REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
„X faktorius“  (Fotodiena/ Viltė Domkutė)

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo dar vieną „X faktoriaus“ finalą. Muzikinis šou šįkart buvo dedikuotas disko muzikai. Deja, kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šįkart vienam dalyviui ši kova projekte tapo paskutinė.

18

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo dar vieną „X faktoriaus“ finalą. Muzikinis šou šįkart buvo dedikuotas disko muzikai. Deja, kaip ir kiekvieną sekmadienį, taip ir šįkart vienam dalyviui ši kova projekte tapo paskutinė.

REKLAMA

Mažiausiai žiūrovų balsų surinko dainininko Marijono Mikutavičiaus mokiniai Lijana ir Povilas. Pastarasis ant išlikimo slenksčio stovėjo dar ir praėjusį sekmadienį. Atlikus išlikimo dainas teisėjai balsavo, kad projekte turi likti Lijana. Už Lijaną balsavo Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu. Būtent pastaroji nusprendė išgelbėti Marijoną Mikutavičių ir savo balsą atidavė Lijanai – Povilas nebeturėjo jokių šansų. Atsisveikindamas vaikinas dėkojo už visą patirtį ir sakė, kad muzika iš jo gyvenimo tikrai nedings.

Pirmoji į sceną žengė Gabija – disko vakarėlis buvo pradėtas puikiai. „Turi energijos transliuoti žmonėms šventę. Atlikėjai turi sugebėti švęsti, o ne tik graudinti“, – gyrė S. Urbonavičius-Samas.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiame projekte atsiskleidei, esi nuostabi“, – gyrė S. Prūsaitis.

Povilui žiūrovų palaikymo šį vakarą reikėjo ypatingai. „Matyt, buvo stiprus jaudulys... Daina tavo vokalui tiko idealiai. Viskas yra pataisoma“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

REKLAMA

„Tai nėra projekto pradžia. Tau jau reikėtų jungti antrą pavarą“, – patarė S. Prūsaitis.

Paauglių kategorijos dalyvė Airidija sulaukė pagyrų dėl savo energijos. „Vokaliai daina tau tiko, jaunatviškas maksimalizmas neleidžia nurimti. Man buvo lengva ir gražu klausyti“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Esi kaip žmogiškas robotukas, viską padarai tiksliai“, – gyrė savo mokinę S. Urbonavičius-Samas.

Grupė „Mando“ pavergė žiūrovus – jie plojo atsistoję, tačiau teisėjai turėjo pastabų. „Netiko daina, labai skubėjai, bet negalėjau atitraukti nuo jūsų akių. Turi dirbti daugiau nei bet kas kitas“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

REKLAMA
REKLAMA

„Šis žanras jūsų duetui yra naujiena“, – apie savo mokinius kalbėjo S. Prūsaitis.

R. Guido neslėpė – disko žanras jam labai nepatinka. Tačiau dalyvis puikiai susitvarkė su iššūkiu ir iš teisėjų girdėjo pagyras. „Viskas buvo labai gerai, buvai maksimaliai atsipalaidavęs. Publika ėjo iš proto“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Tavo vokalinis tembras šiai dainai turėjo trūkumų“, – apie Lijanos pasirodymą kalbėjo S. Urbonavičius-Samas. „Sunkus kūrinys... Kąsnis tau buvo per didelis“, – sakė S. Prūsaitis. „Džiaugiuosi, kad nebijai išeiti iš komforto zonos“, – savo mokinę gyrė M. Mikutavičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Luka pasirodė puikiai ir paskendo teisėjų komplimentuose. „Kiek spalvų, kaip tu pasakoji istoriją... Žemai lenkiuosi, tai buvo geriausias vakaro pasirodymas“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Galiu pasididžiuoti tavimi. Daina suskambėjo kaip nauja“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

„Aquarium de Clara“ sužavėjo teisėjus – scenos profesionalai plojo atsistoję. „Kiekvieną kartą žiūriu į jus kaip geriausią filmą. Viskas nuo iki yra labai švaru. Jūs kaip avatarai nusileidę iš kažkur aukščiau“, – gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

REKLAMA

„Pagarba vokalistei, akivaizdus progresas. Esate pamatinis akmuo šio sezono projekte“, – sakė M. Mikutavičius.

Grupė „Bloom“ puikiai uždarė disko vakarėlį. Merginos nustebino J. Arlauskaitę-Jazzu – teisėja gyrė grupės tobulėjimą, o pasirodymą pavadino nuostabiu. „Pasirodymas buvo geras, tikslus, perteikiantis, kas šioje dainoje užkoduota“, – komplimentų negailėjo ir M. Mikutavičius.

Mylimiausias muzikinis projektas „X faktorius“ – sekmadienjais, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų