Vyras kasdien sulaukia 4 tūkstančių skambučių: dėl to kaltas populiarus „Netflix“ serialas

Vyrui siūloma 100 milijonų Pietų Korėjos vonų (85 000 JAV dolerių) už telefono numerį, kuris buvo parodytas populiariame „Netflix“ seriale „Squid game“.

5

Originaliame korėjiečių seriale, kuris daugelio šalių „Netflix“ yra topų viršūnėse, paslaptingas vyras, kurį vaidina aktorius Gong Yoo, pagrindiniam serialo veikėjui duoda kortelę su aštuonių skaitmenų telefono numeriu. Jis liepia paskambinti numeriu, jei norės prisijungti prie žaidimo, kuriame dalyviai stato savo gyvybes į pavojų tam, kad laimėtų didžiulę pinigų sumą, rašoma scmp.com.

Pasirodo, kad kai kurie žiūrovai skambino ar siuntė žinutes nurodytu numeriu iš smalsumo, ir paaiškėjo, kad telefono numeris nebuvo išgalvotas. Jis egzistuoja, o jo savininkas sako, kad negali gyventi savo įprasto gyvenimo dėl nesibaigiančių skambučių – tiek dieną, tiek naktį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Serialas „Squid Game“

Negali užmigti

Keturiasdešimties metų vyras, šiuo metu gyvenantis Gyeonggi provincijoje, Pietų Korėjoje, sakė, kad per dieną sulaukia apie 4000 telefono skambučių. Vyras iš pradžių manė, kad tai yra sistemos klaida arba kažkokie apgaulingi skambučiai, nes nežinojo apie „Netflix“ serialą. Kas vyksta, jis sužinojo tik po to, kai vienas iš skambinusiųjų jam pasakė, kad jo numeris rodomas labai populiariame seriale.

Vyras aiškina, kad jam skambinantys skambėjo kaip vaikai ir jie sakė, kad jie taip pat „nori dalyvauti žaidime“. Jis sakė, kad skambina ir 1, 2, 3 valandą nakties. Jau nekalbant apie siunčiamas žinutes ir nuotraukas.

Vyras negali pakeisti savo numerio, nes jau 10 metų naudojasi juo ir jis yra susijęs su vyro verslu. Jis tvirtino, kad kenčia net ir jo žmona, nes ji turi beveik tokį patį numerį – skiriasi tik paskutinis skaitmuo. Jis sakė, kad šioje stresinėje situacijoje jis netgi naudoja migdomuosius, kad padėtų jam užmigti.

Anot „Hankook Ilbo“  laikraščio, „Netflix“ teigė, kad serialo prodiuseriai derasi su telefono numerio savininku ir bando išspręsti šią problemą.

Huh Kyung-young, Nacionalinės revoliucijos partijos garbės vadovas, praėjusį mėnesį paskelbęs savo kandidatūrą tapti prezidentu, feisbuke sakė: „Girdėjau, kad telefono numerio, nurodyto „Squid Game“ vizitinėje kortelėje, savininkas patiria rimtą žalą dėl išdaigų. Norėčiau nusipirkti šį telefono numerį už 100 mln“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų