„TV pagalboje“ – dramatiška meilės istorija: bandys susigrąžinti dievinamą vyrą

Šiandien laidoje „TV pagalba“ – dramatiška meilės istorija. Moteris bandys susigrąžinti savo dievinamą vyrą. Deja, sužinos, kad jis – vedęs ir grįžo pas žmoną. Vyras viską neigs, ką papasakos laidos herojė.

Apsipylusi skausmo ašaromis moteris bandys rasti atsakymą į svarbiausią klausimą – kodėl jis ją taip staiga paliko? Svajonių vyras dar dieną prisiekinėjo amžiną meilę, o vakare... dingo. Nebegrįžo į namus. Ji negali patikėti, kad jis jos nebemyli. Juk jie buvo tokie laimingi! Be to, ji įtaria, kad laukiasi jo kūdikio.

„Atleisčiau viską, kad tik grįžtų...“ – šiuos žodžius moteris kartos dar ne kartą.  Gelbėtoja Rūta suorganizuos susitikimą su vyru, jo oficialia žmona ir bandys išsiaiškinti, ar tai buvo meilė, ar tik apgaulė ir išnaudojimas?

Ką išsiaiškins „TV pagalba“ žiūrėkite šiandien 16:30 per TV3 televiziją.

Laidos ištrauką žiūrėkite vaizdo reportaže.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2019-10-08 17:11:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alkoholikų ir degradų laida
Atsakyti
0

N
Neidomu
2019-10-07 18:48:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seniai nežiūriu tos tv3 pagalbos. Kviečias tą pagalbą visokie besmegeniai , tinginiai , aferistai kad jiems kas aukotų.O žmonės durneliai tiki ir aukoja , o tie pinigai velniai žino kur nueina.Protingas nė vienas nesiviešintų prieš visą Lietuvą ir dar toliau.Akivaizdu kad šou darosi televizijoje tie žurnalistai.Kam ištikrųjų reikia nepadeda , o kam nereikia padeda.Eitų geriau į ligonines vėžiu sergantiems vaikams ir jų tėvams.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų