V. Bareikis apie naują N. Bunkės tatuiruotę: tam, kurį prileidžia prie tos sėdynės, tai aišku, kad gražu VIDEO

Visam gyvenimui kūną puošiančios tatuiruotės – didelis įsipareigojimas. Dažnam jos turi įsimintiną reikšmę, žyminčią svarbius įvykius, emocijas ir ambicijas. Ne išimtis ir Lietuvos įžymybės – aktorius, režisierius ir dainininkas Vidas Bareikis atskleidė savo tatuiruočių reikšmes, kurių viena – itin skaudi.

„Pati pirma mano tatuiruotė buvo prieš kokius penkis metus ir tai buvo toks brūkšnys ant nugaros“, - apie kūno puošybą pasakojo atlikėjas.

Artisto ranką puošia dar vienas piešinys – du susipynę drakonai, kurie pasak V. Bareikio ant jo kūno atsirado po artimo žmogaus netekties: „Buvo toks nemalonus įvykis mano gyvenime – artimo žmogaus mirtis. Pačiam buvo labai suku ir reikėjo kažko, kad kažkas palaikytų už rankos tave.“

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ryškiausios ir skandalingiausios garsenybių tatuiruotės:

Ne viena šalies pramogų pasaulio žvaigždė turi pasidariusi tatuiruotę: dainininkė Simona Nainė, didžėjus Jonas Nainys, fotografas Naglis Bierancas, dainininkė Džordana Butkutė, krepšininkas Robertas Javtokas, o visai neseniai pasipuošusi didžiuliu piešiniu ant šlaunies nustebino ir Natalija Bunkė.

„Tam, kurį prileidžia prie tos sėdynės, tai aišku, kad gražu. Ir čia kiekvieno reikalas – aš tikrai labai palaikau tą laisvę“, - naują atlikėjos tatuiruotę įvertino V. Bareikis.

Aktoriaus interviu – išskirtiniame video siužete.


Rašyti komentarą...
a
algimantas
2016-10-10 17:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
jus man nors ir kiausus nuraukit,bet nematau jokio grozio tose tatuiruotese nat kuno. Grazus zmogus -grazus ir be ju visame kame.
Atsakyti
-1

A
Antanas
2016-10-10 20:44:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia taip norima iškelti į aukštumas tas visas bunkes chujunkias, olialia ir tralialia visokias pupytes? Ar žurnalistam daugiau nėra apie ką rašyt?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų