Marijonas – apie jausmingojo Povilo pasirodymą „X faktoriuje“: „Visą gyvenimą į tokius vaikinus žiūrėjau atsargiai“

Šį vakarą TV3 žiūrovų laukia paskutinis „Kėdžių iššūkis“ muzikiniame projekte „X faktorius“. Jo metu scenoje dėl trijų vietų finaluose kovos vyresniųjų kategorijos dalyviai. Laukia įtempta laida, kurios metu sau komandą rinksis teisėjas Marijonas Mikutavičius.

4

Vienas iš dalyvių – su gitara į sceną žengsiantis Povilas Žilionis. Projektų vadovu dirbantis vaikinas labai laukia savo pasirodymo. TV3 šou dalyvis pirmą kartą scenoje stovės su gitara, todėl jam tai – nemenkas iššūkis.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marijonas – apie jausmingojo Povilo pasirodymą „X faktoriuje“: „Visą gyvenimą į tokius vaikinus žiūrėjau atsargiai“

„Kai groji sau, tai ir groji sau, o čia reikia groti visiems. Stengsiuosi nenuleisti galvos – kažkiek teks pažiūrėti į gitarą, bet, manau, viskas turi būti gerai“, – tikisi kuklusis šou dalyvis.

Povilas pasakoja, kad labai moka įkvėpti kitus žmones. Jei galvoje gimsta nauja idėja, vaikinas gali ja labai greitai užburti kitą žmogų. Atrankų metu Povilas iš teisėjų išgirdo pagyrų dėl savo balso, o Saulius Urbonavičius-Samas teigė, kad vaikinas jau rytoj galėtų įrašyti radijo hitą. Justė Arlauskaitė-Jazzu taip pat tikino išgirdusi, ką Povilas nori pasakyti ir pridūrė, kad jai tai buvo gražiausias vakaro pasirodymas.

Ir nors Povilui muzika yra tik hobis, jo talento nepastebėti neįmanoma. „Šiais metais labai daug svarsčiau apie „X faktorių“. Kai pradedi viską racionalizuoti, imi save blokuoti. Atmečiau visą protą ir tiesiog pasitikėjau nuojauta, širdimi. Dabar žiūrėsime, kur čia ta širdis nuves“, – prieš lipdamas į sceną kalbės „X faktoriaus“ dalyvis.

Svarbiausia, pasak Povilo, yra įsijausti į tai, ką darai scenoje. Tuomet viskas pavyksta natūraliai, o kūnas, akys ir veidas perteikia dainos emocijas. „Aš noriu sėdėti kėdėje, ir, manau, kad sėdėsiu. Dainą, kurią dainuosiu, pasistengsiu išjausti“, – sako kaunietis.

„Labai nuostabus ir jaudinantis balso tembras. Kėdė tau atitekti turėtų 100 procentų. Tu – labai fainas žmogus“, – neslėps Jazzu, o Povilas atskleis, kad į visas teisėjų pastabas stengėsi atsižvelgti, o ypatingai – į pastabą dėl bendro vaizdo.

„Povilai, turiu problemą. Visą gyvenimą labai atsargiai žiūrėjau į tokius vaikinus, kaip tu“, – sakys Marijonas, tačiau koks bus jo sprendimas?

Ką apie Povilo pasirodymą pasakys likę teisėjai? Ar vaikinas gaus kėdę ir pateks į finalus? Tai „X faktoriuje“ paaiškės jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
F
Feikas
2021-10-31 11:30:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas x faktorius,viskas jau senai nuspresta kas laimės :))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų