Jaučiatės nemylima? Šie ženklai rodo, kad laikas skirtis

Daugelis moterų, ypač jaunos merginos, romantiškuose santykiuose dažnai jaučiasi nesaugios. Na, kartais blogiausi mūsų lūkesčiai yra pateisinami, tačiau taip pat gali būti lengva suabejoti savo partnerio jausmais dėl mūsų pačių neužtikrintumo ar blogų ankstesnių santykių.

Laimei, yra keletas požymių, kurie gali padėti jums suprasti, ar jūsų partneris tikrai jus myli ar tiesiog naudojasi jumis. Šie signalai padės suprasti tikruosius jūsų partnerio ketinimus, rašoma brightside.me.

Nesijaučia ypatinga

Jums atrodo, kad niekuo neišsiskiriate iš kitų merginų, su kuriomis jis kada nors buvo, ar iš jo draugų būrio. Jis gali nuolat jus lyginti su kitais žmonėmis arba visai nerodyti jums meilės. Jei jaučiate, kad esate tik viena iš daugelio, jis greičiausiai tiesiog nepakankamai jus vertina ir per mažai rūpinasi jumis.

Verčia jus jaustis kalta

Jis verčia jus jaustis taip lyg nieko negalite padaryti teisingai, pradedant nuo problemų darbe ir baigiant maisto pasirinkimu katėms. Jei nuolat jaučiatės nepakankamai gera, laikas ištrūkti iš šių santykių. Galima bandyti padėti savo partneriui tapti geresniu žmogumi, tačiau šie pokyčiai turėtų būti grindžiami meile ir rūpesčiu, o ne kaltės jausmu.

Nuolat keičia planus

Jūs kuriate planus kartu ir jis paskutinę akimirką viską atšaukia arba užtrunka labai ilgai, kol atrašo į žinutes ar telefono skambučius. Taip, jis gali būti užimtas, bet tikrai jus vertinantis žmogus ras akimirką pasimatyti su jumis. Jei jaučiate, kad jis nevertina jūsų laiko, praleidžiate laiką tik tada, kai jam tai patogu, verta susimąstyti ar jums pakeliui.

Neieško kompromisų

Gali būti sunku rasti kompromisus, ypač jei santykiai yra nauji, tačiau tai yra tikslas, į kurį reikėtų koncentruotis. Jūsų partneris turėtų gerbti jūsų nuomonę ir būti pasirengęs rasti tinkamą sprendimą, kad jūs abu būtumėte laimingi. Jei jis nenori atsisakyti savo „teisės“ viską spręsti, tikriausiai laikas pabėgti iš tokių kontroliuojančių santykių.

REKLAMA

Manipuliuoja jūsų emocijomis

Jis žino jūsų stipriąsias bei silpnąsias puses ir bando manipuliuoti jomis, kad galėtų  daryti tai, ko jis nori. Šio tipo santykiai yra nepriimtini, kad ir kokie jie būtų. Jei pastebite, kad nuolat jaučiatės kalti arba partnerio emocijos dominuoja prieš jūsų, tikriausiai laikas atsitraukti ir įvertinti, kas vyksta.

Provokuoja scenas arba atsitveria tylos siena

Mes suprantame, kad kartais viskas gali pasidaryti per daug emocinga, tačiau jus mylintis vyras niekada viešai nežemins jūsų darydamas sceną ar kelias dienas tylės. Toks elgesys gali būti emocinio manipuliavimo, nesugebėjimo suvaldyti savo emocijų požymis ar netgi „bausmės“ forma už tai, ką padarei neteisingai. Vyras, kuris jus tikrai myli, niekada jūsų neskaudins, taigi, jums geriau pabėgti nuo šių santykių.


Rašyti komentarą...
t
tai
2019-09-23 11:11:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal savo mamytei pasakykite nesikisti kokius metus i jusu gyvenima........ziurek ir skirtis nebereikia....uztenka skambuciu savaitgali-tik ne tada kai......ypac jei mamyte vienisa.....o jei dar vienisa sesuo dienoje du kartus skambina ir visa laisva laika nori ant sprando prasedeti-jo vyras kaltas.....kaltas,kad nebega is pragaro,o bando kazka keisti....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų