Lohan ir Hilton – draugės, tarp kurių perbėgo juoda katė: kodėl iš tiesų jos viena kitos negali pakęsti?

Įniršę žmonės dažnai pasako ar padaro dalykų, kurių vėliau gailisi, vis dėlto kai susipyksta itin garsios žvaigždės, viskas tampa tik dar dramatiškiau. O ką jau kalbėti, jei tos žvaigždės – aktorė Lindsay Lohan ir turtuolė viešbučių „Hilton“ paveldėtoja Paris Hilton.

10

Anksčiau moterys buvo draugės, tačiau jau kurį laiką tarp jų yra perbėgusi juoda katė.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lohan ir Hilton – draugės, tarp kurių perbėgo juoda katė: kodėl garsenybės viena kitos negali pakęsti?

Viskas prasidėjo prieš daugybę metų – tuo metu Paris ir Lindsay būdavo matomos kartu vakarėliuose, ne vienas įvardijo jas kaip drauges. Vis dėlto kartą P. Hilton nusprendė pasilinksminti su Britney Spears, o Lindsay į šį pasilinksminą pakviesta nebuvo – vis dėlto tai jai nesutrukdė įsiveržti ir visko kiek apsunkinti.

„Mes su Britney išėjome pasilinksminti, o tada Lindsay sugadino visą vakarėlį… Mes buvome Beverli Hilso viešbutyje, linksminomės, o tada su Britney nusprendėme važiuoti namo. Tada Lindsay ėmė mus persekioti ir net įlipo su mumis į mašiną – įsispraudė tarp mūsų“, – taip vėliau teigė P. Hilton.

Tiesa, nei Paris bei Britney tąkart Lindsay neatstūmė dėl vienos priežasties: „Nenorėjau jos pažeminti prieš visus paparacus ir rėkti, kad nešdintųsi iš mašinos.“

Tačiau viskas tuo nesibaigė. Po kurio laiko Lindsay ėmė susitikinėti su Paris „eks“ – Stavros Niarchos. Tąkart Paris ir jos buvęs draugas Brandonas Davisas nusprendė atkeršyti aktorei viešai – apšmeižė ją spaudai.

„Manau, kad jos turtas vertas 7 milijonų dolerių, o tai reiškia, kad ji – tikra vargšė. Tai – pasibjaurėtina. Ji gyvena motelyje“, – sakė B. Davisas.

Tuo tarpu Hilton tikino, kad prie tokio pareiškimo spaudai ji neprisidėjo, o likęs karo lauke  vienas, B. Davisas netrukus viešai L. Lohan atsiprašė.

Vis dėlto tada atėjo metas atsikirsti Lohan, kuri viešai pašiepė P. Hilton išplitusią sekso juostą. „Akivaizdu, kad tokius vaizdo įrašus jai daryti yra labai patogu“, – sakė Lindsay, nors vėliau žodžius taip pat atsiėmė ir teigė, jog Paris – jos draugė.

REKLAMA

Ir nors po to atrodė, kad moterys – ir vėl draugės, kai prasidėjo L. Lohan teisinės bėdos, Paris ir vėl nusprendė netylėti. „Jei būčiau Lindsay, auskarus vogčiau, o ne dalinčiau juos kitiems“, – rėžė ji, omenyje turėdama sunkią aktorės finansinę padėtį. 

O štai paskutinis taškas buvo pasiektas tada, kai jaunesnysis Hilton brolis apkaltino Lindsay tuo, kad ši jį užpuolė Majamyje, nepaisant to, kad vėliau buvo paviešinta, kad tikrasis jos užpuolikas buvo vyras.

Galiausiai P. Hilton atskleidė, kodėl ji ir Lindsay niekuomet nebebus artimos. „Anksčiau mes buvome draugės. Tačiau Lindsay yra žmogus, kuriuo pasitikėti aš negaliu, o aš būnu tik su tokiais žmonėmis, kurie spinduliuoja pozityvumą ir yra geri“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų