Viešumoje pasirodė seniai matyta Kalpokaitė su vyru: prikaustė dėmesį

Nuo šio penktadienio Lietuvos kino teatruose rodomą romantinę dramą „Advokatas“ šį vakarą iš anksto įvertino filmo aktoriai, kūrybinė grupė, rėmėjai ir kviestiniai svečiai, rašoma pranešime spaudai.

76

Prieš seansą „Advokatą“ pristatė pagrindinis filmo aktorius Eimutis Kvoščiauskas: „Tiek daug jau prikalbėta, prirodyta… O aš tiesiog linkiu mesti stereotipus ir pasinerti į tai, ką sukūrėme.“ Aktorius Eimutis Kvoščiauskas atskleidė dar pats nematęs filmo: „Kad ir kaip viskas baigsis, pasiimkite tas kino dovanas, meilę ir džiaugsmą.“

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmo „Advokatas“ premjera

Šventėje taip pat apsilankė aktoriai Andrius Paulavičius, Juozas Gaižauskas, Gytis Ivanauskas.

Tiesa, daugiausiai fotografų blyksčių sulaukė Larisa Kalpokaitė su vyru Jonu Braškiu. Nuo jų veidų nedingo šypsenos, rodos, kad jiedu buvo puikiai nusiteikę ir nuotaikos nesugadino net ir prastas oras.

Premjeroje netrūko ir kitų žinomų kultūros, pramogų sričių profesionalų – dalyvavo dainininkai Alen Chicco, Marija Gevorkjan, televizijos laidų vedėjai Daiva Tamošiūnaitė ir Tadas Rimgaila, prodiuseris Gediminas Jaunius, modeliai Solveiga Mykolaitytė, iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius ir kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Filmo peržiūra taip pat sudomino politikos, diplomatijos pasaulio asmenybes: premjeroje lankėsi JAV ambasadorius Robert S. Gilchrist ir Izraelio ambasadorius Yossi Avni-Levy, lapkritį Lietuvos kino centro direktoriaus pareigas pradedantis eiti Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius, Seimo narė Aušrinė Armonaitė.

Virtualius sveikinimus žiūrovams siuntė charizmatiškąjį pabėgėlį Ali įkūnijęs aktorius Doğaç Yıldız: „Tai buvo mano pirmas projektas užsienio kalba, tad iš pradžių tikrai jaudinausi, bet komanda labai padėjo. Dėl to esu be galo dėkingas, ypač savo režisieriui Romui ir partneriui Eimučiui.“. Seriale „Didingasis amžius“ išpopuliarėjęs aktorius „Advokatui“ negailėjo komplimentų: „Deja negalėjau atvykti, bet pažiūrėjau filmą čia Turkijoje ir jį tikrai pamilau. Jis išties buvo vertas mano entuziazmo. Tikiuosi, turėsite gražų laiką ir taip pat pamilsite filmą!“

REKLAMA

Doğaç Yıldız antrino žymi Rusijos aktorė Darija Ekamasova („Amerikiečiai“, „Okupuoti“), filme suvaidinusi epizodinę galeristės Darijos rolę: „Man didžiulė garbė būti tokio gero filmo dalimi. Romai, tu turi savo stilių, didžiulę asmenybę ir puiku, kad gali su mumis visais dalintis savo mintimis, dvasia ir meile. Eimuti, sukūręs pagrindinį vaidmenį – įveikei didžiulį darbą. Narvydai, įamžinęs filmą – ačiū labai, tu pagavai viską, ką suvaidinau. Visi aktoriai puikūs. Myliu visą komandą; visiems siunčiu savo meilę.“

Filmo „Advokatas“ premjera kovo mėnesį turėjo įvykti Londone, Britų kino instituto festivalyje „BFI Flare“. Nors renginys atšauktas dėl koronaviruso pandemijos, Didžiosios Britanijos kino kritikai jam negailėjo puikių įvertinimų. Tarptautinės kino kritikų federacijos FIPRESCI narys Rich Cline lietuviškam filmui skyrė keturias žvaigždutes iš penkių: „Filmo centre Kvoščiauskas subtiliai atskleidžia, kaip Marius tvarkosi su savo jausmais. Tai delikatus vaidmuo – Mariui atsiduriant įvairiose netikėtose situacijose, daug kas įvyksta tarp eilučių.“ Tuo tarpu „UK Film Review“ autorė Amber Jackson „Advokatą“ įvertino penkiomis žvaigždutėmis: „Šis filmas sumanus, nes pasakoja ne tipinę įsimylėjimo istoriją, o parodo, kaip kiekviena valstybė turi vietos tobulėjimui“.

Po sėkmingų pristatymų Berlyno ir Kanų festivalių kino mugėse, tarptautinė filmų agentūra „Wide Management“ pardavė išskirtines filmo „Advokatas“ platinimo teises „Dekkoo“, „OUTtv“, „Pro-Fun Media“, „Optimale“ ir „Tongariro“ įmonėms. Šie platintojai lietuvišką filmą pristatys JAV, Kanados, Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Belgijos, Liuksemburgo, Nyderlandų, Prancūzijos, Lenkijos, Izraelio, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Airijos ir Švedijos žiūrovams. „Advokatas“ pradeda kelionę ir po pasaulinius kino renginius. Pirmadienį filmas parodytas Kijevo tarptautiniame kino festivalyje „Molodist“, kur pelnė „Sunny Bunny“ konkursinės programos nominaciją. Netrukus Lietuvos ekranuose pasirodysiantį filmą finansavo Lietuvos kino centras.

 


Rašyti komentarą...
V
Vilss
2020-08-27 10:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūsų pavadinimas tai tikrai prikaustė dėmesį.
Atsakyti
0

V
Vat
2020-08-28 17:24:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano nuomone, labai daugnegraziu zmoniu, susiglamziusiu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų