švyturio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „švyturio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „švyturio“.

Andrius Mamontovas surengė savo įspūdingiausią pasirodymą: ateityje žada ir ypatingą staigmeną

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje Andrius Mamontovas pristatė savo didžiausią ir ambicingiausią pasirodymą „Kitoks pasaulis“. Pirmą kartą „Švyturio“ arena virto milžinišku spalvų ir vandens pasauliu, kuriame geriausius savo kūrinius muzikantas su grupe atliko 100 fontanų fone, nestandartinėje scenoje, su gausybe lazerių, ugnies ir specialiųjų šviesos efektų.
2022-03-21

Saulius Prūsaitis pradėjo koncertų turą: salė pasitiko ovacijomis

Trečiadienio vakarą Panevėžio bendruomenių rūmuose savo didžiausią koncertinį turą „Naujametinis Show“ pradėjo Saulius Prūsaitis. Tą vakarą Panevėžyje vyko net du jo koncertai iš eilės, mat visi norintys į vieną nesutilpo. Jau šiandien S. Prūsaitis pasirodys Mažeikiuose, rytoj – Šiauliuose. Iki Naujųjų metų jis surengs dar 11 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose su grandioziniu turo užbaigimu paskutinę metų dieną Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, rašoma pranešime spaudai.
2021-12-16
REKLAMA
Trijose Lietuvos arenose koncertuos Bonnie Tyler ir dar trys žvaigždės  Trijose Lietuvos arenose koncertuos Bonnie Tyler ir dar trys žvaigždės

Trijose Lietuvos arenose koncertuos Bonnie Tyler ir dar trys žvaigždės

Keturios žvaigždės, keturi atlikėjai, keturių valandų trukmės koncerte po vienu stogu! Dosniai mus lepinantis koncertų organizatorius „Back To The 80‘s90‘s Lietuva“ šįkart atskraidina Bonnie Tyler, Pupo, F.R.David ir Ricchi e Poveri, kurie 2022 metų spalį aplankys tris Lietuvos miestus! Net 240 minučių muzikos Svaiginančius vakarėlius menantys, sprogstančią energiją skleidžiantys ir vis dar žavesio neprarandantys superhitai „Total Eclipse of Heart“, „Su di Noi“, „Words“, „Sara Perc...
2021-10-25

Legendinė grupė „Man–go“ po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus „Vėl kartu!“

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.
2021-09-24
REKLAMA
„GO Pilsner“  „GO Pilsner“

Atnaujintas „GO Pilsner“ kelia lietuviško nealkoholinio alaus pasaulio kartelę

Lyderiaujančių alaus kūrėjų rankose – metus tobulintas receptas, suteikiantis dar daugiau skonio. Aludarė Dalia Jočytė atnaujino „GO Pilsner“ alų, kuris nuo šiol bus dar sodresnis, ryškesnis ir bemaž nesiskiriantis nuo įprasto alaus skonio. „GO Pilsner“ taip pat yra tinkamas vartoti žmonėms, kurie netoleruoja glitimo. Sodresnis skonis ir sveikesnė alternatyva Paprastai, kai iš alaus pašalinamas alkoholis, jo skonis pasikeičia.
2021-05-31
REKLAMA
„GO Pilsner“  „GO Pilsner“

Pasirodė pirmasis lietuvių nealkoholinis alus netoleruojantiems glitimo

Alaus kūrėjai pristato naują nealkoholinio alaus receptą, kuriuo nuo šiol galės mėgautis ir glitimo netoleruojantys vartotojai. „Švyturio“ daryklos aludarė Dalia Jočytė ilgiau nei vienerius metus tobulino į sveikesnį vartojimą orientuoto nealkoholinio „GO Pilsner“ receptą, kurio atsiradimą paskatino naujausios tendencijos ir griežtėjantys vartotojų poreikiai. Pirmasis „GO Pilsner“ nealkoholinio alaus receptas buvo sukurtas prieš šešerius metus.
2021-05-21

Nugriaudėjo pirmas iš trijų paskutinių grupės „Lilas ir Innomine“ koncertų

Šūksniais, plojimais ir su didžiuliu gerbėjų palaikymu vakar vėlai vakare Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ pasibaigė grupės „Lilas ir Innomine“ pasirodymas. Penktojo grupės albumo „Viskas“ pristatymo koncertas kartu tapo ir paskutiniuoju Vilniuje, po to, kai duetas dar praeitų metų rudenį nusprendė pabaigti bendrą veiklą. „Šį kartą nebuvo jokios panikos ar jaudulio, nes pasiruošėme labai iš anksto, gal netgi per anksti.
2020-02-16

Kerbedis nebenori kuklintis: ryžosi naujam gyvenimo nuotykiui

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis ryžtasis dar vienam gyvenimo nuotykiui – metų pabaigoje surengs įspūdingiausią turą savo karjeroje! Gruodį į koncertinio turo „Taip!“ pasirodymus garsiausias muzikinės scenos senelis kviečia didžiųjų miestų gyventojus ir svečius, rašoma pranešime spaudai. „Tai bus nerealu! Mano galvoje verda tiek minčių ir idėjų.
2020-02-11

„X faktoriaus“ finalą praleidęs Prūsaitis kaip reikiant šėlo: šio momento laukiau visus metus

Sekmadienį „X faktoriaus“ superfinale nebuvo matyti komisijos nario Sauliaus Prūsaičio. Priežastis daugiau nei rimta: tuo pačiu metu Kaune „Žalgirio“ arenoje praūžė dainininko koncertinis turas „Namo nereiks pareit“, rašoma pranešime spaudai. Tai buvo didžiausias jo solinis pasirodymas šiais metais – tikras ryškiaspalvis geros nuotaikos užtaisas visiems 7000 susirinkusių jo paklausyti. Tiksliau, ne paklausyti, o pašėlti, tarsi rytojus neegzistuotų.
2019-12-30

Lietuvoje šventes sutikusi britų žvaigždė Ball liko sužavėta: dar niekada nebuvo šventusi Kūčių

Smuiko virtuozė ir vokalistė iš Didžiosios Britanijos Lizzie Ball jau keletą savaičių vieši Lietuvoje. Atlikėja kaip kviestinė viešnia pasirodo akordeonisto Martyno Levickio didžiojo turo „Cinema“ koncertuose. Kadangi koncertų datos išdėliotos aplink didžiąsias metų šventes, atlikėja nusprendė Kalėdoms negrįžti į gimtinę, o jas pirmą kartą sutikti Lietuvoje, scenos partnerio ir gero draugo M. Levickio namuose Vilniuje, rašoma pranešime spaudai. „Buvo nuostabu.
2019-12-27
REKLAMA
REKLAMA

Mikutavičius papasakojo apie Kalėdų tradicijas: sūnus jau užsiprašė daugybės dovanų

„Geros žiemos“ – taip vadinasi nauja Marijono Mikutavičiaus daina, kuri padės visiems išgyventi tamsiausią metų laiką ir sulaukti didžiųjų žiemos švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Dainininkas sako, kad Kalėdos jam labai svarbios, nors tai ir labiausiai įtemptas koncertinis laikas. Gruodį trijose arenose vyksta didžiausias jo metų šou „Ore“, tačiau Marijonas visada stengiasi rasti galimybę tarp koncertų kaip įmanoma ilgiau pabūti su šeima, rašoma pranešime spaudai.
2019-12-02

Prūsaitis neslepia: būsimiems koncertams trūko tik jos

Saulius Prūsaitis pristato kūrinį „Nakties nelauk“. Tai paskutinė naujojo albumo daina ir turo „Namo nereiks pareit“ naujausia programos dalis. „Daina, kurią tikrai grosim visuose koncertuose, nes ji turi arenų ir didelių salių užtaiso, rašoma pranešime spaudai.  Ją reikia pajusti širdimi. Pamatysit, koks jausmas visus apims, išgirdus ją tūkstantinėje minioje“- sako S. Prūsaitis, besirengiantis viso gruodžio koncertų turui po Lietuvą.
2019-11-28

Prūsaitis atskleidė, kaip gimsta nerūpestingos dainos: apima džiaugsminga būsena

Artėja Sauliaus Prūsaičio naujojo albumo pristatymo turas bei arenų koncertai „Namo nereiks pareit“ ir dainininkas pristato dainą iš būsimojo albumo „Kažkokioj kavinėj“, rašoma pranešime spaudai. „Ši daina – kalambūras. Kartais mane apima labai lengva ir džiaugsminga vidinė būsena, kai iš tiesų atrodo, kad pasaulis sukasi tobulai.
2019-10-24

Veiklos pabaigą paskelbę „Lilas ir Innomine“ papasakojo, kodėl taip nutiko

Jau kitą savaitę, spalio 28 d., „Lilas ir Innomine“ išleidžia penktąjį albumą pavadinimu „Viskas“, kuris žymi bendros jųdviejų veiklos pabaigą. Albumą lydės ir paskutinis grupės koncertinis turas. „Manome, kad pilnai išpildėme šį muzikinį projektą. Neliūdime, nes kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią“, – paprastai savo sprendimą paaiškina Konstantinas Kiveris-Lilas, rašo pranešime spaudai. „Be to, niekada neturėjome siekiamybės tęsti veiklą kuo ilgiau.
2019-10-21

Išskirtinė viešnagė Lietuvoje grupės „Mashina Vremeni“ nariams: maudysis prabangoje

Su jubiliejiniu koncertų turu į Lietuvą netrukus atvykstančius „Mashina Vremeni“ narius mūsų šalyje sups prabanga. Tokį pageidavimą koncertų Vilniuje ir Klaipėdoje organizatoriams išreiškė pati Rusijos roko legenda, rašoma pranešime spaudai. Planuojama, kad lėktuvas su grupės nariais Vilniaus oro uoste nusileis koncerto sostinėje išvakarėse.
2019-10-14

Vertingi garsios stilistės patarimai: nuo lauko aprangos iki languoto kostiumėlio

Spalio 6 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks žinomiausia stiliaus ir mados fiesta „Fashion Bazaar“. Renginio metu lankytojai galės ne tik atnaujinti savo garderobą įsigydami skoningų drabužių ir aksesuarų iš lietuviškos mados kūrėjų, bet ir sudalyvauti nemokamose paskaitose su žinomais stiliaus ir grožio specialistais, rašoma pranešime spaudai.
2019-09-25

Meilės dieną Jazzu paruošė staigmeną gerbėjams: „Gana mums visiems liūdėti“

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, Šv. Valentino dieną pradedanti savo solinį turą „Welcome“ Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, pagaliau laiko rankose naująjį dainų albumą. Jis neturi specialaus pavadinimo, nes viskas, ką reikia žinoti, yra šios raidės: JAZZU, rašoma pranešime spaudai. „Albumas – be pavadinimo, nes aš ir esu visos tos dainos. Ši muzika yra mano pasaulis, mano išgyvenimai, spalvos ir atspalviai, sielos atspindžiai. Albumo viršelyje uždengta pusė veido, tai – mano dualumas, skilimas.
2019-02-14

Merūnas atskleidė, kuo dainavimas primena sportą

Vokalinis fitnesas – šis naujas žodžių derinys priklauso vienam geriausių Lietuvos tenorų Merūnui Vitulskiui. Pradėjęs „Pasaulio klasikos turą“ po Lietuvą ir besirengdamas baigiamiesiems koncertams gruodžio 26 dieną Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje, 29 d. – Kaune „Žalgirio“ arenoje ir paskutinį metų vakarą Vilniuje „Siemens“ arenoje, Merūnas savo atliekamą programą palygina su aktyviu sportu.
2018-12-12

Su Jaručiu romantiškoje fotosesijoje įsiamžinusi Zasimauskaitė: jis nevynioja žodžio į vatą

Roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ Romeo ir Džuljetą įkūnysiančius atlikėjus Justiną Jarutį ir Ievą Zasimauskaitę apgaubė meilės skraistė. Tiesa, tik renginiui skirtoje romantiškoje fotosesijoje. „Man labai patiko, labai draugiškas kolektyvas, nuostabi dizainerė, fotografas. Norėčiau dar kartą su jais padirbėti. Jaučiausi lyg nuotaka – taip ir neišsipildžiusi Džuljetos svajonė. Hmm, o gal ir nesvajojo ji.
2018-11-20

Renginio Klaipėdoje metu visų akys krypo į N. Pareigytę-Rukaitienę: pasirinko tobulą įvaizdį

Visai neseniai raudonu kilimu Klaipėdoje žengė būrys garsenybių ir grakščių šokėjų. Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, iliuzionistas Mantas Wizzard, renginių vedėjas ir organizatorius Remigijus Žiogas, rūbų dizainerė Aina Zinčiukaitė, trys jauni blogeriai Dejmukas, Edvinas-Fruktas ir Džestina vakar rinkosi į triukšmingą ir prabangią šokių studijos „Hatora“ sezono atidarymo šventę naujose patalpose – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.
2018-08-31

Ilgai laukta diena Klaipėdoje – atidaromas naujas baseinas

Antradienį Klaipėdoje visuomenei atidaromas naujas baseinas su 50 ir 25 metrų plaukimo takeliais, nardymo šachta, SPA centru. Birželio 28–29 dienomis baseine jau numatytos sporto varžybos: vyks atviras Lietuvos jaunių-jaunimo plaukimo čempionatas, skelbia savivaldybė. „Nors procedūros užtruko ilgiau nei norėjome ir tikėjomės, tačiau šiandien turime rezultatą, suteikiantį galimybes ir profesionalams sportininkams, narams, ir mėgėjams“, – pranešime teigė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.
2018-06-26

Kazys Maksvytis prieš LKL pusfinalį sulaukė palaikymo kūrinio iš gimtųjų Darbėnų

Iš Kretingos rajono Darbėnų kilęs Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus treniruojantis Kazys Maksvytis sulaukė palaikymo kūrinio. Jį treneriui ir „Neptūnui“ skyrė stilizuotos liaudiškos muzikos grupė „Liuksas“. „Artėjant LKL pusfinaliui, siunčiam palaikymo dainą Klaipėdos „Neptūno“ komandai iš trenerio gimtinės!“, – rašė „Liuksas“.  <br> Mes ir vėl susitikom, Pusfinalyje. Simo nuoskaudos liko, Jo dešiniam bicepse. Kazys ilgesį laikė, Dar ilgai širdyje.
2018-05-26

Vilniaus kongresų centras sudomina „Siemens“ ir „Švyturio“ arenų valdytojus

 Numatomų iš esmės atnaujinti Vilniaus koncertų ir sporto rūmų operatoriaus konkursu domisi didžiausių šalies arenų valdytojos – bendrovės „Seven Entertainment“ ir „Infrastruktūra LT“, patvirtino jų atstovai. Konkursą numatoma skelbti šį mėnesį. Pramogų verslo kompanijų grupė „Seven Entertainment“, kurios antrinės įmonės valdo „Siemens“ ir „Cido“ arenas Vilniuje ir Panevėžyje, balandį įregistravo naują bendrovę Nacionalinis konferencijų centras.
2018-05-07

Po svarbių žinių paskelbimo, L. Adomaitis sulaukė lavinos žinučių: greitai priėmėme sprendimą

Grandioziniam koncertiniam turui „Vandenynai“ šalies arenose kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) besiruošiantis Linas Adomaitis į turo tvarkaraštį įtraukė papildomą koncertą. Prieš pat didžiąsias metų šventes, gruodžio 20 d., atlikėjas koncertuos Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.
2018-05-02

Moniką Mariją scenoje ištiko nemalonumai: bijojo, kad reikės pagalbos

Lietuvos balso nugalėtoja Monika Marija jau įpusėjo turą po Lietuvą. Arenas ant kojų savo balsu pakelianti atlikėja jau kitą pirmadienį, balandžio 2 dieną su savo turu atvyks į Klaipėdos „Švyturio“ areną, kur surengs nepamirštamą koncertą drauge su Leonu Somovu, Inga Jankauskaite ir penktojo „Lietuvos balso“ sezono dalyviais.
2018-03-27

Į Lietuvą atvykstantis F. Kirkorovas pateikė reikalavimus: gerbėjų laukia staigmena

Rytoj Filipas Kirkorovas pradeda savo penkių koncertų turą po Lietuvą. Dešimt vilkikų į šalį atgabens visą reikalingą techniką – nuo scenos iki garso įrangos. Pats dainininkas paruošė savo žiūrovams staigmeną – kartu su juo koncertuos šiais metais Moldovai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „DoReDoS“. Mūsų šalyje F. Kirkorovas pristatys programą „Ja“, kuri yra skirta jo 50-ies metų jubiliejui.
2018-03-15

Jubiliejinis „Edmundo Kučinsko Šou“ turas prasidėjo liūdna nata

Šiauliuose jubiliejinis „Edmundo Kučinsko Šou“ turas prasidėjo liūdna nata – taip jau nelemtai sutapo, kad tos pačios dienos rytą Anapilin iškeliavo maestro Virgilijus Noreika. Renginio vedėja Edita Mildažytė, E. Kučinsko prašymu, susirinkusiuosius pakvietė maestro atminimą pagerbti ne tradicine tylos minute, o garsiomis ovacijomis.
2018-03-04

Kastytis Kerbedis gerbėjams žada neįtikėtinus metus

Jau prasidėjo prekyba bilietais į lietuviškos estrados mylėtojų bene laukiamiausį šių metų koncertinį turą „AMŽINAI...“, gruodžio mėnesį nugriaudėsiantį visose didžiausiose šalies arenose. Tokiu pavadinimu nuspręsta pažymėti svarbiai lietuviškos muzikos grando Kastyčio Kerbedžio sukakčiai skirtus koncertus. 55 metų gimtadienį šįmet švenčiantis dainininkas dovanoja savo talento gerbėjams galimybę pasimėgauti tiek jau visaliaudinėmis tapusiomis, tiek 2018 metais gimusiomis dainomis.
2018-02-12

Leon Somov ir Jazzu atskleidė, kaip švęs Valentino dieną

Garsiausia visų laikų elektroninės muzikos grupė Lietuvoje Leon Somov&Jazzu jau šį mėnesį didžiausiose šalies arenose baigs net dvylika metų trukusią bendrą savo karjerą. Įspūdingą kelią grupė užbaigs aukščiausia nata – penkiais įspūdingais koncertais didžiausiose šalies arenose, į kuriuos bilietai tirpsta tiesiog akyse. Klaipėdoje, kur šv.Valentino dieną įvyks pirmasis atsisveikinimo turo pasirodymas, jau skelbiamas sold-out, kituose miestuose bilietai – arti pabaigos. „Tiems, kas šv.
2018-02-12

Dainius Adomaitis paskelbė galutinį rinktinės sąrašą

Ketvirtadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis Vilniuje pristatė rinktinės kandidatų sąrašą, kurie yra kviečiami į treniruočių stovyklą Palangoje ir ruošis Pasaulio taurės atrankos rungtynėms su Vengrijos ir Kosovo rinktinėmis. Kaip ir lapkričio „lango“ metu stovykloje dalyvaus 14 krepšininkų. Dėl patirtų traumų šį kartą rinktinei negalės padėti Gediminas Orelikas, Arnas Butkevičius bei Deividas Gailius.
2018-02-08

Filipas Kirkorovas atvyksta į Lietuvą: čia atšvęs savo 50-metį

Likus daugiau nei 2 mėnesiams iki Filipo Kirkorovo jubiliejinio koncertų turo Lietuvoje pradžios, beveik visi bilietai į Kaune kovo 17 d. vyksiantį renginį buvo išpirkti. Aiškėjant, jog bilietų į koncertą tikrai pakaks ne visiems dainininko kūrybos gerbėjams, F. Kirkorovas sutiko surengti papildomą koncertą Kaune, kuris įvyks kovo 16 dieną. Bilietai į jį – jau prekyboje. „F. Kirkorovo koncertai Lietuvoje visada sulaukia daug dėmesio ir lankytojų.
2018-01-15

Paskutiniai „Leon Somov & Jazzu“ koncertai bus rekordiniai

Gerbėjai šluoja bilietus į „Leon Somov & Jazzu“ atsisveikinimo koncertus „Game Over“. Organizatoriai skelbia, kad iki turo pradžios likus pusantro mėnesio, į penkis dueto koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje jau parduota beveik 18 tūkst. bilietų. Matydami milžinišką susidomėjimą ir gerbėjų norą paskutinį kartą scenoje kartu išvysti vieną tituluočiausių šalies duetų, organizatoriai arenose atidaro papildomus sektorius ir į prekybą paleidžia papildomų bilietų.
2018-01-04

Martyno Levickio turas įsibėgėja: laukiama anšlago Klaipėdoje

Magišką akordeonisto Martyno Levickio pasirodymą „365“ jau matė ir girdėjo daugiau nei 10 tūkst. klausytojų Kaune ir Panevėžyje. Šįvakar atlikėjas pasirodys Klaipėdoje, kur šviesiausios visų laikų klasikos paklausyti susirinks pilna „Švyturio“ arena. Koncerto organizatoriai skelbia, kad į koncertą uostamiestyje liko vos keliasdešimt bilietų ir tikisi, kad iki vakaro neliks nei vieno. Bilietai sparčiai tirpsta ir į M. Levickio koncertus Vilniaus „Siemens“ ir Šiaulių arenose.
2017-12-28

„Eglė žalčių karalienė“ – išlauktoji premjera sukūrusi magišką stebuklą

Šeštadienį klaipėdiečiai rinkosi į „Švyturio“ areną išvysti metų premjeros – naujausio lietuviško didelės scenos miuziklo „Eglė žalčių karalienė“. Kūrinys – itin laukiamas, apie tai nedviprasmiškai bylojo likus savaitei iki premjeros išpirkti visi bilietai. Vilniečiai ir kauniečiai miuziklo premjerą išvys ateinantį savaitgalį (15 d. – „Siemens“ arenoje, 17 d. – „Žalgirio“ arenoje), o panevėžiečius „Eglė žalčių karalienė“ „Cido“ arenoje aplankys antrąją Šv. Kalėdų dieną.
2017-12-10

Martynas Levickis įkvėpimo artėjantiems koncertams ieškojo danguje

Akordeonisto Martyno Levickio pasirodymai nuolat stebina netikėtais bei drąsiais sprendimais. Unikalus atlikėjas, besiruošdamas gruodį vyksiančiam koncertiniam turui „365“, įkvėpimo sėmėsi debesyse atlikdamas sudėtingus akrobatinio skraidymo triukus.
2017-12-08

M.A.M.A atskleidžia dar du būsimosios ceremonijos dalyvių vardus

Sausio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks septintieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017. Šiuo renginiu kasmet siekiama parodyti visą lietuviškos muzikos spektrą, nuo šių dienų scenos užkariautojų iki tų, kurie dėjo pamatus lietuviškos muzikos industrijai ir tų, kurie nieko nebijo.
2017-12-01

Lilas po koncerto „Žalgirio“ arenoje: net sumuštinį tepdamasis kartais pergyvenu labiau

Koncertu Kauno „Žalgirio“ arenoje vienas garsiausių šalies hiphopo duetų „Lilas ir Innomine“ pradėjo ilgai lauktą koncertinį turą „Leisk man šlykštėtis“, skirtą pristatyti to paties pavadinimo albumui. Didžiulį susidomėjimą būsimais koncertais ir pažadėtais unikaliais sprendimais sukėlę atlikėjai netruko duoto žodžio ištesėti. Susirinkusi publika buvo pavergta nuo pirmųjų sekundžių, vos pasirodžius koncerto intro.
2017-11-28

Mia ruošia staigmeną: kažkas manyje pasikeitė po visų išgyvenimų

Jau gruodžio mėnesį Lietuvos miestuose įvyks vienas didžiausių kalėdinių koncertų „Kalėdinis grand šou“. Koncerte pasirodys ryškiausios Lietuvos estrados, pop muzikos žvaigždės. Jie renginio žiūrovams padovanos lietuviškos muzikos mylėtojų širdis užkariavusias dainas. Savo dainas žiūrovams dovanos balsingoji atlikėja Mia, estrados princas Rytis Cicinas, gerą nuotaiką spinduliuojanti Donalda Meiželytė, grupė „Man-go“. Scenoje taip pat skambės ir legendinės grupės „Hiperbolė“ hitai.
2017-11-28

Marijono „Nemirtingi“ – brangiausias lietuviškas klipas užfiksavęs išskirtinius vaizdus

Marijonas Mikutavičius pristato naują dainą „Nemirtingi“ ir Donato Ulvydo sukurtą jos vaizdo klipą. Daina pirmą kartą gyvai skambės Marijono Mikutavičiaus Show „Padavimai apie žmones ir robotus“: gruodžio 16 d. - Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje, 21 d. – Panevėžyje „Cido“ arenoje, 27 d. – Kaune „Žalgirio“ arenoje, 30 d. – Vilniuje „Siemens“ arenoje. Vaizdo klipas „Nemirtingi“ – išskirtinis kūrinys mūsų muzikos istorijoje.
2017-11-27

Šį savaitgalį Iglė atrodė neatpažįstamai

Vakar Klaipėdos „Švyturio“ arenoje sirgalių šūksniai aidėjo ne tik dėl krepšinio, bet ir dėl muzikos. Krepšininkai kartu su muzikos žvaigždėmis jungiasi prie „Išsipildymo akcijos“ ir kviečia padėti vaikams, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Rungtynių su Lenkija ilgosios pertraukos metu žiūrovus nustebino netikėtas pasirodymas.
2017-11-27

To dar nebuvo: dvi „X Faktoriaus“ nugalėtojos vienoje arenoje

Kol Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė kovojo dėl patekimo į Pasaulio krepšinio čempionatą, nebuvo pamiršta, kad yra ir kovojančių kitokias kovas. Krepšininkai kartu su muzikos žvaigždėmis jungiasi prie „Išsipildymo akcijos“ ir kviečia padėti vaikams, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai. Šį vakarą rungtynių su Lenkija ilgosios pertraukos metu krepšinio sirgalius nustebino netikėtas pasirodymas.
2017-11-26

Vytautą Šiškauską pasiekė jaudinanti žinia

Scenos legendos Vytauto Šiškausko pristatyti nereikia. Jį žino ir vyresni klausytojai, ir jaunimas. Dainininkas visada jautė jų meilę ir tai, kad į jo koncertą Vilniuje išpirkti visi bilietai, atlikėjui tapo malonia žinia, kuri Vytautą pasiekė antradienį. „Kiekvienas atlikėjas gali pasvajoti apie tokį palaikymą. Esu nuoširdžiai sujaudintas, kad mano dainų ir muzikos gerbėjai išpirko visus bilietus į koncertą „Compensa“ salėje.
2017-11-15

Baltijos taurės turnyre Lietuvos rinktinė kausis dėl pirmos vietos

Asociacija „Hockey Lietuva“ paskelbė Lietuvos ledo ritulio rinktinės kandidatų sąrašą, kurie bus kviečiami ruoštis istoriniam Baltijos šalių ledo ritulio turnyrui „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje. Pirmą kartą Lietuvoje rengiamas turnyras įvyks lapkričio 10-12 dienomis ir jame varžysis Ukrainos, Estijos, Lietuvos nacionalinės rinktinės ir Latvijos čempionato klubų rinktinė.
2017-10-18

Jubiliejų atšventęs Aleksandras Ivanauskas-Fara džiaugiasi artimųjų staigmenomis

„Na, jaunuoli, tai ar egzistuoja gyvenimas po 60-ies?“ – draugai juokais grybšteli Aleksandrui Ivanauskui-Farai, prieš kelias dienas privačioje sodyboje įsimintinai atšventusiam neeilinį jubiliejų. „Taip, dabar jau man 30+“, – atsako „Rondo“ lyderis, vis dar maloniai prisimenantis gimtadienio staigmenas. Prieš pusmetį Fara dar gana abejingai vertino nenumaldomai artėjantį 60-metį.
2017-06-22

Pradėti platinti bilietai į kontrolines Lietuvos rinktinės rungtynes

Pirmadienį startavo prekyba bilietais į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes. Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje, rugpjūčio mėnesį Europos krepšinio čempionatui besirengiantys Lietuvos krepšininkai sužais penkerias rungtynes su aukščiausio kalibro varžovais. Jau šiandien Lietuvos rinktinės sirgaliai gali įsigyti bilietus portale krepsiniobilietai.lt į visas draugiškas rungtynes Lietuvoje.
2017-05-15

Gyčio Paškevičiaus pasiūlymas sprogdina socialinius tinklus

Šimtatūkstantinis žinutės pasiekiamumas, daugybė paspaudimų „Patinka“ ir šimtai žvejų nuotraukų – toks sujudimas vyksta atlikėjo Gyčio Paškevičiaus Facebook‘o paskyroje. Žiniasklaidos pramintas Lietuvos muzikos seru dainininkas yra užkietėjęs žvejys, o prasidėjęs lydekų gaudymo sezonas – jam ypatingas laikotarpis! Todėl praėjusią savaitę Gytis Paškevičius paskelbė konkursą, kurio metu dalyviai gali laimėti du bilietus į muzikanto koncertą.
2017-04-24

60-mečio proga Aleksandras Ivanauskas-Fara rengia dovaną visai Lietuvai

Didžiausios arenos, pripildytos gyvenimo džiaugsmo, nuostabių prisiminimų ir populiariausių dainų, kurias gyvai atliks grupė „Rondo“ ir geriausi kviestiniai muzikantai, – jeigu tokios šventės reikėjo laukti kelis dešimtmečius, tai lapkritį ji pagaliau ateis. Solidų asmeninį jubiliejų Aleksandras Ivanauskas-Fara ketina atšvęsti ne tik su savo grupe, bet su visa Lietuva, todėl rengia galingą turą.
2017-03-21

„Eurovizijos“ tiesioginiame eteryje – išgėręs Audrius Giržadas?

Reklamos agentūros atstovė Dovilė Filmanavičiūtė kiekvienais metais aktyviai stebi nacionalinę „Eurovizijos“ atranką. Garsi moteris nepraleido ir šeštadienio vakarą vykusio finalo, kuriame paaiškėjo, kad Lietuvai atstovaus grupė „Fusedmarc“. Vis dėlto Dovilei, kaip ir daugeliui kitų žmonių, užkliuvo „Eurovizijos“ prodiuserio Audrius Giržado elgesys tiesioginiame eteryje. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusiame renginyje buvęs laidų vedėjas dažnam pasirodė išgėręs.
2017-03-12

Gimtadienį švenčianti Ieva Stasiulevičiūtė – su metais tik gražesnė

Šiandien žinoma moteris, „Eurovizijos“ vedėja Ieva Stasiulevičiūtė švenčia 28-ą gimtadienį. Laikui nepavaldi Ieva papasakojo, kaip šventinę dieną ją pasveikino kolegos, vienas geriausių draugų, stilistas Kęstas Rimdžius, ir kokie metai jai buvo.  Garsi moteris taip pat atskleidė, kad šeštadienį vykstančiame pusfinalyje ją žiūrovai išvys pritrenkiančiame įvaizdyje.
2017-03-03

Stipriai ranką scenoje nudegęs Sasha Song parodė nelaimės padarinius

Antradienio vakarą surengtas dar vienos, jau devintosios, šių metų Lietuvos atrankos į „Euroviziją“ filmavimas. Efektingu triuku – degančia ranka – Lietuvos ir užsienio komisiją nustebino dainininkas Sasha Song. Tačiau atlikus šį triuką dainininkui prireikė skubios medicininės pagalbos. Pasitelkęs pagalbon magijos teatrą „DiArchy“ ir pastebimai patobulinęs savo pasirodymus, įspūdingo triuko metu Sasha Song pamiršo užsidėti papildomą saugos priemonę.
2017-03-01
Į viršų