Vaikinas to nežinodamas savo mylimąjai mokėjo už nuomą: sulaukė internautų kritikos

Tvirti ir sveiki santykiai – paremti atvirumu ir pasitikėjimu vienas kitu. Tačiau viena moteris nusprendė pagudrauti ir nuo vaikino nuslėpė svarbų faktą – tai, jog poros nuomojamas butas iš tiesų priklauso jai. 

Socialiniame tinkle TikTok sparčiai plinta merginos, pasivadinusios Jaynedoee0 vaizdo įrašas. Moteris teigia su mylimuoju gyvenanti metus ir jis apmoka būsto nuomą ir visas didesnes sąskaitas. 

Tada mergina prisipažįsta – būstas, kuriame pora gyvena iš tiesų priklauso jai ir visą tą laiką jos antroji pusė pinigus pervedinėjo tiesiai į jos sąskaitą. 

„Jis šito nežino, bet šis butas priklauso man jau penkerius metus. Visi jo banko pavedimai eina tiesiai man“, – teigia moteris vaizdo įraše.

Jaynee vaizdo įrašas jau surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų, o keturi tūkstančiai komentarų pasidalijo į dvi – ją palaikančią ir kritikuojančią – stovyklas. 

Merginos kritikai tikino, jog ši savo antrosios pusės net nemyli, o tik naudojasi jo uždirbamais pinigais. Pasak jų, toks elgesys yra toksiškas.

 


Rašyti komentarą...
P
Pasibaisejau
2021-09-08 11:08:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia paškustva! Hiena, kitaip nepasakysi!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų