visas dievų panteonas. Taip pat daugelis nesugeba atskirti vudu ir hudu. Hudu yra Cajun magiškųjų ritualų ir užkeikimų rinkinys, o vudu – atskira kultūra su savo ritualais, taisyklėmis ir tradicijomis.
8. Susitikime prie akmenų
Druidai ne tik tebėra gyvi, bet ir klesti – moderniaisiais laikais jie pagrindinį dėmesį skiria kūrybiškumui ir savo žinioms bei gamtai saugoti. Druidai yra susiskirstę į tris grupes – dainininkus, šamanus ir išminčius. Dainininkai rūpinasi senosiomis bardų žiniomis, istorijų pasakojimu ir kūrybiškumu, šamanai užsiima gydymu, o išminčiai siekia plėtoti vidinę išmintį. Kiekvienas druidas pasirenka savo unikalų kelią, kurio pagrindinis tikslas yra rūpintis savo žeme, rinkti pinigus labdarai arba dirbti su burtais.
7. A. Hitleriui tai irgi patiko
Asatru (išvertus iš islandų kalbos reiškia „tikėjimą dievais“) yra skandinavų religija, kuri, pasak jos išpažinėjų, „senovėje“ buvo paplitusi visoje Europoje. Ši politeistinė religija remiasi daugeliu dievų iš įvairių skandinavų mitologijos tradicijų ir tariamai kyla iš rasinio pranašumo ir blogio idėjų. A. Hitleris ir jo nacių partija labai domėjosi šiuo judėjimu/religija ir netgi perėmė iš jų tokius simbolius kaip svastika bei holokausto idėjas. Pagrindiniai šios religijos dievai yra Odinas, Thoras ir Frey‘as; atliekant ritualus ir formuojant užkeikimus naudojamos runos.
6. Raganysčių valanda
Wicca yra modernioji religija, kuri remiasi raganavimu, užkeikimais, ritualais, magija, dievais ir deivėmis. Religijos pagrindas yra folkloras. Dauguma raganų kaip savo įkvėpimo šaltinį mini „Šešėlių knygą“ – Geraldo Gardnerio ritualų knygą. 1939 metais G. Gardneris tariamai įkūrė raganų grupę, kurioje buvo sukurtos visos šio judėjimo tradicijos. Bendruomenės nariai tiki tris pavidalus turinčia deive (mergele, motina ir išmintinga senole), kuri susijusi su mėnulio fazėmis ir raguotu dievu. Šis judėjimas labai populiarus tarp Jungtinėje Karalystėje ir JAV gyvenančių paauglių, kurie domisi filmais, primenančiais garsųjį serialą „Bafi, vampyrų žudikė“. Daugiausia dėmesio bendruomenė skiria su gamta ir jos ritmais susijusiai magijai ir remiasi pagrindine taisykle – daryk ką nori ir niekam nepakenk.
5. Geomantija
Geomantija reiškia „garbinti žemę“. Ji paremta tikėjimu, kad žemės energija gali būti stipriai jaučiama žemės paviršiuje. Žemės energijos linijos išsidėsto ir lygiagrečiai, ir gali susikirsti. Šios linijos gali turėti įtakos jūsų kasdieniam gyvenimui. Asmeninė sėkmė, situacija namuose ir darbe gali būti pakeista arba pagerinta, kai sukuriama tinkama sąsaja su žeme ir jos energetika. Tikintieji geomantija teigia, kad tai gali būti puikus būdas išspręsti vadinamojo technopatinio streso keliamas problemas (žemės geomagnetinio lauko pokyčiai gali namuose sukelti įvairių psichologinių sutrikimų). Praktikuojantieji geomantiją meta ant žemės akmenis, lazdas arba smėlį ir interpretuoja jų išsidėstymo raštą. Geomantijos apraiškų Europoje randama nuo viduramžių. Vienas žinomiausių geomantiją praktikuojančių asmenų yra amerikietis autorius Johnas Michaelis Greegas, jis yra ir druidas.
4. Stok už manęs, šėtone
„Šėtono bažnyčią“ Antonas LaVey įkūrė 1966 metų balandžio 30 dieną ir tapo jos aukščiausiuoju vadovu. 2011 metais Pete‘as H. Gilmore‘as perėmė bendruomenės vadovo postą iš Blancho Nartono, kuris šiai „bažnyčiai“ vadovavo po A. LaVey mirties. P. H. Gilmore apibrėžia satanizmą kaip mąstymo būdą, o ateizmą laiko satanizmo pagrindu. Pasak jo, nėra nei dievo, nei šėtono, o žmonės, priklausantys bažnyčiai, atsako už savo veiksmus. Satanistai taip pat netiki užkeikimais.
3. Mesk tą darbą ir pakelk pasaulio dvasią
Aetherius bendruomenę įkūrė taksistas George‘as Kingas, kad pakeltų pasaulio dvasią. Čia, padedamas karmos, jogos ir dvasinių mokytojų asmuo gali pasveikti, skleistis ir padėti kurti gėrį. Kiekvienas norintis gali laisvai ateiti į bet kurį bendruomenės galios rato susitikimą.
2. Raelizmas – jokio realizmo
Raelizmas yra antra pagal dydį religija, paremta tikėjimu ateiviais ir neatpažintais skraidančiais objektais. Pirmoji, žinoma, yra scientologija. Gyvenimas žemėje prasidėjo nuo Elohim (ne iš žemės kilusiųjų grupė), kurie elgėsi neteisingai ir melavo žmonėms, kad yra angelai. Pagal raelizmą šiai grupei taip pat priklausė Buda ir Jėzus. Šioje bendruomenėje yra septyni iniciacijos lygiai; nariai siekia taikos ir demokratijos remdamiesi ritualais ir žiniomis, susijusiais su tikėjimu ateivių egzistavimu. Šios religijos pradininku laikomas Claude‘as Vorilhonas, kurį sekėjai taip pat žino kaip Raëlį. Jis 1997 metais įkūrė įmonę, pavadintą „Clonaid“, kuri 2002 metais paskelbė klonavusi amerikietę, vėliau susilaukusią dukters Ievos.
1. Ar esi Mami Wata vaikas?
Jei jus nuolat traukia su vandeniu susijusi veikla, tokia kaip plaukiojimas ar irstymasis valtimim ir panteonas vandens deivių, galbūt esate Mami Wata vaikas. Mami Wata yra daugiausia moteriškos lyties deivės – pusiau moterys, pusiau žuvys. „ Mami Wata“ reiškia „vandens moteris“. Šios dievybės sekėjos gali būti pagrobtos ir nuplukdytos po vandeniu, kur jų laukia džiaugsmas ir dovanos. Deivė atvykusiąją gali apdovanoti spindinčiais papuošalais, o paskui pasirodyti sapne ir paprašyti dovanas grąžinti. Jei moteris norėtų papuošalus pasilikti, deivė paprašys seksualinės ištikimybės. Mami Wata gal keisti savo formą ir kartais net pasiversti vyru. Ji mėgsta eiti gerti į barus ir lankytis parduotuvėse ir ieškoti naujų aukų.