aušrinė armonaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aušrinė armonaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aušrinė armonaitė“.

Armonaitė balsavo antrajame prezidento rinkimų ture: rinkosi kandidatą, su kuriuo turi nebaigtų reikalų

Išankstiniame balsavime antrajame prezidento rinkimų ture savo balsą atidavusi „laisviečių“ lyderė Aušrinė Armonaitė sako, kad rinkosi kandidatą, su kuriuo turi dar nebaigtų reikalų. „Balsavau už žmogų, su kuriuo dar turime nebaigtų reikalų. Ir tikiuosi, kad tas pasitikėjimo kreditas bus išpildytas, dar turime daug darbų padaryti“, – žurnalistams po balsavimo Lukiškių aikštėje trečiadienį sakė A. Armonaitė, tačiau aiškiai neįvardijo, ar pasirinko I. Šimonytę, ar G. Nausėdą.

Armonaitė: dėl kuro akcizų reikės diskutuoti, nepritarsime draudimo mokesčiui

Valdančiajai koalicijai priklausančios Laisvės partijos lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pareiškė pritarianti Finansų ministerijos siūlomam pelno mokesčio didinimui, tuo metu dėl kuro akcizų, anot jos, dar reikės diskutuoti. Tačiau draudimo sutarčių apmokestinimui, pasak A. Armonaitės, Laisvės frakcija nepritars. Ji siūlo peržiūrėti lengvatą žemdirbių dyzelinui.
Aktualijos 2024-05-21

Aušrinė Armonaitė Vokietijos kosmoso bendrovę OHB paragino plėsti bendradarbiavimą

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė Vokietijos kosmoso bendrovę OHB paragino plėsti bendradarbiavimą su Lietuvos įmonėmis.  „Kosmoso sektoriaus plėtra yra itin svarbi tiek sprendžiant su klimato kaita susijusius klausimus, tiek stiprinant Europos saugumą (...). Sparčiai visame pasaulyje auganti rinka ir didėjanti paslaugų kosmoso srityje paklausa sudaro sąlygas plėtoti inovatyvias kosmoso technologijas“, – pranešime sakė A. Armonaitė, susitikusi su OHB vadovu Marco Fuchsu, k...
2024-05-16

Armonaitė kreipėsi į institucijas: prašo stabdyti Lietuvos pasų atiminėjimą iš užsienio lietuvių

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją, Užsienio reikalų ministeriją ir Migracijos departamentą, prašant laikinai sustabdyti Lietuvos pasų atiminėjimą iš kitą pilietybę turinčių Lietuvos piliečių.

Armonaitė paaiškino, kodėl atsitraukė nuo pažadų nedidinti mokesčių: „Reikia keisti grėsmės naratyvą į saugumo“

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, jog nors praėjusių rinkimų savo programoje žadėjo neįvedinėti jokių naujų mokesčių, būtent gynybos klausimai ir Rusijos keliama grėsmė priverti šį punktą persvarstyti – šiuo metu partija palaiko pelno mokesčio didinimą 1 proc. punktu, siekiant surinkti pinigus gynybai. Kalbėdama trečiadienį Seime vykstančioje konferencijoje „Gynybos politikos konferencija: kaip artėti prie 4 proc.

Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, pasirašiusia „Artemis“ susitarimą: įsipareigojo saugiai tyrinėti kosmosą

Lietuva trečiadienį pasirašė „Artemis“ susitarimą, kuriuo įsipareigojo kosmoso išteklių gavybą vykdyti ir vėliau kosminius resursus naudoti saugiai bei skaidriai. Anot ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, šis susitarimas jį pasirašiusias valstybes įpareigoja ir mažinti šiukšlių išmetimą kosmoso erdvėje. „Šis susitarimas žymi naują etapą Lietuvos kosmoso pramonėje. Žinote, nebus inovacijų, jeigu nebus naujų išradimų, mokslo, todėl mums tai ypač svarbu.
2024-05-15

Nepasisekus referendumui dėl dvigubos pilietybės Laisvės partija teiks savo siūlymus

Antrą kartą nepavykus įteisinti dvigubos pilietybės referendumu, Laisvės partija artimiausiu metu ketina teikti savo siūlymus, kaip spręsti šį klausimą. „Man dėl to yra apmaudu.

Aušrinė Armonaitė: pergale laikau dalyvavimą rinkimuose

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė neskuba vertinti jos politinės jėgos kandidato į prezidentus Dainiaus Žalimo pasirodymo prezidento rinkimuose. Politikės teigimu, pergale ji rinkimuose laiko ir tai, kad juose sudalyvavo partijos keltas kandidatas. „Apskritai labai džiaugiuosi, kad Laisvės partija dalyvavo prezidento rinkimuose, kad turėjo puikų kandidatą, kuris atstovavo progresyviai, vakarietiškai Lietuvai, jos ateičiai.

EIMIN skirs 12 mln. eurų lietuvių kalbos dirbtinio intelekto įrankiams

Ekonomikos ir inovacijų ministerija finansuoja lietuvių kalbos dirbtinio intelekto įrankių vystymą. Šešiems projektams bus skirta daugiau kaip 12 mln. eurų.  Kaip skelbiama ministerijos pranešime žiniasklaidai, lietuvių kalbos dirbtinio intelekto įrankiams sukurti paskelbti 6 kvietimai. Finansavimas bus skirtas Informacinės visuomenės plėtros komitetui, kuris vykdys viešuosius pirkimus projektams įgyvendinti.
2024-05-11

Armonaitė apie skandalingą Laisvės partijos reklamą: „Gal tai ir buvo provokacija“

Skandalinga Laisvės partijos reklama su degančiu kūdikiu galbūt ir buvo provokacija, tačiau jeigu ji paskatins daugiau žmonių ateiti į prezidento rinkimus bei kartu vykstantį referendumą dėl dvigubos pilietybės įteisinimo, Lietuvai bus tik geriau, sako Laisvės partijos lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Taip ji kalbėjo antradienį ryte, atėjusi į išankstinio balsavimo punktą Vilniuje, Lukiškių aikštėje.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų