Žilvinas Tratas moteris Kovo 8-osios proga pasveikino unikaliu būdu: paviešino pikantišką kadrą

Kovo 8-ąją pasaulis mini tarptautinę moters dieną. Daugelis vyru suskuba pasveikinti moteris šia proga ir įteikė puokštę gėlių. Tiesa, aktorius Žilvinas Tratas sugalvojo kiek kitaip nustebinti dailiosios lyties atstoves.

5

Socialiniame tinkle jis paviešino itin pikantišką kadrą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žilvinas Tratas

„Su moters diena! Jei nepatiko pirmoji nuotrauka, skiriu Jums antrąją“, – brūkštelėjo aktorius.

Primename, kad kiek anksčiau Ž. Tratas yra pasakojęs apie geriausius savo metus karjeroje bei dukrą.

2020-ieji turėjo būti geriausi metai karjeroje

Ž. Tratas šiuo metu filmuojasi seriale Latvijoje, kuriame vaidina kalėjimo bėglį. Anot aktoriaus, scenarijus be galo intriguojantis ir įdomus, nustebino net ir jį patį.

Vis dėlto dėl pandemijos darbas kitokiu tapo ir filmavimo aikštelėje. „Manau, kad pasikeitė pats žmonių požiūris. Jei aikštelėje tik kažkas nusičiaudėja ar nusikosėja, visi iškart į tą asmenį pradeda žiūrėti kreivai. Taip pat kitaip sveikinamės, nebėra to artimo ryšio. Visi sąmoningai ar ne, pradeda laikytis tos distancijos, kas, galbūt, ir nėra blogai“, – svarstė Žilvinas.

Prieš pat paskelbiant antrąjį karantiną, aktorius dar spėjo sudalyvauti ir filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis. Antroji banga“ premjeroje, kuri jam tapo itin svarbi, mat tai jo debiutas lietuviškame kine. 

„Labai džiaugiuosi, nes maniau, kad [debiutas] jau niekada nebeateis. Anksčiau buvau Lietuva nusivylęs, nes manęs į vaidmenis neimdavo – dėl to savo karjeros siekiau užsienyje. Bet dėl pandemijos atsitiko taip, kad teko grįžti į Lietuvą. Labai džiaugiuosi, kad visų tiltų čia galutinai nesudeginau, ir pavyko čia nusifilmuoti“, – šyptelėjo Ž. Tratas.

Vis dėlto jis neslėpė, kad pandemija kardinaliai pakeitė jo visus planus, susijusius su aktoryste: „2020-ieji, jeigu tikėti horoskopais, man turėjo būti patys geriausi metai, o aš ir pats tuo buvau labai įsitikinęs, nes buvau pasirašęs kelias sutartis su labai didžiuliais projektais. Laukiau 2020-ųjų, nes tai turėjo būti geriausi mano karjeros metai. Bet atsitiko tai, kas atsitiko, ir visus tuos didžiuosius projektus, kurių taip laukiau, užšaldė. Nežinia, kada juos vėl atšildys, ir ar išvis atšildys.“

REKLAMA

Ne vienas aktorius pandemijos metu susimąstė ir apie savo profesiją – ar ji įmanoma tokiu laikotarpiu? Žilvinas atviravo, kad ir pats pastaruoju metu drįsta apie tai pagalvoti, nors patirtis rodo kitaip.

„Esu aktorius jau 11 metų, ir per šiuos 11 metų dar nebuvo taip, kad nesudurčiau galo su galu. Nors ir būdavo sunkių momentų, ilgi tarpai be darbo, nebuvo taip, kad jau visiškai nebėra kito pasirinkimo, reiktų imti kažką kito. 

Dažnai pagalvoju, ką aš dar galėčiau veikti, jeigu ne vaidinti? Nerandu, kas kitas galėtų motyvuoti. Juk motyvuoti gali arba labai didelis honoraras, arba nežmoniškai įdomus darbas. Kad gautum nežmoniškai įdomų darbą, reikia žinoti, koks tai darbas, ir turėti tam tikras kvalifikacijas. O atlyginimai, Lietuvoje, irgi nepasakyčiau, kad yra labai dideli, jog galėtų motyvuoti. Nemanau, kad aš uždirbčiau ofise daugiau, nei uždirbu aktoriaudamas. Tad kol kas tos motyvacijos nėra. Bet dėl pandemijos gali būti visaip – aš jau neatmetu tos galimybės“, – kalbėjo jis.

Dėl dukrelės galėtų atsisakyti visko

Ž. Tratas anksčiau yra drąsiai pareiškęs, kad karjera jam – svarbiausia, vis dėlto dėl savo dukros atsisakytų net ir jo.

Anot aktoriaus, niekas nepasikeitė – jis iki šiol laikosi tos pačios nuomonės: „Jeigu taip atsitiktų, kad nebebūtų kam pasirūpinti mano dukra, ir tektų man, tada mano gyvenimas tiktai keistųsi radikaliai. Visos mano pastangos ir energija būtų nukreipta tik į jos auklėjimą ir jos auginimą. Atsisakyčiau bet ko tą pačią sekundę nė negalvodamas.“

Paklaustas, kokius santykius palaiko su savo buvusia mylimąja Julija, Žilvinas buvo atviras: „Mes gerai sutariame, pabendraujame, pajuokaujame. Bet pasakysiu taip – jei mūsų nerištų dukra, abejoju, ar mes apskritai bendrautume.“

Prieš pirmąjį karantiną Julija kartu su jųdviejų dukrele turėjo atvykti į Lietuvą kelioms savaitėms. Deja, Žilvinas turėjo galimybę su jomis pabūti vos keletą dienų – vėliau moterys išvyko karantinuotis atgal į Rusiją. 

REKLAMA

„Pabuvome tik keletą dienų ir nuo to laiko daugiau nesimatėme. Labai liūdna, ir nežinau, ką padaryti, kad pasimatytume“, – sakė nuo kovo mėnesio dukrelės nematęs Ž. Tratas.

Tiesa, persikelti gyventi į Maskvą, kad būtų arčiau dukrelės, aktorius teigė niekuomet nesvarstęs. Anot jo, tai – ne tas miestas, kuriame galima būtų gyventi, ir, tuo labiau, net ne tas miestas, kuriame reikėtų auginti vaikus.


Rašyti komentarą...
s
severina
2021-03-09 10:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazus, isvaizdus, talentingas, egzotiskas...Ir aciu Dievui, kad ir mazoje Lietuvoje toks yra. juk kazkada musu aktorius R. Adomaitis buvo labai populiarus ir visu mylimas. o pasaulyje yra daug graziu ir garsiu vyru :Delonas, Kaprio, Pitas, Iglesias...Bet niekas jiem ant galvu nekakoja. Cia tik musu salyje taip leidziama. Sakoma, kad jeigu zmogui neturi ko pavydet, tai gali pavydet oro ir vandens. O Zilvinui tikrai yra ko pavydet -gamta ir likimas jam dave galimybe buti tuo, kuo jis gali buti. Sekmes,geru vaidmenu, ir ne tik cia!...O kas nores apdergt ,tai reiktu prisimint, kad dar Romos imperijos laikais buvo visuomeniniai tualetai, o ir Rojaus sodelyje musu proteviai Adomas ir Ieva po kita obelim [ ne po uzdrausta ] turejo issikase duobute.Siais laikais kiekvienam bute yra butina ir patogi uzeiga, kur galima issidergt, issividuriuot, o jei ir tai nepadeda, ir pavydo kirminas grauzia ne tik vidurius, bet ir smegenis, tai reiktu kreiptis i Doveika ar Toliata...
Atsakyti
-1

S
Suzaveta
2021-03-15 12:58:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va cia tai driokstelejo, as apakus ! Talentu talentas, na nebutu Tratas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų