„X faktoriuje“ pasirodė 5-asis teisėjas Edas Sheeranas: jaunystėje jaučiau, kad manęs nepriima ir net nekenčia

Šį vakarą – ilgai lauktas, pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kurio metu scenoje pasirodys visi 12 dalyvių. Finalo metu žiūrovų laukia netikėtos staigmenos, o didžiausia jų – specialiai Lietuvos „X faktoriui“ skirtas pasaulinio garso atlikėjo bei dainų kūrėjo Edo Sheerano dėmesys.

Šiandien dalyvių priklausys nuo žiūrovų, kadangi šie savo mylimiausius finalistus galės palaikyti balsuodami. Du mažiausiai balsų surinkę stos prieš teisėjus. Atlikus išlikimo dainas scenos profesionalai nuspręs, kuris vienas dalyvis turi palikti šou. Pagrindinis TV3 projekto prizas – ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir šlovė, garbė.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiesiogiai pirmasis „X faktoriaus“ finalas: kas paliks šį šou?

Pirmoji ant „X faktoriaus“ scenos žengė Lukrecija Vasiliauskaitė, kuri E. Sheerano pasiteiravo, kaip sužavėti publiką?

Netrukus „X faktoriaus“ eteryje psirodė E. Sheeranas, kuris prisiminimais grįžo į vaikystę.

„Jaunystėje grojau begalėje koncertų, jaučiau, kad manęs nepriima ir net nekenčia. Visa tai labai užgrūdino ir aš išmokau kaip elgtis su publika. Koncertavau daugybėje šalių skirtinguose kontinentuose ir jaučiu publikos nuotaikas. Laimei, turiu daugybę dainų, kurias žmonės žino. Ir net jei pastatytumėte mane prieš minią, kuri nepriko bilietų į mano koncertą, esu tikras, kad man pavyktų rasti dainą, kuri žmonėms patiktų“, – sakė atlikėjas.

 „X faktoriaus“ scenoje šiandien pasirodys Sauliaus Prūsaičio mokiniai: grupės „Mando“, „Aquarium de Clara“, „Bloom“.

Justės Arlauskaitės-Jazzu komandoje – Gabija Aleknavičiūtė, Gvidas Ropė ir Marija Gevorkjan.

Marijono Mikutavičiaus mokiniai – Alika Keene, Povilas Žilionis ir Lijana Stakauskaitė.

Saulius Urbonavičius-Samas sau į komandą pasirinko Nojų Žebrauską, Lukreciją Vasiliauskaitę ir Airidją Belozaraitę.

Garsusis E. Sheeranas ne tik sveikinsis su projekto finalistais, bet ir atsakys į „X faktoriaus“ dalyvių klausimus, pasidalins savo įspūdinga sukaupta muzikine patirtimi.

Pamatykite E. Sheerano pasisveikinimą:

Milijonus klausytojų pavergęs E. Sheeranas atskleis, kokius svarbiausius žingsnius rekomenduotų prieš lipant ant scenos, taip pat patars, kaip užpildyti sceną vienam. Atlikėjas atsakys, kaip sužavėti publiką, kaip jam pavyksta sukurti naujas dainas, kokie yra hitų elementai bei kurį kūrinį labiausiai mėgsta atlikti gyvai.

Išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus iš tokio lygio dainininko – neįkainojama patirtis. Tai – išskirtinis dėmesys Lietuvos klausytojams ir visai „X faktoriaus“ komandai. Virtualų susitikimą suorganizavo muzikos įrašų leidybos milžinė „Warner Music Baltics“.

Britų popžvaigždė E. Sheeranas prieš savaitę išleido penktą studijinį albumą „=“. Albumas jau spėjo užkariauti muzikos topus visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis. Prabėgus vos savaitei po išleidimo, jis tapo klausomiausiu Lietuvoje.

REKLAMA

Ateinantį pavasarį E. Sheeranas pradės pasaulinį koncertinį turą „+ – = ÷ x“ („The Mathematics Tour“). Tarp turo koncertų – ir pasirodymai Suomijos sostinėje Helsinkyje bei Lenkijos sostinėje Varšuvoje. Vasarą atlikėjas net 5 vakarams sugrįš į Londono Vemblio stadioną. Beveik dvejus metus trukęs ankstesnis E. Sheerano turas „Divide“ tapo populiariausiu ir daugiausia žmonių surinkusiu koncertiniu turu pasaulyje.

Įspūdingų staigmenų kupinas „X faktorius“ bei E. Sheerano patarimai – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų