Košmaras vestuvėse: anyta bandė nunuodyti būsimą marčią

Buvusi vestuvių planuotoja dalinasi neįtikėtinomis istorijomis – vienose jos organizuotose vestuvėse jaunojo motina bandė nunuodyti nuotaką.

Per vestuves visi tikisi išvengti nesklandumų, bet visgi neretai pasitaiko įvairių dramatiškų situacijų. Kartais prieš pat vestuves jose dalyvauti atsisako vyriausias pabrolys ar pamergė, kartais kuris nors iš svečių padaugina alkoholio ir sukelia skandalą. Dar kitais atvejais nemalonumų pridaro kuris nors iš šeimos narių – turbūt visi esame girdėję istorijų apie tai, kaip uošvienės į vestuves ateina pasipuošusios baltomis suknelėmis, rašoma mirror.co.uk.

Tačiau viskas gali būti dar blogiau, jei jaunojo mama nusprendžia nunuodyti būsimą sūnaus žmoną. Tai – viena iš istorijų, kuriomis „TikTok“ dalinasi viena moteris, anksčiau dirbusi vestuvių planuotoja.

Anyta nė kiek nesutriko

Moteris, vardu Callie, papasakojo, kad anksčiau planuodavo vestuves – kartą ji buvo užsiėmusi pristatymais ir erdvės puošimu, viskas atrodė tvarkoje, kai iš kepyklos ne laiku buvo atvežta siunta. Jaunojo mama paaiškino, kad užsakė keksiukų, kuriuos norėjo patiekti kartu su vestuviniu tortu, kad tikrai nepritrūktų desertų. Callie apie tai daug negalvojo – ji tiesiog padėjo keksiukus ant stalo, bet drama prasidėjo tada, kai jaunojo mama bandė sumaitinti nuotakai vieną iš šių keksiukų.

Paaiškėjo, kad juose buvo kokosų, kuriems nuotaka buvo labai alergiška. Savo vaizdo įraše Callie pasakojo, kaip kokosus ant keksiuko pastebėjęs jaunasis savo mamai suriko: „Mama, tu gi žinai, kad ji alergiška!“

Callie sako: „Vienose vestuvėse, kuriose dirbau, būsima anyta bandė kokosais padengtą keksiuką sumaitinti nuotakai, kuri turėjo labai stiprią, mirtiną alergiją kokosams. Laimei, situaciją pastebėjo jaunikis ir nuotaka kekso nelietė. Kas nutiko po to? Po maždaug 15 sekundžių mirtinos tylos jaunikis ėmė visa gerkle ant mamos šaukti, pati jaunoji atrodė visiškai pakraupusi ir persigandusi (nenuostabu), o anyta, kuri ką tik bandė nunuodyti savo būsimą marčią, nė kiek nesutriko.

Tada prasidėjo tikras skandalas – jaunikis visai prarado savitvardą, metė žemėn iš nuotakos atimtą keksą, visas išraudo ir toliau staugė ant mamos. Tu siaubingas žmogus, niekada nepalaikei mūsų santykių, šitas gestas net ir tau žemas, dėl tavęs ji galėjo atsidurti ligoninėje, jai galėjo prasidėti anafilaktinis šokas ir taip toliau – jis tiesiog nesustodamas rėkė, kol mama pagaliau jį pertraukė ir ramiu veidu pasakė – būna visokių nelaimingų atsitikimų. Tada ji tiesiog nuėjo atgal į savo vietą, susirinko savo daiktus ir išėjo. 110 procentų sociopatė.“

Callie vaizdo įrašas susilaukė labai daug dėmesio – jį peržiūrėjo daugiau nei 900 000 žmonių, o 184 000 nuspaudė „man patinka“. Tūkstančiai taip pat komentavo ir dalijosi savo mintimis. Vienas žmogus rašė: „O, neturiu abejonių, kad jos tikslas buvo nužudyti nuotaką...“

Kitas reagavo taip: „Geras vyras! Šiai porai reikia pasikeisti spynas namuose.“

Dar vienas pridūrė: „Kas čia per anyta ragana?“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų