Vampyrais save laikanti pora šiurpina internetą: siurbia kraują ir vengia šviesos

Daugelis užaugo su pasakomis ar filmai apie Drakulą, vėliau visų kraują kaitino „Saulėlydžio“ saga, kurioje buvo pasakojama išskirtinė vampyrų gyvenimo istorija. Tiesa, tų, kurie manytų, jog vampyrai iš tiesų egzistuoja – vienetai, tačiau viena mergina mano esanti tikra vampyre.

31

Daley Catherine ir Logan South tikrai tuo neabejoja, o visai neseniai jie įkūrė ir visą kraujasiurbių bendruomenę.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vampyre save laikanti mergina geria kraują, o pasirodo tik naktį

Pora atitinka tam tikrus vampyriškus stereotipus, tačiau ne visus. Kaip ir fikciniai vampyrai, jie vengia saulės šviesos ir būna aktyviausi naktį: pora keliasi apie 3 valandą dienos, valgo pietus apie 3 ryto, o gulasi apie 8 ryto. Visas jų gyvenimas dažniausiai vyksta tik tamsiuoju paros metu.

Šis neįprastas gyvenimo būdas yra populiarus ir kitose Teksaso vietose – pora įtraukė 60 narių į vampyrų bendruomenę, kuri susitinka kartą į mėnesį.

Tiesa, daugelį neramina klausimas, kaip jie siurbia kraują, tačiau didelės paslapties čia nėra – jie praduria pirštą ir taip jį ragauja.

Visgi porai Helovino proga persirengti net nereikia – jie ir tai kasdien vaikšto apsirengę it vampyrai, todėl dėmesio sulaukia tikrai nemažai.

Portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai buvo sudarytas pačių baisiausių filmų, puikiai tiksiančių Helovino vakarui, dešimtukas. Jį galite rasti čia.

 


Rašyti komentarą...
W
Wtf
2019-11-01 11:50:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų