„X faktoriuje“ dėl išlikimo kovojusi Luka – apie konkurenciją, ašaras ir gautą staigmeną: nesupratau, kas vyksta

Sekmadienio vakarą vykusiame pirmajame tiesioginiame „X faktoriaus“ finale dvi dalyvės jau turėjo kovoti dėl iškritimo. Viena iš jų – Lukrecija Vasiliauskaitė – naujienų portalo tv3.lt tiesioginėje vaizdo konferencijoje papasakojo, ką jautė atlikdama išlikimo dainą, bei ką mano apie kitus dalyvius. 

59

Lukrecija atvira – jai žiūrovų sprendimas, nubloškęs ją į lentelės galą, buvo netikėtas: „Šiandien šiek tiek ramiau, emocijos nuslūgo. Labai daug nervų kainavo, o aš daug nervų neturiu. Labai faina, kad galėjau kovoti, atlikti dar vieną dainą. 

Man buvo taip keista, kai pradėjo sakyti tuos vardus, Šypsena nenuslūgo, nes tikrai maniau, kad pereisiu. Tikrai maniau, kad stipriai pasirodžiau. Bet vėliau šypsena mažėjo, mažėjo... Jau gale šypsotis nebegalėjau. Supratau, kad viskas, jeigu nepasakys mano vardo – krisiu. To labai bijojau“, – pasakoja L. Vasiliauskaitė. 

Atliekant atlikėjo Prince hitą „Purple Rain“ mergina vos tramdė emocijas, o dainai pasibaigus, paplūdo ašaromis. Luka atskleidė, jog susikaupti ir neleisti emocijoms imti viršaus – nelengva: 

„Man buvo keista, kad aš apsiverkiau. Čia turbūt karma buvo – prieš savo pirmą pasirodymą nejaučiau jokio streso, jokios panikos – tik džiaugiausi, kad einu į sceną. Prieš antrą pasirodymą pasidaviau jausmams, buvau itin susikaupusi. 

Mintyse giliai galvojau – Luka, tau reikia susikaupti ir atlikti viską taip, kaip gali. Susikaupiau, užbaigiau dainą ir išsprūdo viskas. Niekada nemaniau, kad galėčiau vidury dainos apsiverkti. 

Žinojau, kad jei pasirodysiu taip kaip galiu geriausiai – man pavyks praeiti. Bandžiau kiek galiu būti susikaupus – dėl to ir veidas susiraukęs atrodė. Vidury dainos jau jaučiau, kad gerklė ima užsidaryti“, – prisimena dainininkė. 

Mergina tikina, nesitikėjusi, jog kovoti dėl išlikimo teks būtent su Marija. Pasak jos, projektą palikusi Jazzu komandos narė buvo viena jos vakaro favoričių: „Man su Marija neteko bendrauti po pasirodymo. 

Matėsi, kad ji stengėsi kaip imanoma labiau, bet ji tikrai buvo šiek tiek nuliūdusi. Manęs kai paklausė, kas bus išgirti teisėjų, mano atsakymas ir buvo – Airidija ir Marija. Man buvo labai keista, kad mums teko kovoti dėl išlikimo“. 

Pasak L. Vasiliauskaitės, konkurencijos tarp dalyvių užkulisiuose nėra – visi jaučiasi kaip šeima. Mergina atskleidžia ir su kuriais dalyviais sutaria geriausiai: „Buvo keista taip šiltai bendrauti, nors esame nepažįstami. Labai gerai sutariame. 

Kiek teko bendrauti su Clara – ji labai šilta ir miela. Su Antoine dar neteko tiek daug bendrauti, tik keliais žodžiais – bet aš tikiu, kad jis toks pats. Mes bendraujame angliškai, nėra barjero. Su Alika irgi gerai sutariame, turime bendrą ryšį – ji kilusi iš Amerikos, kur aš dažnai apsilankau“, – pasakoja Luka ir patikina, jog puikiai sutarė ir su projektą jau palikusia Marija.  

REKLAMA

„Kiekvienas iš mūsų į tą šeimą įneša dalį savęs. Iškritus Marijai, pajaučiau nemažą netektį, nes ji buvo labai svarbi mūsų komandos dalis. Ji mokėjo visus suburti, pradėti bendrauti. Iškritus kiekvienam dalyviui neteksime dalies šeimos. Nesijaučia konkurencijos“, – aiškina projekto dalyvė. 

„X faktoriaus“ finalistai šį savaitgalį gavo įspūdingą staigmeną – į dalyvių klausimus vaizdo įrašu atsakė britų superžvaigždė Edas Sheeranas. Lukrecija atvira – išgirdus, su kuo gaus galimybę pabendrauti, ištiko lengvas šokas: 

„Kai mums pasakė, kad į klausimus atsakys Edas Sheeranas, iš pradžių negalėjau patikėti – galvojau: „čia rimtai? Kaip čia suprasti, kas čia vyksta?“.  Kai gavau atsakymą, buvau „apšalusi“, kad jis man skyrė jį. Labai smagu, kad tokia žvaigždė su mumis bendrauja“, – džiaugiasi mergina.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmasis "X faktoriaus" finalas


Rašyti komentarą...
s
sjėxaėęi
2021-11-08 19:10:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
xsoliuxo
Atsakyti
0

s
sjsiu
2021-11-08 19:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
xkud
Atsakyti
0

k
kuxaso
2021-11-08 19:12:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
@sjsiu xkisaixeic
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų