„X faktoriaus“ dalyvė Gabija – apie darbą su Jazzu ir pirmąjį jų susitikimą: papasakojo, kokia ji išjungus kameras

Gabija Aleknavičiūtė neslepia ilgai svarsčiusi, ar pildyti „X faktoriaus“ dalyvio anketą. 22 metų mergina sulaukė labai didelio palaikymo iš draugų, kolegų muzikantų ir artimųjų. Merginos balsas sužavėjo ne tik komisiją, bet ir internautų širdis, kurie socialiniuose tinkluose neslepia gražiausių žodžių merginai.

9

Naujienų portalui tv3.lt Gabija Aleknavičiūtė papasakojo apie muzikos kelią ir darbą su Juste Arlauskaite-Jazzu.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gabija Aleknavičiūtė

Pasak pašnekovės, jos pažintis su muzika užgimė „YouTube“ platformoje. „Aš klausydavau labai daug įvairios muzikos ir atlikėjų, būdama maža dainuodavau pasileidusi jų dainas, atkartodavau judesius ir rengdavau pasirodymus per šeimos susibūrimus.. „YouTube“ buvo gera mokykla stebint geriausių atlikėjų pasirodymus ir tai man buvo man pati didžiausia inspiracija. Tačiau laikui bėgant, žinoma, turėjau ir vokalo mokytojus, kurie padėdavo ruoštis tam tikriems pasirodymams bei konkursams“, – pasakojo mergina.

„X faktoriaus“ G. Aleknavičiūtė yra Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinė. Pasak jaunos atlikėjos, iš jos ji išmoko daugybę vertingų pamokų.

„Aš esu toks žmogus, kuris dažnai labai daug visko pergalvoja ir analizuoja: ar čia tikrai viskas bus gerai, ar žmonėms patiks? O Justė mane išmokė per daug neanalizuoti dalykų, nesimėtyti ir gyventi tik pasirodymu. Ji nėra griežta, ji labiau teisinga“, – apie J. Arlauskaitę-Jazzu sakė jos mokinė.

Gabija ir prisiminė tą dieną, kai pirmą kartą vyko į pamoką pas Jazzu: „Tikrai buvo jaudulio, nes nežinojau, kaip viskas bus... Kaip seksis dirbti. Bet tik įėjus pro duris pasidarė labai ramu. Man Jazzu visada man buvo pavyzdinė moteris ir atlikėja – tvirta nuomonė, moteriškas žavesys, nuostabus balsas. Kai pabendravau – ta gera nuomonė tik pastiprėjo. Ji labai šiltas žmogus. Su tokiu žmogumi dirbti – vienas malonumas ir garbė.“

Jau šį sekmadienį per TV3 televiziją bus galima išvysti pirmąją tiesioginę „X faktoriaus“ transliaciją. G. Aleknvičiūtė neslėpė, jog pastarosiomis dienomis labai jaudinasi.

„Kiekvieną diena atsikeliu ir užmiegu su mintimis apie ateinantį sekmadienį ir artėjantį pasirodymą. Nors jau ir labai sunku užmigti. Labai jaudinuosi, bet dar labiau laukiu. Ruošiu nuostabią dainą, kurią dievina mano vyriausias brolis ir  svajojo, kad kada nors šią dainą padainuočiau. Tai skirsiu šią dainą jam ir visai savo šeimai“, – pokalbį baigė G. Aleknavičiūtė.

O kaip šiems ir kitiems „Kėdžių iššūkio“ nugalėtojams seksis finaluose? Pamatysite jau kitą sekmadienį, 19.30 val. per TV3, muzikiniame projekte „X faktorius“!


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2021-11-08 11:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražiai sudainavo. Ji šaunuole. Viena iš favoričių kur tikrai verta finalo
Atsakyti
0

K
Karolina
2021-11-07 13:41:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras pasirinkimas
Atsakyti
0

V
Vika
2021-11-08 13:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norėtusi, kad jau dabar finaliniuose koncertuose padainuotu pati komisija,po vieną, ar kartu ar kitaip..gal su savo mokiniais ir kitaip.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų