Pareigytė – apie juokingus nutikimus kelyje: kartą nepastebėjo reido

Dainininkė bei grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė – ne tik žinoma atlikėja, bet ir mylimas TV veidas. Praėjusiais metais „Gero vakaro šou“ laida, kurioje dalyvavo Nijolė, tapo pačia žiūrimiausia, tačiau tokios pat geros nuotaikos netrūko ir šiais metais, kai atlikėja tapo laidos viešnia.

N. Pareigytė-Rukaitienė ne tik prisiminė populiariausią laidą, bet prabilo ir apie savo nuotykius kelyje.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigytė – apie naują rolę ir nepamirštamas situacijas: tai – kuriozai, kurių žiūrovas niekuomet nepamatys

Laidos vedėjų Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus paklausta, ką žmogui duoda šis šou, Nijolė neslėpė, kad tik geriausius dalykus, o vėliau netgi juokavo, kad būtent po praėjusių metų „Gero vakaro šou“ ji pagaliau tapo žinoma.

„Iš tikrųjų, po tos laidos sulaukiau labai daug gerų žinučių daug kas gatvėje kalbino, po koncertų stabdė ir sakė, kad labai gera laida. Žmonės žiūrėjo po 5 kartus ir daugiau, juokėsi, ir ašaros bėgo. Žinokit, ir aš žiūrėjau kokius 3-4 kartus“, – atviravo ji.

Visai nenuostabu, kad dėl šios priežasties laidoje ir Nijolė buvo gavusi savo rubriką. Jos metu buvo dalijamasi dar vasarą nufilmuotais kadrais iš saulėtosios Palangos. Nijolei atiteko smagi užduotis – paprašyti praeivių pasveikinti Lietuvos garsenybes su gimtadieniu.

Laidoje Nijolė juokavo ir apie savo nuotykius kelyje. Pasirodo, kad žinoma moteris kažkada netyčia yra nepamačiusi vykdomo reido, ir paprasčiausiai pravažiavusi tiesiai. 

Negana to, nors visa tai įvyko netyčia, pareigūnai ją vijosi: „Aš pravažiavau, jie tolėliau stovėjo, tai po to dar bėgo stabdyti. O tada jau sustojau. Aš visada sakau taip, kaip yra, tai pasakiau, kad nežinojau. Pravažiavau netyčia, nepamačiau (juokiasi)“

Taip pat Nijolė pripažino ir tai, kad tiki blogais ženklais bei papasakojo kitą nutikimą kelyje, kurį taip pat palydėjo juoko banga. 

„Tikiu, kad jeigu per kelią perbėga juoda katė, tada negalima važiuoti. Kažkada naktį grįžau iš koncerto, per kažkokį kaimą. Per kelią perbėgo juoda katė, o buvo naktis. O šiaip visuomet reikia palaukti, kol pervažiuos kita mašina, nes jeigu per kelią perbėga juodas katinas, turi sustoti kelkraštyje, kad kita mašina pravažiuotų ir viską atburtų“, – savo įsitikinimu pasidalijo Nijolė.

„Aš tame kaime važiuoju, prabėga katinas, galvoju, sustosiu, palauksiu, kol kita mašina pravažiuos. Bet kas kaime naktį važiuoja? (juokiasi) Tai kaip ir suprantu, bet sėdžiu ir laukiu…“ – šmaikščia istorija pasidalijo ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau N. Pareigytė-Rukaitienė papasakojo ir apie kitas savo patirtis televizijoje. 

Nijolė pasakojo, kad pirmosios laidos, kuriose yra pasirodžiusi, buvo be galo lauktos ir norėtos, pavyzdžiui, „Lalaila“ ar jos pačios laida „Mes pačios“. Tačiau su laiku tai pasidarė įprastas, nors ir vis tiek labai malonus darbas.

REKLAMA

„Dabar atrodo viskas įprasta, niekas taip nebestebina. Šiandien kaip tik apie tai galvojau – ar čia taip su metais? Anksčiau viskas atrodė labai „wow“, visko labai laukdavau, o dabar pripratau. Tikrai ne dėl to, kad nepatinka, nes man tai netgi labai patinka – juk yra smagu susitikti su žmonėmis, gaunu iššūkių, stengiuosi viską įgyvendinti gerai, kad pavyktų. Bet aš galvoju, kad jei gyvenime esi ne toje vietoje, nedarai to, kas tau lemta, tada ir nesiseka kai kurie dalykai. Reikia savęs paieškoti, dar palaukti, o gal įdėti daugiau pastangų. Sunku pasakyti“, – pasakojo ji.

Tiesa, be kuriozų darbas televizijoje taip pat nėra įmanomas – tą patvirtino ir pati Nijolė, kuriai ypatingai įstrigo pasirodymas muzikiniame projekte „Muzikinė kaukė“.

„Buvo didelis iššūkis dainuoti gyvai ir dar būti ne savimi. Per pirmą projekto pasirodymą man teko gyvai dainuoti Pugačiovos dainą. Galvojau, kad tikrai nualpsiu… Atsimenu, kad ten buvo liftas, ir kai mane vedė į tą liftą, man atrodė, kad alpstu, linko kojos. Galbūt dėl to, kad trūksta pasitikėjimo savimi, atsiranda toks didžiulis nerimas ir dingsta pusė to, ką esi išmokęs, ką repetavai“, – pasakojo ji.

Ne ką mažesnis iššūkis buvo ir laidoje „Žvaigždės ir delfinai“. Tiesa, apie tai, ką teko patirti žinomai moteriai, žiūrovai tuo metu taip ir nesužinojo.

„Visuomet pasirodymus darydavau su 2 delfinais – Gabija ir Bite. Gabija buvo didžiulė stropuolė, atlikdavo viską idealiai. Ir buvo tokia Bitė, kuri filmavimo metu pabėgdavo nuo trenerio ir kąsdavo man į koją (juokiasi). Tai – kuriozai, kurių žiūrovas niekuomet nepamatys, o pats turi kažkaip neparodyti, kad čia ta Bitė tau kanda į koją“, – juokėsi ji.

Kai kurie teigia, kad televizija – it narkotikas, čia save išbandę žmonės be jos nebegali. N. Pareigytė-Rukaitienė pasakojo, kad jai yra kitaip – save be televizijos įsivaizduoti dar galėtų, o štai be scenos – niekaip.

REKLAMA

„Pamenu, kad net kai laukiausi 8-ąjį mėnesį, aš dar turėjau koncertą. Bet ten jau išėjo kuriozas – Ingrida susirgo ir aš turėjau ją pavaduoti. Galvojau, kad ant scenos būdama tokia didelė atrodysiu labai neestetiškai – kojos tirpo, rankos tirpo, buvo labai sudėtinga. Tačiau kuomet išėjau gimdyti ir auginti dukrelės, aš daugiau nei pusę metų nebuvau ant scenos. Žiūrėdavau Beyonce ar Rihannos koncertus ir verkdavau, nes taip norėdavau į ją grįžti“, – atviravo ji.

Vis dėlto darbas televizijoje turi kitų pliusų: „Kartais jis duoda reklamos, kartais – anti reklamos. Žinoma, tai priklauso ir nuo to, kaip pats save pozicionuoji. Bet tokios laidos, kaip „Gero vakaro šou“, yra super. Man ir pačiai patinka pažiūrėti, o būti Mindaugo ir Justino kolege man yra didžiulė garbė.“


Rašyti komentarą...
J
Jo..
2020-11-19 03:45:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pareigytė-- tai jau nutikimas!.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų