„X faktoriaus“ dalyvė Airidija – apie išsipildžiusią svajonę ir darbą su Samu: papasakojo, koks jis yra

Jau sekmadienį – pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kuriame susigrums 12 šio sezono geriausių. S. Urbonavičiaus-Samo komandos narė Airidija Belozaraitė dainuoja nuo vos dvejų metukų  ir tikina, jog dalyvauti šiame projekte jai – didžiausios svajonės išsipildymas, iš kurio mergina ketina išsinešti viską, ką tik gali. 

6

Airidija atvira – prieš tiesioginę transliaciją labai jaudinasi. Pasak jos, yra skirtingos jaudulio rūšys – ir šio ji visiškai nesibaido: „Jau po „Kėdžių iššūkio“ prasidėjo tas jaudulys viduje. 

Dabar kai liko visai nedaug – tas labai jaučiasi. Labai to laukiu, vidinis džiaugsmas yra, tačiau kartu tai ir didelė atsakomybė. Labai noriu dainuoti ir pamatyti žmones“, – džiaugiasi A. Belozaraitė. 

Mergina ne kartą yra sakiusi, jog dalyvauti „X faktoriuje“ – jos didžiausia svajonė. Paklausta, kada suprato, jog ji pildosi, Airidija nusijuokia – tai jai priminė mama: „Visai neseniai tą supratau. 

Man tą suprasti padėjo mama, kai ji užsiminė, kad va, tavo svajonė pildosi. Tas suvokimas atėjo tada, kai prasidėjo repeticijos. Supratau, jog tai yra tai, ką norėjau veikti visą savo gyvenimą, ir dabar galiu tai daryti – susipažinau su begale nuostabių žmonių“. 

„Dar visai nuo mažens mėgau žiūrėti muzikinius projektus ir kartu šokti bei dainuoti. Tėvai pastebėjo ir tiesiog nuvedė mane pas mano vokalo mokytoją. Manęs niekada nespaudė, galėjau bet kada išeiti. Bet man labai ten tiko ir patiko“, – savo muzikinio kelio pradžią prisimena A. Belozaraitė.

Airidija kartu su dar dviem atlikėjais projekte atstovauja Sauliaus Urbonavičiaus-Samo komanai. Mergina mokytojui negaili šiltų žodžių: „Samo komanda – nuostabūs žmonės. Labai smagu, jog mano svajonė pildosi būtent su jais. Negalėčiau net apibūdinti žodžiais, kokia laiminga esu. 

Samą galėčiau apibūdinti kaip be galo nuoširdų ir palaikantį žmogų. Vis tiek atsiranda klausimų, baimės, blogojo jaudulio. Samas labai moka „surinkti į vietą“ žmogų, įkvėpti jį, padrąsinti“, – pasakoja Airidija. 

Jauna atlikėja svajoja visą gyvenimą sieti su muzika. Visgi, mergina į ateitį žiūri itin blaiviai – pasak jos, muzikos pasaulis ir karjera jame turi savų minusų. Dėl šios priežasties ji jau turi susikūrusi ir planą B: 

„Dabar viską labai sieju su „X faktoriumi“. Jis ir parodys, kaip bus, nes aš labai noriu tai daryti. Iš tiesų sunku su muzika sieti visą gyvenimą, kadangi pramogų pasaulyje gali būti vieną dieną euforijoje, kitą – niekam nerūpėsi. 

Tikiuosi, kad man pavyks laimėti „X faktorių“, o jei ir nepavyks – noriu ir toliau džiuginti auditoriją. Labai patinka teatras, vaidinimai – bet čia vėl pramogų pasaulis. O iš tokių stabilių darbų – norėčiau studijuoti psichologiją, ekonomiką ir dirbti tose srityse“, – pokalbį užbaigia A. Belozaraitė.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Airidija Belozaraitė

Pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas – jau šį sekmadienį, 19:30 per TV3!


Rašyti komentarą...
.
.
2021-11-07 10:16:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet ir vardas, o gal čia pavadinimas?
Iškart pasikeisčiau tokį nesusipratimą.
Atsakyti
0

Ž
2021-11-07 11:50:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
@. O Kunigunda ar Krescencija (čia tik pavyzdys, nesu nusistačius prieš jokius vardus) mažiau nesusipratę nei Airidija, nebėr prie ko kibti tai vardas neįtinka....
Atsakyti
0

O
Ona
2021-11-28 22:29:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kam tai mergaitei veržtis į tą pramogų liūną.Negi nemato Iglės nusivylimo gyvenimu.Per jaunos merginos lenda į spastus,pavyks nepavyks ištrūkti iš to baisaus gyvenimo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų