REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį įvykusiame „X faktoriaus“ superfinale triumfavo duetas „Mando“. Prancūzas Antoine ir Mindaugas naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip jaučiasi po pergalės, kaip pasidalins ir kur išleis laimėjimą, ir kodėl dar neatrašė į gerbėjų laiškus. 

Sekmadienį įvykusiame „X faktoriaus“ superfinale triumfavo duetas „Mando“. Prancūzas Antoine ir Mindaugas naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kaip jaučiasi po pergalės, kaip pasidalins ir kur išleis laimėjimą, ir kodėl dar neatrašė į gerbėjų laiškus. 

REKLAMA

Paklaustas, kaip jaučiasi būdamas „X faktoriaus“ nugalėtoju, Mindaugas šypteli – šį faktą suvokti jam dar sunku. Juolab, kad pergalė – netikėta: „Labai sunku atsakyti. Reikia laiko, kad suvirškinčiau tą informaciją. 

Vakar apskritai buvau kažkur „išskridęs“, galvojau, jei išsimiegosiu, geriau suvoksiu visa tai. Šiandien jau gal pradedu tai suvokti. Man atrodo, kad neužtektų viso pasaulio „ačiū“ visiems padėkoti. 

Netikėjome. Mes supratome, kad čia yra šou ir gali būti visko. Nebuvome užmigę ant gerbėjų palaikymo. Kaip ir kiekvienas dalyvis, stengėmės iš visų jėgų, įdėjome visas savo jėgas. Laimi vienas – ir taip gavosi, kad mums pasisekė. Norėjome, kad visi laimėtų“, – tikina Mindaugas.

REKLAMA
REKLAMA

Antoine šypteli – naktis buvo tikrai šventiška ir ilga. Vaikinas prasitaria, jog finalo metu pamatė visiškai naują scenos partnerio pusę: „Įprastai Mindaugas – ramus, jis visada priverčia mane pasijusti geriau. 

REKLAMA

Vakar nors vieną kartą jis pats nerimavo. Buvo daug emocijų: nerimas, liūdesys, nes baigiasi toks gyvenimo nuotykis, džiaugsmas, nes esame labai laimingi ant scenos. Buvo labai daug emocijų“, – pasakoja Antoine. 

Pinigus išleis muzikai

Projekto nugalėtojai gauna solidų piniginį prizą – 15 tūkst. eurų. Duetas sutartinai patvirtina – kad šiuos pinigus dalinsis per pusę, sutarė dar projekto pradžioje. Paklausti, kur juos išleis, abu atsako panašiai: ketina investuoti į savo muzikinę karjerą, Mindaugas – į pianino mokytojo veiklą. 

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, Antoine pajuokauja – prieš tai dar nueis į masažą, nes nuo streso ir darbo jam skauda nugarą. Architekto išsilavinimą turintis vaikinas tikina, norintis pamažu apleisti šią specialybę ir visa galva pasinerti į muzikanto karjerą. 

Prabilus apie pokyčius po projekto, vaikinai užtikrina – jie susirgti žvaigždžių liga net neketina, o „X faktoriuje“ sako pasisėmę pasitikėjimo savimi ir išmokę dainavimo technikos: 

„Labai nemėgstu „žvaigždės“ sąvokos ir esu principingas žmogus. Jeigu man pasako, kad po pasirodymo televizijoje sužvaigždėsiu, aš tada šimtu procentų stengiuosi, kad taip nebūtų. Manau, kad nepasikeičiau visiškai“, – svarsto M. Pundzius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prabilo apie planus

O kokie dabar triumfuojančio dueto planai? Antoine nuramina gerbėjus – Lietuvos apleisti jis toli gražu neketina: „Mano planai – iki sausio galo pasilikti Lietuvoje ir kurti muziką su Mindaugu. Po to trumpam grįšiu į Prancūziją ir žiūrėsime su komanda, kaip galėčiau dirbti abiejose šalyse. Nesiruošiu palikti Lietuvos. 

Dabar mes laukiame, norime pasižiūrėti, kaip mums seksis Lietuvoje. Norime išvykti į turą, susitikti su gerbėjais. Norime susirinkti savo komandą, nes norint koncertuoti reikia žmonių. Reikia susirinkti repertuarą. 

REKLAMA

Tikiuosi, kad mums pavyks koncertuoti abiejose šalyse ir galbūt dar daugiau“, – garsiai pasvajoja vaikinas. 

Už pergalę „X faktoriuje“ duetas pokalbio metu nuolat dėkoja gerbėjams. Mindaugas juokiasi – nors prie žinučių „dirbo“ jau kelias valandas, dar nespėjo atrašyti nei pusei gerbėjų. 

„Feisbuke susitvarkiau, bet instagrame net nepradėjau – ten dar daugiau. Visiems per laiką atrašysiu – galbūt ne šiandien“, – šypteli vaikinas ir priduria – gerbėjų džiaugsmas toks nuoširdus, jog atrodo, kad jie dar labiau džiaugiasi jų pergale, negu patys atlikėjai. 

REKLAMA

Pokalbio pabaigoje vaikinai padėkoja gerbėjams. Tiesa, čia abiems pritrūksta žodžių: „Mes laimėjome tik dėl jų. Mūsų pergalė reiškia, kad mes palietėme jų širdis. 

Negaliu užtektinai jiems padėkoti už tai, kad išpildė mūsų svajonę. Negaliu sulaukti, kai galėsime jiems koncertuoti ir juos sutikti“, – tikina Antoine. 

„Man sunku suvokti, kad projektas baigėsi. Atrodo, kad šiandien vėl eisime repetuoti, dirbti su prodiuseriais. Ačiū visiems dar kartą, kad mumis patikėjote. „X faktoriaus“ laimėjimas – didelis dalykas, bet man atrodo, kad tai mums tik pradžia. 

Nėra lietuvių kalboje tokių žodžių, kuriais galėčiau padėkoti jums“, – emocijų neslepia Mindaugas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų