V. Martinaitis debiutavo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre

Teatro ir kino aktorius Vaidotas Martinaitis save mėgina visiškai naujame amplua – jis kuria pagrindinį vaidmenį premjeriniame muzikiniame reviu „Zygfrydo Vernerio kabaretas.“ V.Martinaitis prisipažįsta, kad tai ne tik debiutas Kauno muzikiniame teatre, bet ir pirmasis vaidmuo tokio žanro spektaklyje.

„Mane sužavėjo sveika, kūrybiška ir draugiška atmosfera, kad čia administracija ir vadovai domisi, „serga“ už naujai kuriamus spektaklius, lankosi repeticijose, dalyvauja spektaklio kūrime“ – kūrybinio proceso metu patirtomis emocijomis dalijosi aktorius neslėpdamas, kad dainuoti šiame pastatyme labai sudėtinga, nes neprofesionaliam dainininkui visos partijos labai sunkios.

„Tačiau tai ir yra įdomaus bendradarbiavimo pagrindas – sakė pašnekovas, turintis tiek aktorinės patirties, kad nesigėdydamas galintis ja dalintis, mainais gaudamas neįkainojamas profesionalaus dainavimo pamokas. Anot V.Martinaičio, čia jis įgyvendino savo svajonę, atskleidė visus talentus, apie kuriuos gal net ir neįtarė ir, kad būtent šis spektaklis yra tikriausias patvirtinimas, jog muzikiniame teatre dramos artistui vietos tikrai gali rastis.

REKLAMA

Muzikinį reviu - pirmą tokio žanro spektaklį - Kauno valstybiniame muzikiniame teatre stato režisierius Kęstutis Jakštas, dirigentas Jonas Janulevičius, dailininkė Vilma Galeckaitė-Dabkienė, choreografai Dainius Bervingis ir Gintaras Visockis, chormeisterė Rasa Vaitkevičiūtė. Spektaklio libreto autorė - Viktorija Streiča. Šį kartą scenoje - daugybė teatralų gyvenimo peripetijų su jausmų dramomis, aktorių tarpusavio santykiais ne tik scenoje, užkulisiuose, bet ir už teatro ribų.

Premjeros - lapkričio 30, gruodžio 1, 2, 5 dienomis.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų