Zavorotniuk dukra: nėra prasmės kalbėti apie mamą, labai skauda

Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk ir toliau kovoja su sunkia liga. Apie tai Rusijos žiniasklaidai papasakojo muzikos kritikas ir „Mano puikioji auklė“ aktorės kolega Sergejus Sosedovas. Aktorės artimieji yra atsiriboję nuo viešumos ir daug nekalba apie jos būklę.

4

Tiesa, visai neseniai jos dukra Anna prabilo apie motiną.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zavorotniuk dukra: nėra prasmės kalbėti apie mamą, labai skauda

Mergina atviravo, jog apie mamos būklę kalbėti nenori, nes jai labai skaudu dėl to.

„Nes labai skauda <..> Aš tik meldžiuosi ir tikiu ... Nėra prasmės apie tai kalbėti. Man nereikia gailesčio, aš tiesiog noriu, kad mama būtų sveika. Esu dėkinga visiems, kurie man teikia palaikymą, gerumą ir šviesą, nekeldami klausimų“, – sakė 25-erių Anna.

Tiesa, daugelis žmonių prašo jos, kad parodytų nuotraukas, kaip Anastasija atrodo dabar.

„Kam jums reikalingos nuotraukos? Nesuprantu, kodėl žmones taip domina kažkieno sielvartas. Yra asmenų, kurie yra labai blogo būdo. <..> Geriau pažvelkite į didžiųjų menininkų paveikslus, galbūt, tai bent šiek tiek padės jūsų dvasiniam tobulėjimui“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau žmonės kritikavo A. Zavorotniuk šeimą, kad ši slepia apie aktorės būklę.

S. Sosedovo manymu, Zavorotniuk artimieji nenusipelnė tokių kalbų ir elgiasi teisingai: „Tai, kad jos gydymas yra maksimaliai slepiamas – tai, aišku, teisinga. Yra asmeninės tvarkos dalykai, kurie yra asmens paslaptis. O ką rodyti, kuo girtis? Tuo, kad žmogus sunkiai serga? Žmonės žino, kad jai blogai, tačiau kam visa į visa tai plėstis? Nuo to, kad apie tai kalbės, jai geriau nebus. Aš visiškai palaikau artimuosius, kurie apriboja informaciją“, – pareiškė jis. 

Muzikos kritikas taip pat pasakojo, kad A. Zavorotniuk šiuo metu „guli vos kvėpuodama“ ir palygino jos ligos eigą su Žanos Friskės onkologine liga: „Apie ką kalbėti, jeigu žmogui blogai, jeigu ji be kvapo guli. Pas Friskę kita situacija buvo. Ten viskas labai greitai: liga labai staigios formos, dinamika – labai galinga. O Zavorotniuk atveju lyg ir viskas stabilizavosi, sustingo viename taške. Stabiliai sunki būklė. Tai, jeigu palygintume su tuo, kas buvo, dabar pagerėjo. Aš žinau, kad buvo visai blogai. Daugelis leidinių jau nekrologus pasiruošė – tai buvo dar rugsėjį“, – aiškino jis. 

 


Rašyti komentarą...
D
Dzicka
2021-02-11 10:11:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakiško grožio moteris, tikiu ir liko tokia graži sveikatos Jums
Atsakyti
-1

A
Aldona
2021-02-12 01:09:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stiprybes ,viskas bus gerai.
Nastia pasveks.
Atsakyti
0

T
Treska
2021-02-11 09:26:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsilikusi Tundrs
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų