Vytautą Šiškauską pasiekė jaudinanti žinia

Scenos legendos Vytauto Šiškausko pristatyti nereikia. Jį žino ir vyresni klausytojai, ir jaunimas. Dainininkas visada jautė jų meilę ir tai, kad į jo koncertą Vilniuje išpirkti visi bilietai, atlikėjui tapo malonia žinia, kuri Vytautą pasiekė antradienį.

21

„Kiekvienas atlikėjas gali pasvajoti apie tokį palaikymą. Esu nuoširdžiai sujaudintas, kad mano dainų ir muzikos gerbėjai išpirko visus bilietus į koncertą „Compensa“ salėje. Kiek man žinoma, buvo pastatytos net papildomos vietos, bet ir jų akimirksniu nebeliko“, – džiaugėsi Vytautas.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netikėtas duetas: Vytautas Šiškauskas su žymia moterimi pristato dainą

Pasak V. Šiškausko turo organizatorių, bilietų pardavimai į Lietuvos šlagerių karaliaus šou gali įeiti į istoriją. „Turbūt pirmą kartą „Compensa“ salės istorijoje daugiau bilietų buvo pirkta ne internetu, o kasose. Daug pirkėjų – brandaus amžiaus klausytojai, tačiau aktyviai bilietus pirko ir jauni žmonės. Fantastiška naujiena, jog Vytautui pavyko pritraukti įvairią auditoriją“, – džiaugėsi V. Šiškausko koncertų turo organizatoriai.

Beje, pastebima, jog turą „Gražiausi metai – geriausios dainos“ po didžiąsias Lietuvos arenas Vytautas rengia savo 60-ečio proga, be to, šiemet atlikėjas mini ir gražų 40-ąjį jubiliejų scenoje. Koncertuose Vytautas atliks garsiausius savo hitus, atnešusius jam fenomenalų populiarumą.

Atlikėjui akomponuos profesionalių muzikantų būrys – VDU styginių instrumentų orkestras ir ritmo grupė. Publikai ruošiamos ir netikėtos muzikinės staigmenos bei improvizacijos. Tie, kas dar nespėjo įsigyti bilietų į V. Šiškausko turą po didžiąsias šalies koncertų sales, dar gali tai padaryti kituose Lietuvos miestuose. Šou Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyks jau lapkričio 25 dieną, „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje – gruodžio 8-ąją, o Šiaulių arenoje Vytautas surengs pasirodymą prieš pat Naujuosius metus – gruodžio 29 dieną. Grandioziniai Vytauto Šiškausko koncertai didžiausiuose Lietuvos miestuose – tai puiki dovana artėjančių švenčių proga!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų