Paviešinta, kaip atrodo 77-erių Zavorotniuk mama: jos gyvenime buvo daug sunkumų

Aktorės bei serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždės Anastasios Zavorotniuk mamą retai kada galima išvysti socialiniuose tinkluose ir pamatyti, kaip moteris atrodo dabar. Tačiau visai neseniai A. Zavorotniuk dukra Anna pasidalijo itin šilta ir miela nuotrauka su močiute.

5

Internautai negailėjo pagyrų joms ir tikino, kad Anastasia, jos dukra bei Anastasios mama yra akinančiai panašios.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anastasia Zavorotniuk

„Su mylimiausia močiute! Mes laukiame jūsų simpatijų“, – rašė Anna.

„Jūs beprotiškai panašios. Ir visos gražuolės “,  „Panašumas yra neįtikėtinas. Laimės ir sveikatos visai jūsų šeimai“, „Gražuolės! Kokią nuostabią genetiką turite savo šeimoje“, – pastebėjo internautai.

Primename, kad Valentina turėjo daug sunkumų. Prieš penkerius metus jos vyras Jurijus mirė dėl vėžio, 2018 m. dėl peritonito mirė jos sūnus Svjatatoslavas. Ir dabar vienintelė Valentinos Borisovnos dukra aktorė Anastasia Zavorotniuk kovoja su mirtina liga – piktybiniu smegenų augliu.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Anastasia Zavorotniuk jau beveik metus kovoja su smegenų vėžiu ir nors situacija kontroliuojama, jos gyvenimas pasikeitė amžiams.

Apie moterį daug naujienų nėra, o jos artimieji su gerbėjais dalijasi tik esminėmis jos gydymo detalėmis. Vis dėlto visai neseniai paaiškėjo, kad liga stipriai pakeitė ir aktorės išvaizdą.

Aktorė žinoma ne tik dėl vaidybinių gebėjimų, bet ir dėl pritrenkiančios išvaizdos. Vis dėlto, kaip kalba artimas jos žmonių ratas, dabar visa tai stipriai pasikeitė. Teigiama, kad 49 metų aktorė – toli gražu nebe ta gražuolė, kurią atsimename iš televizijos ekranų.

„Ji viską supranta, todėl nė kiek nenori rodytis viešumoje. Deja, liga stipriai pakeitė jos išvaizdą“, – teigė Maskvos teatre dirbanti Svetlana Veselova.

Tiesa, visa tai – natūralu, mat jai buvo taikoma chemoterapija. „Viskas pasikeitė – jos išvaizda, būklė, net ir odos spalva“, – teigė teatro spektaklių prodiuseris Valery Sergeev.

Šiuo metu A. Zavorotniuk gydoma namie – ten jai atliekamos ir kai kurios procedūros, ją lanko specialistai. „Taip, ji stipriai pasikeitė. Ar matėte, kaip atrodė pacientė Žana Friske neįgaliojo vėžimėlyje? Anastasia šiuo metu atrodo panašiai“, – užsienio žiniasklaidai sakė vienas iš gydytojų.

 


Rašyti komentarą...
Renata
2020-11-23 18:36:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duok Dieve jai sveikatos
Atsakyti
-3

G
Gintaras
2020-11-24 08:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nostabi moterys esat kolkas . Bet nervai ir pyktis moteris žlugdo.
Atsakyti
0

J
Jonas
2020-11-23 14:17:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeši žodžiai ,penkios klaidos. Geriau iš viso nerašyk komentarų , žmogau !
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų