Paskutinės žinios apie Zavorotniuk: jos išvaizda negrįžtamai pasikeitė

Aktorė bei serialo „Mano puikioji auklė“ žvaigždė Anastasia Zavorotniuk jau beveik metus kovoja su smegenų vėžiu ir nors situacija kontroliuojama, jos gyvenimas pasikeitė amžiams.

5

Apie moterį daug naujienų nėra, o jos artimieji su gerbėjais dalijasi tik esminėmis jos gydymo detalėmis. Vis dėlto visai neseniai paaiškėjo, kad liga stipriai pakeitė ir aktorės išvaizdą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paskutinės žinios apie Zavorotniuk: jos išvaizda negrįžtamai pasikeitė

Aktorė žinoma ne tik dėl vaidybinių gebėjimų, bet ir dėl pritrenkiančios išvaizdos. Vis dėlto, kaip kalba artimas jos žmonių ratas, dabar visa tai stipriai pasikeitė. Teigiama, kad 49 metų aktorė – toli gražu nebe ta gražuolė, kurią atsimename iš televizijos ekranų.

„Ji viską supranta, todėl nė kiek nenori rodytis viešumoje. Deja, liga stipriai pakeitė jos išvaizdą“, – teigė Maskvos teatre dirbanti Svetlana Veselova.

Tiesa, visa tai – natūralu, mat jai buvo taikoma chemoterapija. „Viskas pasikeitė – jos išvaizda, būklė, net ir odos spalva“, – teigė teatro spektaklių prodiuseris Valery Sergeev.

Šiuo metu A. Zavorotniuk gydoma namie – ten jai atliekamos ir kai kurios procedūros, ją lanko specialistai. „Taip, ji stipriai pasikeitė. Ar matėte, kaip atrodė pacientė Žana Friske neįgaliojo vėžimėlyje? Anastasia šiuo metu atrodo panašiai“, – užsienio žiniasklaidai sakė vienas iš gydytojų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad aktorės vyras Peteris Chernyshevas jau ir anksčiau nuolat budėdavo prie mylimosios, o štai remiantis paskutinėmis žiniomis, Rusijos profesoriai jam netgi pasiūlė naują būdą gydyti vėžį. Teigiama, kad gydymo metu specialus virusas „nužudo“ vėžį. Vis dėlto, kadangi mylimajai kaskart darosi vis geriau, P. Chernyshevas nusprendė nerizikuoti ir leisti žmoną gydyti įprastais būdais.

„Mums buvo pasakyta – palaukime, jai dabar geriau, jei pablogės – galėsime pradėti“, – prisiminė P. Chernyshevo žodžius Rusijos mokslų akademijos mokslininkas Alexanderis Makarovas.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Zavorotniuk vyras jos būklės viešai niekuomet neaptarinėja. Vienintelė, kuri yra apie tai prabilusi, buvo jųdviejų dukra, Anna Zavorotniuk-Stryukova.

Ši „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko geltoną tulpę ir šypsosi bei prakalbo apie šį sunkų periodą, kurį tenka išgyventi jos šeimai. „Noriu skirti šį įrašą visiems, kurie mane mylėjo ir mane palaikė šiuo, sunkiausiu mano gyvenimo periodu. Aš nuolatos jaudinadavausi dėl to, ką turiu išgyventi. Norėčiau dalimi to su jumis pasidalinti, tačiau, tikiuosi, kad suprantate, kaip tai yra sunku – todėl tai laikau giliai savo širdyje. Tačiau dabar aš atradau paramą, žinoma, tai yra mano šeima ir artimiausi žmonės. Myliu jus visus – esu giliai įsitikinusi, kad jūsų parama ir maldos padės mano geriausiai pasaulyje mamai ir ji vėl į mūsų šeimą vėl grįš laimė“, – rašė aktorės dukra.

Primename, kad apie staigų A. Zavorotniuk sveikatos pablogėjimą Rusijos žiniasklaida paskelbė 2019-ųjų rugsėjį. Masinio informavimo priemonės pranešė, kad ji pateko į vienos iš Maskvos privačių klinikų reanimaciją. Netrukus įvairūs neoficialūs šaltiniai papasakojo, kad aktorė buvo dukart operuota, tačiau pasveikti galimybių nėra. Aktorės artimieji situacijos nekomentuoja.

Teigiama, kad A. Zavorotniuk reabilitacijos centre buvo tris mėnesius, o per tą laiką jos būklė nepagerėjo. 

Šaltinio teigimu, dėl naviko kairiajame smegenų pusrutulyje jai išsivystė patologijos. Pirmiausia buvo paralyžiuota dešinė ranka, dabar ir visa dešinė pusė: „Ši dalis nebus atstatyta“, – kategoriškai teigė šaltinis.


Rašyti komentarą...
E
Elvita
2020-09-13 17:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu ir meldžiu kad mūsų gražuolė aktorė pasveiktų ir gyventų normalu gyvenima
Atsakyti
-22

L
Linkiu
2020-09-14 09:45:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai pasveikti ir vėl grįžti į eteri.
Atsakyti
-2

A
Ana
2020-09-13 17:18:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaidos žiniasklaida žmogų be laiko.
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų