Zavorotniuk vyras priėmė sprendimą dėl žmonos gydymo: situacija pradėjo keistis

Žinoma rusų aktorė Anastasia Zavorotniuk išgarsėjusi seriale „Mano puikioji auklė“, daugiau nei pusmetį kovoja su smegenų vėžiu. Ir nors žinių apie jos būklę pasirodo retai, paskutinės naujienos – išties geros.

6

Pasirodo, kad aktorė pastaruoju metu sveiksta itin sparčiai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zavorotniuk vyras priėmė sprendimą dėl žmonos gydymo: situacija pradėjo keistis

Jos vyras Peteris Chernyshevas jau ir anksčiau nuolat budėdavo prie mylimosios, o štai remiantis paskutinėmis žiniomis, Rusijos profesoriai jam netgi pasiūlė naują būdą gydyti vėžį. Teigiama, kad gydymo metu specialus virusas „nužudo“ vėžį. Vis dėlto, kadangi mylimajai kaskart darosi vis geriau, P. Chernyshevas nusprendė nerizikuoti ir leisti žmoną gydyti įprastais būdais.

„Mums buvo pasakyta – palaukime, jai dabar geriau, jei pablogės – galėsime pradėti“, – prisiminė P. Chernyshevo žodžius Rusijos mokslų akademijos mokslininkas Alexanderis Makarovas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Zavorotniuk vyras jos būklės viešai niekuomet neaptarinėja. Vienintelė, kuri yra apie tai prabilusi, buvo jųdviejų dukra, Anna Zavorotniuk-Stryukova.

Ši „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko geltoną tulpę ir šypsosi bei prakalbo apie šį sunkų periodą, kurį tenka išgyventi jos šeimai.

 „Noriu skirti šį įrašą visiems, kurie mane mylėjo ir mane palaikė šiuo, sunkiausiu mano gyvenimo periodu. Aš nuolatos jaudinadavausi dėl to, ką turiu išgyventi. Norėčiau dalimi to su jumis pasidalinti, tačiau, tikiuosi, kad suprantate, kaip tai yra sunku – todėl tai laikau giliai savo širdyje. Tačiau dabar aš atradau paramą, žinoma, tai yra mano šeima ir artimiausi žmonės. Myliu jus visus – esu giliai įsitikinusi, kad jūsų parama ir maldos padės mano geriausiai pasaulyje mamai ir ji vėl į mūsų šeimą vėl grįš laimė“, – rašė aktorės dukra.

Primename, kad apie staigų A. Zavorotniuk sveikatos pablogėjimą Rusijos žiniasklaida paskelbė 2019-ųjų rugsėjį. Masinio informavimo priemonės pranešė, kad ji pateko į vienos iš Maskvos privačių klinikų reanimaciją. Netrukus įvairūs neoficialūs šaltiniai papasakojo, kad aktorė buvo dukart operuota, tačiau pasveikti galimybių nėra. Aktorės artimieji situacijos nekomentuoja.

REKLAMA

Teigiama, kad A. Zavorotniuk reabilitacijos centre buvo tris mėnesius, o per tą laiką jos būklė nepagerėjo. 

Šaltinio teigimu, dėl naviko kairiajame smegenų pusrutulyje jai išsivystė patologijos. Pirmiausia buvo paralyžiuota dešinė ranka, dabar ir visa dešinė pusė: „Ši dalis nebus atstatyta“, – kategoriškai teigė šaltinis.


Rašyti komentarą...
B
Bitė
2020-06-25 05:15:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul sveiksta. Stiprybės jai ir sveikatos. Miela moteris
Atsakyti
-2

Širšei
2020-06-25 06:26:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji turi sūnų ir suaugusią dukrą iš pirmos santuokos, o mažylę- su dabartiniu vyru.
Atsakyti
-4

A
Ana
2020-06-25 19:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia grazi aktore ,kaip graziai ji vaidina, Mano puikioji aukle , Dieve isgelbek nuo sunkios ligos .
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų