Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį sekmadienį TV3 eterį sudrebino dar viena muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyko vyresniųjų kategorijos Kėdžių iššūkis“. Komandą šįkart sau rinkosi Marijonas Mikutavičius, o kiti teisėjai turėjo tik patariamąjį balsą.

Šį sekmadienį TV3 eterį sudrebino dar viena muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“ laida, kurios metu įvyko vyresniųjų kategorijos Kėdžių iššūkis“. Komandą šįkart sau rinkosi Marijonas Mikutavičius, o kiti teisėjai turėjo tik patariamąjį balsą.

REKLAMA

Pirmoji šį vakarą pasirodė ir didžiulio komisijos palaikymo sulaukė Laima Tamulytė-Stončė, geriau žinoma, kaip Mama Rock’n’Roll.

Bet 15 metų savo sceninį pseudonimą turinti moteris pasakojo, kad visi ją ramina ir skatina nesibaiminti, bet to išvengti tiesiog neįmanoma. 

„Na nemiegojau, na ir ką? (juokiasi) Juokinga, iš tikrųjų, kai pagalvoji, kad atsiduri kitoje barikadų pusėje… Na, bet kad aš čia taip eičiau iš proto… Galvojau, kad valerijono reikėjo kokio pagerti?“ – juokėsi Laima.

Tiesa, pasirodo, kad pirmojo savo pasirodymo metu moteris ant scenos virpėjo dėl dviejų priežasčių. Ne tik dėl bendro jaudulio, bet ir dėl nepatogios aprangos. Pasirodo, kad viso pasirodymo metu jai… smuko pėdkelnės.

REKLAMA

„Čia gal durnai nuskambės, bet smunkančios pėdkelnės… Įsivaizduojat, kaip yra klaiku, kai turi dar papildomą kažkokį nervą? (juokiasi) Tu stovi, dainuoji, ir tu jauti, kad slysta. Ir man pirma mintis – kažin, ar jau labai nusmuko?“ – juokėsi ji.

Faktą, kad jautėsi it nesava, pastebėjo ir L. Tamulytės-Stončės bičiuliai, kurie matė laidą: „

Kai kurie mane pažįstantys žmonės po to parašė komentarą, sako, nuo kada tu čia tokia kukli? Pagalvojau, dievuliau, geriau kukli ir nedrąsi, negu sušnekėt ką nors ant scenos, pasakyti kokią nesąmonę.“

Vis dėlto šįvakar ji jautėsi puikiai pasiruošusi, o ir į sceną lipa ne dėl to, kad nugalėtų – moteris siekė asmeninės savo pergalės.

„Aš kažkokios labai didelės ambicijos laimėti, nugalėti neturiu. Nesu profesionali dainininkė, aš net natų nepažįstu. Gi aš nenoriu kažkam kažko įrodyti, gi sau norisi pajausti, kad yra dar tos smarvės, o ne, kaip sako, kad pelenai jau byra“, – šypsojosi Mama Rock’n’Roll.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėto po nuotaikingo Laimos pasirodymo teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas pastebėjo tai, ką ji stengėsi paslėpti labiausiai – jaudulį.

„Jautėsi nerviukas, tikrai jautėsi. Tai neleido tau pilnai atiduoti tos energijos, kurią tu neabejotinai turi. Tu žiauriai fainai jauti ir transliuoji muziką. O tie nervai visiems mums kartais nelaiko, kažką užspaudžia. Bet čia yra smulkmena – gal tik reikia pakvėpuoti prieš išeinant. Šiaip tai labai nuotaikinga, tu – labai plastiška“, – sakė jis.

O štai Justė Arlauskaitė-Jazzu pastebėjo, kad daina, kurią atliko Laima, jai ne itin tiko: „Manau, kad ši daina labai jus ribojo, todėl, kad man jūs esate ne veltui Mama Rock’n’Roll. Man gal kažkiek trūko to vadinamo draivo, nes pati daina užblokuoja tam tikrus dalykus. Esate labai jauki ir būtų labai įdomu padirbti su šokiu, kūno kalba, nes net neriatės iš kailio, kiek daug savo kūnu norite pasakyti.“

O štai Marijonas šį vakarą nedaugžodžiavo: „Aš žinau tik vieną – tau, Laima, daugybės dalykų nereikia nei aiškinti, nei mokyti. Tu scenoje esi daugybę metų ir tu ją seniai prisijaukinusi, kaip ir jinai tave.“

REKLAMA
REKLAMA

Sau komandą rinkęsis Marijus Mikutavičius vakaro eigoje tikras buvo tik dėl dviejų dalyvių savo komandoje, o papildomą kūrinį pakvietė atlikti aktorę Larisą Kalpokaitę, Laimą Tamulytę-Stončę ir Giedrių Leškevičių. Kaip paaiškėjo vėliau, projektą paliko L. Kalpokaitė ir Laima Tamulytė-Stončė.

Visas M. Mikutavičiaus trejetukas: G. Leškevičius, Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis.

Kuris dalyvis – tavo favoritas? Spausk čia, atiduok savo balsą už labiausiai patikusį pasirodymą ir laimėk dvigubą pakvietimą į „X Faktorius. Žvaigždės” finalą!

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų