Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 10-ąją sužinojusi, kad keliaus į „Eurovizijos“ finalą, Monika Liu neslėpė džiaugsmo – socialiniuose tinkluose ji reiškė kunkuliuojančias emocijas.

Gegužės 10-ąją sužinojusi, kad keliaus į „Eurovizijos“ finalą, Monika Liu neslėpė džiaugsmo – socialiniuose tinkluose ji reiškė kunkuliuojančias emocijas.

REKLAMA

Pirmojo pusfinalio pabaigoje paaiškėjo, kas šiemet keliaus į finalą – bilietą gavo 10 šalių. Tai: Šveicarija, Armėnija, Islandija, Lietuva, Portugalija, Norvegija, Ukraina, Graikija, Moldova ir Nyderlandai.

Liaupsių vedėjai negailėjo Monikos Liu „Sentimentams“, o dėl to Monika neslėpė ją užplūdusių emocijų, džiaugsmo. Ji iš laimės tiesiog šokinėjo.

Emocijomis atlikėja pasidalino ir savo socialiniuose tinkluose.

„Patekome į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą!!! Ačiū, ačiū, ačiū! Pirmą kartą istorijoje „Eurovizijos“ finale skambės daina lietuvių kalba – „Sentimentai“. Negaliu labiau didžiuotis ir būti dėkinga. Myliu“, – brūkštelėjo Monika ir kartu šiltai padėkojo kūrinio prodiuseriui Milesui Jamesui.

Tiesa, emocijų sukėlė ir tai, kad Monika Liu rankose tvirtai laikė ne Lietuvos, o Ukrainos vėliavėlę, taip išreikšdama palaikymą karo draskomai šaliai.

REKLAMA

Žurnalisto paklausta, ką jai reiškia būti pirmąja lietuve, į „Eurovizijos“ finalą patekusia su lietuviška daina, Monika neslepė – jai tai reiškia labai daug. 

„Tai daug reiškia Lietuvai ir lietuviams, noriu, kad jie šia kalba didžiuotųsi. Man daug kas sakė, kad neturėčiau eiti su lietuvių kalba, džiaugiuosi, kad nepaklausiau. 

Vakar prie manęs priėjo žmogus ir paklausė, ar mūsų kalba nėra rusų. Mes jau trisdešimt metų turime nepriklausomybę. Lietuvių kalba – kieta!“, – kalbėjo Monika Liu. 

Paklausta, kurios vietos tikisi finale, Monika prapliupo juokais: „Man nusišvilpt! Galėčiau būti paskutinė, man nelabai rūpi, aš jau finale“ 

Prieš eidama ištraukti burto, kurioje finalo pusėje pasirodys, Monika prabilo apie tai, kas šiuo metu svarbiausia. „Nepamirškime, vyksta karas. Turime aukoti, turime kreipti dėmesį į tai, kas vyksta, tai labai svarbu. Slava Ukraini!“, – kalbą užbaigė Monika Liu, o jai minioje nuskambėjo atsakymas: „Heroyam slava!“

Burtai lėmė, kad Monika Liu pasirodys antrojoje finalo dalyje.

Savo lietuves dvasios ubages mentaliteta su ta ukraynos veliava.
Esi tundra
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų