„Twosome“ narys Justinas – apie žarijas ant plaukų, pažadą žiūrovams ir didžiausią konkurentą „X faktorius. Žvaigždės“ projekte

Jau šį sekmadienį TV3 žiūrovus prie televizorių ekranų pritrauks muzikinio šou „X faktorius. Žvaigždės“ finalas, kurio metu paaiškės, kuris žinomas žmogus ar grupė taps šių metų projekto nugalėtojais. 

Dalyviai intensyviai ruošiasi paskutiniam savo pasirodymui, ir tikisi žiūrovų palaikymo, o grupė „Twosome“ savo gerbėjams netgi paruošė ypatingą staigmeną, apie kurią buvo užsiminę jau ir kiek anksčiau…

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Twosome“ narys Justinas – apie žarijas ant plaukų, pažadą žiūrovams ir didžiausią konkurentą „X faktorius. Žvaigždės“ projekte

Grupė „Twosome“, kurią sudaro trys nariai – Justinas Stanislovaitis, Paulius Šinkūnas ir Zigmantas Baranauskas – „X faktorius. Žvaigždės“ sceną drebino kiekvieną sekmadienį, o jų pasirodymai būdavo palydimi ne tik didžiulių ovacijų, bet ir nuostabos šūksnių. 

„Kad ir kokie nesubrendę kartais atrodome, stengiamės savo pasirodymus padaryti išskirtinius, kitokius ir kupinus geros nuotaikos. Paulius visuomet labai kruopščiai apgalvoja pasirodymų niuansus. Mes su Zigmantu pažeriame vieną kitą neblogą idėją. O tada vyksta aritmetiniai procesai ir išvedamas vienas, geras rezultatas,“ – šypsojo Justinas.

Tiesa, patys jie jau ir anksčiau yra užsiminę apie tai, kad viso to nesitikėjo – siekė pasirodyti bent jau pirmojoje tiesioginėje transliacijoje. Vis dėlto kiekvieną sekmadienį pasikartojanti sėkmė grupę motyvavo stengtis ir toliau.

Paklaustas, ar jaudinasi prieš didįjį finalą, „Twosome“ grupės narys Justinas šypsojosi, kad darbo yra tiek, jog tokių minčių į galvą nė nėra kada įsileisti. „Mano asmeniniai projektai taip pat sparčiai juda į priekį. Šiuo metu rašau 2 filmams garso takelius, kuriu albumą kuriame lietuvių kalba susipina su kitomis. Prie viso to, „Twosome“ kūrybiniai susitikimai, tad jauduliui nėra vietos“, – šypsojosi jis.

Nepaisant to, kad grupės „Twosome“ pasirodymai visuomet būdavo įspūdingi, visą laiką jie žiūrovus intriguodavo tuo, jog buvo pripažinę, kad gyvai prieš repeticijos susitikti pavykdavo labai retai. „Iš tiesų, pusiau juokais, pusiau rimtai sakydavome, kad nerepetuojame. Tai nereiškia, kad nesiruošėme savo pasirodymams, tačiau, kaip ir minėjau ankščiau, darbų galybė apsunkina galimybę dalyvauti repeticijose fiziškai, todėl daug ką darėme nuotoliniu būdu“, – sakė Justinas.

REKLAMA

Tiesa, projekto finalas reikalauja kitokių pastangų: „Šįkart susitiksime gyvai. Tikrai ne 100 valandų, tačiau visus taškus ant „i“ vis tik reikia sudėlioti gyvai. Choreografijos paprastai nuotoliniu būdu neišmoksi. Vis tik savo pasirodymams ruošiamės kruopščiai ir atsakingai (šypteli).“

Praėjusią laidą grupė suintrigavo žiūrovus užsimindama, kad galbūt finalo metu netgi pristatys dainą, su kuria ketina dalyvauti šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. „Tikrai taip. Eurovizinę dainą jau turime, ji yra paruošta. Jeigu sulauksime pakankamo žiūrovų palaikymo, tikrai pristatysime savo naujausią dainą, su kuria dalyvausime „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje „X Faktorius. Žvaigždės“ finalo žiūrovams“, – sakė J. Stanislovaitis.

Paklaustas, ar nesibijo dalyvauti šių metų „Eurovizijoje“ žinant pasaulyje susiklosčiusią situaciją, bei istoriją, kaip nutiko praėjusių metų nugalėtojams, grupei „The Roop“, Justinas šypsojosi sakydamas, kad sunku būtų teigti, jog „The Roop“ likimas toks jau blogas.

„Vis tik daina sukosi ir MTV kanale, ir nuskambėjo per visą pasaulį. „Eurovizijos“ rengėjai patvirtino, kad šiais metais konkursas įvyks, todėl baimintis tikrai nėra ko. Labai norėtume atstovauti Lietuvai šių metų konkurse, tačiau, net jei dėl kokių nors priežasčių jis ir neįvyktų, muziką kuriame žmonėms, gerą nuotaiką skleidžiame žmonėms. Ir tai, manau, yra svarbiausia“, – sakė jis.

Visi atlikėjai prieš tiesioginį eterį neslepia jaudulio, tačiau kiekvienas iš jų su tuo tvarkosi savaip – grupė „Twosome“ čia ne išimtis. „Visi esame profesionalai, todėl kiekvienas prieš pasirodymą kaupiamės savaip. Kas tinka vienam, nebūtinai tinka ir kitam. Taip pat esame ganėtinai racionalūs žmonės – suprantame, kad ko neprivalgei, to neprilaižysi. Natūralus jaudulys visada yra. Tačiau į viską žiūrime labai natūraliai ir koncentruojamės ties geru pasirodymu“, – sakė Justinas.

REKLAMA

O štai paprašytas įvardyti didžiausią konkurentą „X faktorius. Žvaigždės“ projekte, Justinas paminėjo iš tiesų viena iš favoričių laikomą merginą: „Turėčiau sakyti, kad visi yra nuostabūs, visi geri. Taip, aišku, ir yra, nes visi patekę į superfinalą, yra to verti. Tačiau, jeigu konkrečiai reiktų įvardyti, tai, sakyčiau, Milita. Ji turi didžiulį fanų palaikymą.“

Tiesa, nors grupės „Twosome“ pasirodymai visuomet atrodo itin sklandūs, pasirodo, kad nenumatytų niuansų būta ir eterio metu. „Vienintelis kartas, kuris man pačiam įstrigo, tai per kėdžių etapą, kai Zigmantas pradėjo sklaidytis su fejerverkais. Gavau žarijų ir ant plaukų. Bet negalėčiau teigti, kad buvo kažkokių itin nenumatytų atvejų – viskas ėjosi pakankamai sklandžiai“, – prisiminė J. Stanislovaitis.

Jei laimėtų didjį projekto finalą, Justinas teigė, kad pirmiausia – gerai išsimiegotų, o tada jau prasidėtų bendri grupės pasiruošimo darbai „Eurovizijai“. „Ko gero, panašus scenarijus laukia ir nelaimėjus „X faktoriaus“. Iš tiesų, laimėti būtų labai smagu, ir būtume tikrai laimingi. Bet vien tai, kad esame superfinale, mus motyvuoja dar daugiau kurti, skleisti pozityvą ir stebinti Lietuvos ir ne tik Lietuvos žmones“, – pokalbį baigė atlikėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
Dalyvaukite žaidime dėl didžiojo prizo ir išrinkite geriausią "X-Faktorius. Žvaigždės" pasirodymą!
Nugalėtojo daina: Milita - Bird Set Free
Ainis - When the music is over
Dejmukas - Everything i wanted
Dejmukas - Lush life
Gian Luca - pažiūrėk į mane mama
Giedrius - Papaoutai
Giedrius - Arcade
Milita - Birds Set Free
Milita - Skyscraper
Twosome - Bad guy
Twosome - I love my bear
Gian Luca - Mūsų dienos kaip šventė
Twosome - On fire
RSA - Everybody dance now
Ainis - Bad liar
Dejmukas - Ruduo
Milita - Without me
Austeja - Bleeding love
Giedrius - Young Blood
Giedrius - Papautai
Lina - I Can’t Get No
Dejmukas - Don’t Start Now
Ainis - Believer
Austėja - Always
Gian Luca - Aš tikrai myliu Lietuvą
Milita - Bird Set Free
Twosome - Jaja Ding Dong
RSA - Gyvenimas parodys
Twosome - Juoda orchidėja
RSA - Ritmas, seksas ir alus
RSA - Who Let The Dogs Out
Milita - Dancing On My Own
Marius ir Inga - Dance Monkey
Lina - Hurts
Giedrius - What About Us
Gian Luca - Cosas De La Vida
Gediminas - Think About Things
Gediminas - Drive It Like You Stole It
Deimukas - Blinding Lights
Austėja - Havana
Ainis - Halo
Twosome - Dragostea Din Tei
RSA - Come Baby Come
Milita - Shameless
Marius ir Inga - Mano kūnas
Marius ir Inga - Let's get it started
Lina - Bad Romance
Julija - Always Remember Us This Way
Julija - Anyone
Jokūbas - Too Much Love Will Kill You
Giedrius - Heroes
Gian Luca - Mama Maria ir Švieski man vėl
Gediminas - My Girl
Dejmukas - Everything I Wanted
Ainis - Viva La Vita
Austėja - Zero Gravity
Twosome - Lovers of the Sun
Twosome - Language of love
RSA - Jump around
Ričardas Nekriošius ir Vaida Žusinaitė - Gera
Mindaugas Ancevičius - Renesansas
Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė - Pasakyk man kas
Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė - Mano kūnas
Gerda Žemaitė ir Operatorius - Love the way you lie
Gerda Žemaitė ir Operatorius - Hypnotized
RSA - Ice Ice baby
Stereotipai - Fondue
Stereotipai - Vasaros atostogos
Lina Rastokaitė - Love on the brain
Larisa Kalpokaitė - Воины Света
Larisa Kalpokaitė - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj
Laima Tamulytė - You belong to me
Laima Tamulytė - Katchi
Jokūbas Bareikis - The sound of silence
Jokūbas Bareikis - Human
Giedrius Leškevičius - Jealous
Giedrius Leškevičius - Aisha
Darius Petkevičius - When we were young
Darius Petkevičius - Poliarizuoti stiklai
Andrius Žiurauskas - Po mano oda
Gabrielė Malinauskaitė - Girl is on Fire
Dejmukas - Physical
Dejmukas - Ewerything I wanted
Julija Žižė - Can't take my eyes off you
Julija Žižė - Always Remember Us This Way
Austėja Lukaitė - Never Enough
Austėja Lukaitė - I Feel Love
Monika Šalčiūtė - Barbie Girl
Dijora Petrikonytė - Somewhere Over The Rainbow
Dijora Petrikonytė - This is Life
Milita Daikerytė - Into You
Donata Račaitė - I Follow Rivers
„X faktorius. Žvaigždės“. Aktoriaus Ainio Storpirščio pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Žygimanto Baryso pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Baidarininko Andrėjaus Olijniko pasirodymas
„X faktorius. Žvaigždės“. Youtube'rio Gedimino Gabalio Vėjo pasirodymas
Andrėjus Olijnikas - Bandyk
Evaldas Petrauskas - Eye Of The Tiger
Gediminas Gabalis Vėjas - Hold My Girl
Žygimantas Barysas - Symphony
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų