squid game

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „squid game“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „squid game“.

Serialo „Squid Game“ aktorius pripažintas kaltu dėl seksualinio priekabiavimo

Pietų Korėjoje sukurto serialo „Squid Game“ aktorius O Yeong-su pripažintas kaltu dėl seksualinio priekabiavimo, penktadienį pranešė vietos teismas. Aktorius buvo kaltinamas 2017 m. užpuolęs moterį. 2022 m. 79-erių O Yeong-su tapo pirmuoju Auksinio gaublio laureatu iš Pietų Korėjos – šį apdovanojimą jis pelnė už geriausią antrojo plano vaidmenį itin populiariame per platformą „Netflix“ rodomame antiutopiniame trileryje, kuriame vaidina iš pažiūros gležną senolį.
2024-03-15

79-erių „Squid game“ aktoriui gresia kalėjimas: „Jaučiuosi taip, tarsi griūtų visas mano gyvenimas“

79-erių sulaukęs Pietų Korėjos aktorius Oh Young-soo, žinomas iš televizijos serialo „Squid game“ (liet. „Kalmarų žaidimas“), gali būti įkalintas. Vyras apkaltintas seksualiniu priekabiavimus, dėl to jam gresia vieneri metai kalėjimo. Kaip pranešė agentūra „Yonhap“, šios bylos nagrinėjimas buvo nutrauktas, tačiau kitą dieną tyrimas atnaujintas.
2024-02-07

Lukašenkos anūkė tapo televizijos laidos vedėja: dirbs „griežta prižiūrėtoja“

Nuo rugsėjo 18-osios per valstybinę Baltarusijos televiziją pradėtas rodyti televizijos šou „Herojai“. Šioje laidoje asmenys varžysis dėl išlikomo „panašiai, kaip ir „Squid Game“, o viena iš vedėjų tapo diktatoriaus Aliaksandro Lukašenkos anūkė Darija. Dmitrijaus Lukašenkos dukros atsiradimas laidoje nėra atsitiktinis – vieni iš iniciatorių ir organizatorių yra „Prezidentinis sporto klubas“. Darija laidoje atlieka „griežtos žaidimų taisyklių prižiūrėtojos“ vaidmenį.
59 2022-09-20

„Netflix“ pabaigos pradžia? Kūrėjai baiminasi dėl platformos ateities

Kino ir serialų milžinei „Netflix“ – neramios dienos. Platforma visai neseniai prarado apie 200 tūkstančių prenumeratorių, o populiarumu ją sparčiai vejasi ir kitos kompanijos: „HBO“, „Disney+“, „Hulu“ ir t.t. Imta baimintis, kad „Netflix“ ims išrankiau rinktis, į kokius projektus investuoti, ir taip praras galimus hitus. Situaciją aptarė tv3.lt tinklalaidės apie kiną „Ekrano vergai“ vedėjai Vilmantas ir Laurynas.
2022-07-17

„Squid Game“ keliasi į tikrą gyvenimą: „Netflix“ kurs realybės šou, prizas – milijoninis

Antradienį platforma „Netflix“ pranešė, jog jau greitai žiūrovus pasieks garsiuoju serialu „Squid Game“ paremtas realybės šou. Platforma šou nugalėtojui siūlo 4.56 milijonų dolerių (4.37 mln eurų) piniginį prizą – didžiausią realybės šou istorijoje.  Šią savaitę išleistame pranešime spaudai „Netflix“ sakė, jog šiame realybės šou, kaip ir seriale, rungsis 456 dalyviai. „Squid Game: Iššūkis“ pavadintame šou dalyviai rungsis serialo įkvėptose rungtyse.
2022-06-16

Mantas Bertulis ir Danielius Bunkus pateko į kalėjimą Zambijoje: ten buvo visą naktį

Keliautojas bei laidų prodiuseris Mantas Bertulis su bičiuliu Danieliumi Bunkumi Zambijoje pateko į nemalonią situaciją – vyrai buvo sulaikyti ir naktį praleido kalėjime.  Apie tai, kas atsitiko, Mantas parašė socialiniuose tinkluose. Įrašu vyras sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  Teksto kalba netaisyta.
2021-10-24

Vyras kasdien sulaukia 4 tūkstančių skambučių: dėl to kaltas populiarus „Netflix“ serialas

Vyrui siūloma 100 milijonų Pietų Korėjos vonų (85 000 JAV dolerių) už telefono numerį, kuris buvo parodytas populiariame „Netflix“ seriale „Squid game“. Originaliame korėjiečių seriale, kuris daugelio šalių „Netflix“ yra topų viršūnėse, paslaptingas vyras, kurį vaidina aktorius Gong Yoo, pagrindiniam serialo veikėjui duoda kortelę su aštuonių skaitmenų telefono numeriu.
2021-10-02
Į viršų