Po skyrybų kauniečių pora spjaudosi purvais: vyras iki šiol nėra tikras, ar sūnus jo

Kęstučio ir Alvyros karas dėl turto persikėlė į „TV Pagalbos“ studiją. Buvę sutuoktiniai santuokoje nugyveno trejus metus, jiems gimė sūnus. Pora susipažino, kai Alvyra dirbo bendrabučio komendante, o Kęstutis buvo policijos įgaliotinis, sprendęs konfliktus jame. Jų santuoka iširo, kai Kęstutis susirado kitą moterį, tačiau ir jis kaltina Alvyrą neištikimybe.

„Aš radau grįžęs namo ją santykiaujančią su kitu, pasiėmiau savo daiktelius ir išsikrausčiau iškart į ūkinį pastatą Neveronyse. Užtikau namuose, kuriuos mes nusipirkome, su kiosko tiekėju. Įspyriau jam į vieną vietą ir išėjau“, – pasakos vyras.

Tačiau pačios Alvyros versija skiriasi kaip diena nuo nakties. „Tokiais atvejais man norisi verkt…Tiekėjui buvo devyniolika metų, tai buvo tikrai labai doras vaikinukas, iš geros šeimos, bet jis ant to tiekėjo labai piktas, nes jis mums po skyrybų labai daug padėjo“, – ginsis moteris. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų kauniečių pora spjaudosi purvais: vyras iki šiol nėra tikras, ar sūnus jo

Anot jos, vyras pirmas pradėdavo negrįžti į namus po kelias dienas. Ji pradėjo įtarinėti, kad Kęstutis turi kitą. Vėliau Alvyra vyro kišenėje rado pareiškimą skirtis. 

„Jis buvo taip baisiai surašytas, aš buvau tokia įžeista… Teisme tą pačią minutę pasakiau, ištuokite ir kuo greičiau. Kol buvome nesusituokę, viskas buvo labai gerai. Jau toks geras buvo, nors dėk ant žaizdos - užgis. Jei mano akyse atsirasdavo ašarėlė, tai jis mašiną ant stabdžių ir klausdavo, kas atsitiko“, – jų gyvenimo pradžią ir pakitusį mylimojo elgesį prisiminė moteris. 

Kęstučio teigimu, skiriantis jo žmona užsimanė turto, kurio statybose ji pati nedalyvavo, o jokios meilužės jis neturėjęs. 

„Aš neprisimenu, kad būčiau turėjęs meilužę. Aš paskui susiradau ir iškart apsivedžiau su dabartine žmona. Su Alvyra statybų nebuvo iš viso. Pasistačiau ūkinį pastatą su pirma žmona Valerija ir vaikais. Namui pamatus padariau su pirma žmona ir vaikais, o sienas pastačiau su trečia žmona“, – teigė Kęstutis, kuris mano, jog Alvyrai šioje situacijoje nepriklauso niekas. 

Tuo tarpu Alvyros įsitikinimu, ji prie namo finansiškai prisidėjo gerokai daugiau nei Kęstutis ir siekia, kad tie namai nepriklausytų niekam. „Norėčiau, jog ten padarytų senelių namus. Man primokėtų dešim tūkstančių, aš ten neičiau“, – aiškino ji.

Visą diskusiją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
g
garis
2019-10-20 10:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eiline lietuviska barakuda atimineja vargso senuko turta... dabar visos moterys siekia atimti viska ka turi vyras kol skirias, nors pacios nieko neturi.. o skirybu priezastys buna, tai oj patikekit kokios vaikiskos... 90% skiryboms paduoda moterys ir ne del to, kad vyrai jas isdavineja ar musa ar ka, o tiesiog kad jom atsibosta ir joms labai patogu skirtis, nes viska atitenka joms... kasnors turetu parasyt straipsni apie sitas nesamones
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų