Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo paskutinę projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laidą. Jos metu paaiškėjo, kas vertas nugalėtojo vardo.

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo paskutinę projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laidą. Jos metu paaiškėjo, kas vertas nugalėtojo vardo.

REKLAMA

Sekmadienį superfinale dėl nugalėtojo vardo varžėsi vizažistė Milita Daikerytė, aktorius Ainis Storpirštis, vaizdo tinklaraštininkė Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas, oreivis Giedrius Leškevičius, grupė „Twosome“ ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco. 

Žiūrovai nusprendė, kad nugalėtoja turi tapti Milita Daikerytė. 

Militos pasirodymą didžiajame finale žiūrėkite:

Virtuvės šefas Gian Luca scenoje pasirodė pirmasis. Kompaniją scenoje jam palaikė dukra Magda. Dalyvis neslepia – sunkiausia jam šiame projekte buvo išmokti lietuviškus dainos žodžius. „Tapai mūsų šeimos dalimi. Išgirdau mielą ir gražų pasirodymą“, – gyrė Jazzu. „Galiu pristatyti dar vieną „X faktoriaus“ sudedamąją dalį – žmogiškumas“, – sakė S. Prūsaitis.

REKLAMA

Vaizdo tinklaraštininkė Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas – tikras kuklumo įsikūnijimas. Šis projektas merginai padėjo įsitikinti, kad ji tikrai nori dainuoti. Šou dalyvė buvau pametusi šį kelią, bet vėl surado ir dėl to labai džiaugiasi. „Akivaizdus progresas, matosi, kad įdėjai daug darbo. Šaunus pasirodymas“, – sakė M. Mikutavičius. „Labai tau tiko šis vasaros hitas. Pradžia buvo „ledinė“ – tu net šypsojaisi, švytėjai. Šviesus, geras pasirodymas“, – gyrė Samas.

Oreivis Giedrius Leškevičius sako – jau nesvarbu, kaip viskas baigsis, svarbiausia yra šis momentas. Dalyvis kiekvienoje laidoje jautėsi savo vietoje ir savimi užtikrintas. „Labai gera ir tau tinkanti daina“, – sakė Samas. „Esi kaip šveicariškas laikrodis. Raginu žmones, kuriems tu imponuoji, balsuoti už tave“, – gyrė S. Prūsaitis. „Tu bet ką paimi ir padarai maksimuką. Sutikau žmogų, kuris kiekvieną dieną nori būti pati geriausia savęs versija“, – pagyrų negailėjo Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA

Aktorius Ainis Storpirštis save vadina menininku – aktorystė, režisūra, muzika ir rašymas yra 4 pagrindinės veiklos, kuriomis šiuo metu užsiima. „Ši muzika yra tavo vieta, skambi čia labiausiai. Gali improvizuoti ir daryti teatrališkus dalykus. Šis pasirodymas buvo superinis“, – pagyras žėrė M. Mikutavičius.

Vizažistė, grožio salonų įkūrėja Milita Daikerytė pasakoja, kad pas ją gyvenime yra viskas tiksliai suplanuota. Ji žino, kur norėtų būti po metų, dviejų ar dešimties. Tačiau apie tai, kad vėl lips į sceną ir dainuos, Milita tikrai negalėjo pagalvoti. Dėl visko kalta ne itin „saldi“ dainavimo patirtis paauglystėje. Nors teisėjai visų finalų metu gyrė Militą, šį kartą ne viskas blizgėjo.

„Militos pečius slegia atsakomybė, ji – projekto lyderė. Milita rodo aukštą profesionalumo lygį. Tu esi diva, pasirodymas buvo VAU“, – sakė Samas. „Su visa pagarba savo kolektyvui, turėtumei nugalėti šį sezoną“, – atvirai kalbėjo S. Prūsaitis. „Neleisk niekam savęs užgožti, esi tikra artistė. Prašau žiūrovų prisiminti Militos kelią ir balsuoti“, – sakė Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA

Grupė „Twosome“ Grupė džiaugiasi galėjusi parodyti daug stulbinančių pasirodymų, o iš pradžių jų svajonė buvo sudainuoti bent vienam tiesioginiame eteryje. „Nieko nesupratau, bet čia yra juokinga. Negaliu pakomentuoti, tai yra linksma“, – simpatijų neslėpė M. Mikutavičius.

Keturi daugiausiai žiūrovų balsų surinkę dalyviai: Dejmukas, Giedrius, Milita ir „Twosome“.

Antrosios dainos metu Dejmukas pagaliau atsipalaidavo ir scenoje jautėsi laisvai. Tą teisėjai pastebėjo, ir negailėjo pagyrų. „Labai gražu stebėti, kai tu padarai viską savaip. Tai buvo labai džiugu“, – sakė S. Prūsaitis. „Esi be galo kūrybingas žmogus, be ribų. Galėtumei kurti panašią muziką“, – sakė Jazzu.

Giedrius scenoje atliko prancūzišką kūrinį. Pasirodymas užbūrė teisėjus, jis sulaukė daug pagyrų. „Įspūdingiausias tavo pasirodymas, atskleidžia tavo balsą. Buvo labai gera žiūrėti“, – pagyras žėrė Jazzu. „Tik leiskite mane į sceną“, – ateities planais dalinosi Giedrius.

REKLAMA
REKLAMA

Milita nugalėjo jaudulį ir grįžo į sceną su trenksmu. Teisėjai ir žiūrovai išvydo geriausią dalyvės versiją ir negailėjo pagyrų. „Esi aukščiausio lygio atlikėja. Padarei tai, ko visi iš tavęs tikisi“, – gyrė Marijus. „Tai yra tobula...“, – sakė Samas. „Tai buvo nugalėtojos pasirodymas“, – savo mokinę gyrė Jazzu.

„Twosome“ ir vėl spunduliavo gera nuotaika. Trijulė ne tik moka linksmintis, bet ir džiugina kitus.

Šventinio vakaro metu dainavo ir projekto teisėjai. Saulius Prūsaitis pristatė premjerą – atliko naują dainą „Pamela“. Justė Arlauskaitė-Jazzu žiūrovams padovanojo dainą „Tokia būna meilė“.

Pagrindinis šou prizas – savaitės atostogos dviem asmenims poilsio komplekse „Esperanza Resort & SPA“. Trakų rajone įsikūrusiame prabangiame viešbutyje lauks tikros svajonių atostogos. Nugalėtojas galės mėgautis didžiule pramogų įvairove. Šou laimėtojo lauks gurmaniška virtuvė, privatus paplūdimys, baseinas, teniso kortai ir SPA centras. Jame procedūros ir ritualai atliekami novatoriškais, specialių technologijų ir pritaikytais prie natūralių žmogaus organizmo savybių įrenginiais.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų