Britney Spears mėgaujasi laisve: atostogaudama įsiamžino visiškai nuoga

Britney Spears mėgaujasi naujai atrasta laisve – šią savaitę pranešta, jog moters tėvas nebetenka teisių į jos turto globą. Ketvirtadienį Spears pasidalijo keliais kadrais iš atostogų, kuriuose pozuoja visiškai nuoga. 

Nuotraukose 39-erių atlikėja nuotraukose pozuoja tiek visiškai be rūbų, intymias kūno vietas pridengusi gėlių emodžiais, tiek vilkinti raudoną bikinį.

„Žaidimai Ramiajame vandenyne dar nieko nenuskriaudė“, – prie nuotraukų brūkštelėjo atlikėja. 

Tiesa, atlikėja greitai sulaukė kritikos dėl nuotraukų redagavimo. Atlikėja net nemėgino neigti šio fakto – atvirkščiai, juokavo kartu su gerbėjais. 

Britney su sužadėtiniu Samu Asghariu šiuo metu atostogauja. 

Primename, jog Los Andželo teisėja trečiadienį nušalino Britney Spears tėvą nuo prieštaringai vertinamų jos globėjo pareigų, taip užbaigdama ilgą popmuzikos princesės teisinę kovą.

Jamie Spearso įgaliojimai buvo sustabdyti ir atsižvelgiant į tai, kas geriausia dainininkei, paskirtas laikinasis globėjas, sakė teisėja Brenda Penny.

Teismo posėdis dėl visiško teisinės globos panaikinimo turėtų įvykti iki šių metų pabaigos.

J. Spearsui nurodyta perduoti visą valdytą turtą, sakė B. Penny.

B. Spears tėvas jos gyvenimą kontroliavo pastaruosius 13 metų, pagal prieštaringai vertinamą teisinį susitarimą. Pasak 39 metų dainininkės, šis susitarimas yra „piktnaudžiaujamo pobūdžio“.

Trečiadienio sprendimas priimtas po metus trukusios viešos kampanijos ir pastarąją savaitę pasirodžiusių dviejų naujų dokumentinių filmų, pasakojančių, be kitų dalykų, apie įtarimus, kad J. Spearsas slapta klausėsi dukters pokalbių telefonu.

Prie teismo rūmų Los Andžele buvo susirinkę dešimtys dainininkės šalininkų; daugelis jų laikė spalvingus užrašus „Įkalinkit Jamie“ ir „Išlaisvinkit Britney“.

„Kančios ir skausmas“

B. Spears advokatas Mathew Rosengartas Los Andželo teismo prašė nušalinti J. Spearsą.

„Būdamas globėjas jis kiekvieną dieną – kiekvieną dieną ir valandą – kelia savo dukrai kančias ir skausmą“, – sakoma prašyme.

Tokį pareiškimą, regis, paremia penktadienį paskelbtas laikraščio „The New York Times“ dokumentinis filmas. Jame teigiama, kad J. Spearsas dukters miegamajame slapta sumontavo sekimo įrangos, kad galėtų įrašinėti jos pokalbius.

„Man tai tikrai buvo panašu į žmogų kalėjime“, – filmo „Controlling Britney Spears“ kūrėjams sakė vienas buvęs saugumo firmos darbuotojas.

Dainininkės advokatai šią savaitę sakė, jog šie įtarimai parodo „siaubingą ir nesąžiningą kišimąsi į jo suaugusios dukters privatumą“.

REKLAMA

J. Spearsas neigia, kad buvo vykdomas koks nors neteisėtas sekimas.

Tuo metu transliavimo platformos „Netflix“ dokumentiniame filme „Britney vs Spears“, parodytame antradienį, teigiama, kad dainininkė ankstyvaisiais globos metais du kartus bandė nusisamdyti savo advokatą, bet jai nebuvo leista to padaryti.

Liepos mėnesį B. Spears galiausiai pavyko paskirti savo advokatą – M. Rosengartą, o J. Spearsas praėjusį mėnesį pateikė prašymą panaikinti Britney globą ir sakė pripažįstantis, kad dainininkė dabar „mano galinti pati tvarkyti savo gyvenimą“.

„Netiko globėjo pareigoms“

Savo prašyme B. Spears advokatai kaltino jos tėvą siekiu atidėti globos nutraukimą dėl finansinės naudos.

B. Spears atstovai ir gerbėjai seniai kaltina jos tėvą pelnantis iš globos, paskirtos po plačiai aprašytos 2007 metų krizės, kai dainininkė nusiskuto plaukus ir vienoje degalinėje užpuolė paparaco automobilį.

J. Spearsas prieštaravo savo dukters pasirinkimui dėl jį pakeisiančio naujo laikinojo globėjo ir sakė, kad atestuotam auditoriui Johnui Zabelui (Džonui Zeibelui) trūksta būtinos patirties, pirmadienį pranešė JAV žiniasklaida.

B. Spears advokatai savo ruožtu teigia, kad jos tėvas „niekada netiko“ globėjo pareigoms, ir prašyme teismui citavo įtarimus dėl jo alkoholizmo bei „dukters traumavimo nuo pat jos vaikystės“.

 


Rašyti komentarą...
0
0
2021-10-02 12:12:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šliuha
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų