Pamatykite daugiausiai planetoje uždirbančios „TikTok“ žvaigždės gyvenimą: tarp draugų – net Kardashian

Vienų kelias į šlovę yra ilgas ir sudėtingas, o kitiems pasiseka būti tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku bei susibendrauti su kitais plačiai pasaulyje žinomais asmenimis. 

23

Būtent taip nutiko 19-metei Addison Rae Easterling, kuri sensacija tapo kone per naktį. 

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite daugiausiai planetoje uždirbančios „TikTok“ žvaigždės gyvenimą: tarp draugų – net Kardashian

Dabar merginą galima vadinti „TikTok“ žvaigžde, kurią žino visas pasaulis, o jos draugų sąraše – žinomiausi veidai. Teigiama, kad vien per praėjusius metus ji uždirbo kiek daugiau, nei 4 mln. eurų. Netgi žurnalas „Forbes“ ją įvardijo kaip daugiausiai uždirbančią „TikTok“ žvaigždę planetoje. 

Ir viskas dėl jos nuostabių vaizdo įrašų, kuriuose ji demonstruoja savo šokių sugebėjimus. Tiesa, dabar ji – kur kas daugiau, nei „TikTok“ žvaigždė. Šiuo metu mergina turi savo grožio liniją, prabangius namus Los Andžele bei artimai bendrauja su Kardashian klano atstove Kourtney. Sunku patikėti, tačiau mergina netgi turi dainą, pavadinta Kourtney garbei. 

Panašu, kad dabar Addison mėgaujasi išties prabangiu ir ekstravagantišku gyvenimu, vis dėlto anksčiau viskas atrodė kiek kitaip.

Mergina visuomet mėgo šokti, o universitete svajojo apie sporto žinių vedėjos karjerą. „Žmonės aplink mane sakydavo, kad tai nerealistiška, o aš jiems atsakydavau, kad vieną dieną būsiu „ESPN“ ir visi mane matys“, – vėliau ji sakė „Wall Street Journal“.

Vis dėlto kai jos karjera „TikTok“ įsibėgėjo, mergina studijas susistabdė ir ėmė tęsti savo karjerą socialinėse medijose. Addison išgarsėjo tada, kai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame kartu su savo mama šoko pagal Mariah Carey dainą „Obsessed“.

Žinoma, mergina to nesitikėjo – vaizdo įrašu pasidalijo tik kaip eiliniu pokštu, tačiau dabar žvaigždėmis tapo netgi jos tėvai.

Merginos populiarumą lėmė ir tai, kad vėliau ji apsigyveno kartu su būriu kitų „TikTok“ žvaigždžių Los Andžele. Tiesa, nors dabar ji gyvena viena, grupuotę vis dar kartais aplanko.

Socialiniuose tinkluose galima rasti nemažai Addison nuotraukų ir su K. Kardashian. „Mūsų su Kourtney draugystė tikrai puiki, aš labai tuo džiaugiausi… Ji – geras žmogus mano gyvenime“, – užsienio žiniasklaidai sakė Addison.

REKLAMA

Kartu su Kourtney Addison pasidalijo net keliais „TikTok“ vaizdo įrašais – keliuose iš jų jos parodijuoja scenas iš „Keeping Up With the Kardashians“. Negana to, kai kuriuose vaizdo įrašuose Addison parodo netgi Kourtney buvusį vaikiną bei vaikų tėvą Scottą. 

Tiesa, merginos žinomumą padidino ir tai, kad ji turėjo trumpą romaną su kita „TikTok“ žvaigžde, Bryce’u Hallu. Jiedu kartu pasirodė keliuose vaizdo įrašuose dar liepą. Ir nors neseniai pasuko skirtingais keliais, Bryce’as neseniai „Twitter“ rašė, jog merginai linki kuo didžiausios sėkmės ateityje.


Rašyti komentarą...
m
muncis
2020-09-13 08:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nepamirškite kvėpuoti žiūrėdami nuotraukas :)
Atsakyti
0

O
Op
2020-09-13 11:49:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik-Tok labai gaidiška vaikų platforma, kurioje galima gerai uždirbti: į ten vaikai suneša tėvų jiems mokyklos pietums ar čiulpinukams duotus pinigėlius. Tad jeigu esi gudrus ir suktas, jeigu esi vojeristas ar moki įsiūlyti klijų pauostymui, tu gali toje platformoje prasisukti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų