Zavorotniuk dukra išliejo skausmą dėl sunkiai sergančios mamos: lankausi pas psichologą ir stengiuosi susidoroti su šiuo likimo smūgiu

Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk ir toliau kovoja su sunkia liga. Apie tai Rusijos žiniasklaidai papasakojo muzikos kritikas ir „Mano puikioji auklė“ aktorės kolega Sergejus Sosedovas. Aktorės artimieji yra atsiriboję nuo viešumos ir daug nekalba apie jos būklę, tačiau visai neseniai jos dukra Anna kreipėsi į socialinio tinklo sekėjus ir atvirai prabilo apie savo išgyvenimus bei mamą.

Mergina neslėpė, kad pavargo atsakinėti visiems į klausimus, kaip jaučiasi mama.

Instagrame ji kreipėsi į savo sekėjus ir papasakojo, kaip jaučiasi.

„Labai ilgai galvojau, ar verta apie tai rašyti.

Buvo daug abejonių, kaip jūs tai priimsite. Bet ši tema kabo virš manęs kaip Damoklo kardas, ir aš nebegaliu apsimesti, kad jos nėra. Paskutiniai dveji metai buvo sunkiausi mano gyvenime. Kas kada nors susidūrėte su labai sunkia artimojo liga, mane suprasite.

Man nepaparastai sunku, tačiau aš nenoriu, kad manęs kas nors galėtųsi. Atsibodo žurnalistų skambučiai, pavargau nuo žmonių, kurie man rašo „viskas gerai, tu sugalvojai ligą <..>“, nuo nesibaigiančių kvietimų į laidas. Atsibodo pasiūlymai duoti interviu už pinigus. Aš per daug myliu ir gerbiu savo mamą, kad galėčiau kalbėti apie ją ir jos ligą.

Tai tema, kurios jūs nebijote detalizuoti, išsamiai pasakoti visai šaliai. Štai, kodėl aš jos niekada nepaliečiu. Man labai nusibodo žmonės, kurie mane vargina netaktiškais klausimais. Mano mama – viešas žmogus, ji super žvaigždė, tad tų klausimų neįmanoma išvengti. Tačiau kaskart skauda.

Tai mano skausmas. Mano skausmas kiekvieną dieną, kiekvieną minutę su manimi niekur nedingsta. Didžiulė skylė krūtinėje. Jis tampa mažesnis ir užpildo visą kūną. Lankausi pas psichologą ir stengiuosi kuo geriau susidoroti su šiuo likimo smūgiu. Tegul kažkas mano poziciją laiko keista, neteisinga, man tai visiškai nerūpi. Aš turiu kitokį prioritetą.

„Instagrame“ yra mano išeitis. Čia turiu jus visus, nuostabius ir supratingus draugus. Ačiū visiems, kurie yra jautrūs ir supranta mane teisingai.

2017 metai. Absoliuti laimės akimirka, užfiksuota nuotraukoje. Myliu tave“, – jautriai rašė Anna.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų