„Man patinka tik itin lieknos moterys, todėl šiuo metu Ieva yra mano svajonių moteris“, – laidai „Nuodėmių dešimtukas“ prisipažins aštrialiežuvis aktorius ir TV3 projekto „Šok su manimi“ vedėjas Vytautas Šapranauskas.

Nors vieno garsiausių ir populiariausių aktorių Lietuvoje „pilnesnės“ moterys netraukia, jis tikina, kad tai, jog jo mylimoji tokia liekna ir grakšti, tikrai ne jo nuopelnas: „Ji valgo už tris ir vis tiek nestorėja, o mane vadina storuliu. Ieva labai skaniai gamina ir aš negaliu susilaikyti. Ji man sako neėsk, o aš jai sakau – tai negamink!“

Ieva Stasiulevičiūtė, Inga Paksaitė, Renata Voitechovskaja, Kristina Ivanova, Živilė Balčiūnaitė, Natalija Bunkė, Danguolė Stachura, Ineta Stasiulytė – kokios šių Lietuvos gražuolių  lieknėjimo paslaptys?

„Aš nesilaikau jokių dietų! Atvirkščiai, valgau daug saldumynų, o kiekvieną sekmadienį pasilepinu cepelinais su daug grietinės ir spirgučių. Svarbiausia yra aktyvus gyvenimo būdas“, – įsitikinusi verslininkė ir „Šok su manimi“ dalyvė D. Stachura.

O štai vaikelio vos prieš kelis mėnesius susilaukusi garsi dainininkė N. Bunkė jau sėkmingai grįžta į buvusias idealias apimtis. 8 kilogramų atsikračiusios Natalijos tikslas – dar minus 10 kg.: „Reguliuoju mitybą. Juk nenoriu, kad, kai stovėsiu scenoje, žiūrovai aptarinėtų mano šlaunis.“

REKLAMA

Tačiau baleto choreografas Jurijus Smoriginas apie itin lieknas mūsų žvaigždes turi priešingą nuomonę. Jis įsitikinęs – kiekviena moteris turi turėti visą atributiką: normalią krūtinę, užpakaliuką ir pilvuką.

„Moterys, kurios alinasi dietomis, tampa panašios į skrudintas išdžiuvusias vištas, kabančias po Egipto saule. Šiurpą kelia, kai pamatau džiūsnas ant lūžtančių kojų“, – atviravo J. Smoriginas.

Kokį patarimą V. Šapranauskas duos visoms trokštančioms sulieknėti ir tapti panašiomis į mūsų žvaigždes? Ir kokios, putlios ar itin lieknos, moterys yra gražesnės Lietuvos svajonių jaunikiams?


Rašyti komentarą...
G
Gabrielė
2011-11-10 17:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
įdomu... O kas bus, kai Ievutė susens ir sustorės? Ar tada Šapras ieškosis kitos kūdenos? Šiaip gerbiu Šapranauską, bet toks pasakymas privertė susimąstyti apie jį, kaip asmenybę.
Atsakyti
0

G
Guminukas
2011-11-10 17:24:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lieknos moteris: mums nepatinka tik Sapranauskas
Atsakyti
0

T
Tadaz
2011-11-11 11:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
jam patinka itin lieknos, kad galetu jas susuktii triubele ir sushnioksti eiline darozhke..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų